Sev. Makedonija, S. Makedonija 1

Renova - Akademija Pandev

Renova

Akademija Pandev



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vardar 14 9 3 2 20 : 6 (+14) 30
2 Akademija Pandev 14 7 5 2 16 : 5 (+11) 26
3 Škendija 79 14 6 3 5 17 : 8 (+9) 21
4 Sileks 14 7 0 7 15 : 16 (-1) 21
5 Makedonija ĐP 14 4 6 4 14 : 14 (0) 18
6 Škupi 14 4 6 4 14 : 12 (+2) 18
7 Struga 14 5 3 6 13 : 18 (-5) 18
8 Renova 14 4 3 7 11 : 19 (-8) 15
9 Borec 14 4 3 7 11 : 23 (-12) 15
10 Rabotnički 14 3 2 9 10 : 20 (-10) 11
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vardar 7 6 0 1 13 : 2 18 7 3 3 1 7 : 4 12
2. Akademija Pandev 7 5 2 0 12 : 1 17 7 2 3 2 4 : 4 9
3. Škendija 79 7 4 2 1 13 : 2 14 7 2 1 4 4 : 6 7
4. Sileks 7 6 0 1 13 : 4 18 7 1 0 6 2 : 12 3
5. Makedonija ĐP 7 1 4 2 4 : 4 7 7 3 2 2 10 : 10 11
6. Škupi 7 4 2 1 10 : 4 14 7 0 4 3 4 : 8 4
7. Struga 7 4 2 1 8 : 6 14 7 1 1 5 5 : 12 4
8. Renova 7 3 2 2 8 : 8 11 7 1 1 5 3 : 11 4
9. Borec 7 4 3 0 9 : 5 15 7 0 0 7 2 : 18 0
10. Rabotnički 7 3 0 4 7 : 8 9 7 0 2 5 3 : 12 2

Renova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Akademija Pandev 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
03.11.2019 Vardar 0:2 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
31.10.2019 Tikveš 1:1 0-2 S. Makedonija, Kup 2019/2020
27.10.2019 Škupi 2:2 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
23.10.2019 Struga 0:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
19.10.2019 Sileks 0:3 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
04.10.2019 Rabotnički 0:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
29.09.2019 Borec 2:1 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
25.09.2019 Tikveš 2:0 0-2 S. Makedonija, Kup 2019/2020
22.09.2019 Makedonija ĐP 1:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020

Akademija Pandev

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Renova 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
02.11.2019 Rabotnički 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
30.10.2019 Osogovo 4:1 3+ S. Makedonija, Kup 2019/2020
27.10.2019 Borec 0:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
23.10.2019 Makedonija ĐP 4:0 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
18.10.2019 Škendija 79 1:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
05.10.2019 Sileks 2:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
29.09.2019 Vardar 0:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
25.09.2019 Osogovo 3:0 3+ S. Makedonija, Kup 2019/2020
22.09.2019 Škupi 0:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
13.09.2019 0:2 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
12.05.2019 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2018/2019
31.03.2019 1:2 3+ S. Makedonija 1 2018/2019
25.11.2018 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2018/2019
26.09.2018 2:0 0-2 S. Makedonija 1 2018/2019
29.04.2018 2:1 3+ Makedonija 1 2017/2018
04.03.2018 1:1 0-2 Makedonija 1 2017/2018
28.10.2017 3:1 3+ Makedonija 1 2017/2018
10.09.2017 0:1 0-2 Makedonija 1 2017/2018
Renova
Ukupno 10 3 4 3 12:11 (+1) 23 1,20 1,10 2,30 7 3 70:30
Domaćin 5 2 3 0 8:5 (+3) 13 1,60 1,00 2,60 3 2 60:40
Gost 5 1 1 3 4:6 (-2) 10 0,80 1,20 2,00 4 1 80:20

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno