Poljska, Poljska 2

Sandecja Novi Sac - Hojničanka

Sandecja Novi Sac

Hojničanka



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Radomjak 14 8 3 3 23 : 17 (+6) 27
2 Stal Mjelec 13 8 1 4 20 : 14 (+6) 25
3 Varta 13 7 3 3 20 : 13 (+7) 24
4 Podbeskidzje 14 7 3 4 23 : 15 (+8) 24
5 Miedž Legnica 13 7 2 4 19 : 12 (+7) 23
6 Termalika Bruk-Bet 14 6 3 5 20 : 14 (+6) 21
7 Stomil Olštin 14 6 3 5 13 : 16 (-3) 21
8 Olimpija Grudžadž 14 6 3 5 23 : 20 (+3) 21
9 GKS 1962 Jastrzebje 13 5 5 3 19 : 16 (+3) 20
10 Zaglebje Sosn. 13 5 3 5 19 : 18 (+1) 18
11 GKS Tihi 13 5 2 6 26 : 22 (+4) 17
12 GKS Belhatov 14 5 2 7 16 : 17 (-1) 17
13 Puša Niepolomice 13 5 2 6 10 : 14 (-4) 17
14 Sandecja Novi Sac 14 4 3 7 18 : 27 (-9) 15
15 Vigri Suvalki 13 4 3 6 13 : 19 (-6) 15
16 Hojničanka 14 4 3 7 21 : 24 (-3) 15
17 Črobri Glogov 13 3 2 8 10 : 23 (-13) 11
18 Odra Opole 13 1 4 8 7 : 19 (-12) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Radomjak 8 5 1 2 12 : 10 16 6 3 2 1 11 : 7 11
2. Stal Mjelec 8 6 1 1 16 : 6 19 5 2 0 3 4 : 8 6
3. Varta 6 4 1 1 11 : 6 13 7 3 2 2 9 : 7 11
4. Podbeskidzje 6 4 1 1 14 : 7 13 8 3 2 3 9 : 8 11
5. Miedž Legnica 6 4 2 0 11 : 5 14 7 3 0 4 8 : 7 9
6. Termalika Bruk-Bet 8 4 2 2 15 : 10 14 6 2 1 3 5 : 4 7
7. Stomil Olštin 6 4 1 1 7 : 5 13 8 2 2 4 6 : 11 8
8. Olimpija Grudžadž 8 4 2 2 16 : 11 14 6 2 1 3 7 : 9 7
9. GKS 1962 Jastrzebje 4 3 1 0 6 : 2 10 9 2 4 3 13 : 14 10
10. Zaglebje Sosn. 7 2 2 3 9 : 10 8 6 3 1 2 10 : 8 10
11. GKS Tihi 4 3 0 1 13 : 6 9 9 2 2 5 13 : 16 8
12. GKS Belhatov 6 5 0 1 12 : 2 15 8 0 2 6 4 : 15 2
13. Puša Niepolomice 7 1 1 5 3 : 10 4 6 4 1 1 7 : 4 13
14. Sandecja Novi Sac 7 3 2 2 13 : 12 11 7 1 1 5 5 : 15 4
15. Vigri Suvalki 8 3 2 3 8 : 10 11 5 1 1 3 5 : 9 4
16. Hojničanka 10 3 1 6 11 : 15 10 4 1 2 1 10 : 9 5
17. Črobri Glogov 7 2 2 3 4 : 6 8 6 1 0 5 6 : 17 3
18. Odra Opole 5 0 3 2 2 : 4 3 8 1 1 6 5 : 15 4

Sandecja Novi Sac

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.10.2019 Stal Mjelec 1:5 3+ Poljska 2 2019/2020
11.10.2019 Hojničanka 4:4 3+ Poljska 2 2019/2020
05.10.2019 Zaglebje Sosn. 1:3 3+ Poljska 2 2019/2020
27.09.2019 Črobri Glogov 3:2 3+ Poljska 2 2019/2020
21.09.2019 Varta 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
13.09.2019 Odra Opole 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
07.09.2019 GKS 1962 Jastrzebje 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
31.08.2019 Radomjak 0:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
25.08.2019 GKS Belhatov 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
21.08.2019 Stomil Olštin 0:1 0-2 Poljska 2 2019/2020

Hojničanka

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.10.2019 Črobri Glogov 0:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
11.10.2019 Sandecja Novi Sac 4:4 3+ Poljska 2 2019/2020
05.10.2019 Odra Opole 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
29.09.2019 GKS 1962 Jastrzebje 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
21.09.2019 Radomjak 1:3 3+ Poljska 2 2019/2020
13.09.2019 GKS Belhatov 3:0 3+ Poljska 2 2019/2020
07.09.2019 Stomil Olštin 1:3 3+ Poljska 2 2019/2020
30.08.2019 GKS Tihi 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
25.08.2019 Puša Niepolomice 0:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
21.08.2019 Miedž Legnica 0:3 3+ Poljska 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
11.10.2019 4:4 3+ Poljska 2 2019/2020
10.11.2018 2:0 0-2 Poljska 2 2018/2019
20.07.2018 3:3 3+ Poljska 2 2018/2019
29.04.2017 2:1 3+ Poljska 2 2016/2017
04.10.2016 1:1 0-2 Poljska 2 2016/2017
05.03.2016 1:0 0-2 Poljska 2 2015/2016
15.08.2015 3:1 3+ Poljska 2 2015/2016
04.04.2015 1:2 3+ Poljska 2 2014/2015
06.09.2014 1:1 0-2 Poljska 2 2014/2015
26.04.2014 1:1 0-2 Poljska 2 2013/2014
28.09.2013 0:1 0-2 Poljska 2 2013/2014
Sandecja Novi Sac
Ukupno 11 4 5 2 19:15 (+4) 34 1,73 1,36 3,09 6 5 55:45
Domaćin 6 2 4 0 12:8 (+4) 20 2,00 1,33 3,33 4 2 67:33
Gost 5 2 1 2 7:7 (0) 14 1,40 1,40 2,80 2 3 40:60

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno