Poljska, Poljska 2

Zaglebje Sosnovjec - Vigri Suvalki

Zaglebje Sosnovjec

Vigri Suvalki



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Varta 17 10 4 3 28 : 15 (+13) 34
2 Podbeskidzje 17 9 4 4 29 : 17 (+12) 31
3 Radomjak 17 9 4 4 26 : 21 (+5) 31
4 Stal Mjelec 17 9 2 6 23 : 17 (+6) 29
5 Miedž Legnica 17 8 4 5 26 : 20 (+6) 28
6 GKS 1962 Jastrzebje 17 7 7 3 26 : 20 (+6) 28
7 GKS Tihi 17 8 3 6 36 : 25 (+11) 27
8 Olimpija Grudžadž 17 7 3 7 27 : 26 (+1) 24
9 Zaglebje Sosn. 17 6 5 6 25 : 25 (0) 23
10 Termalika Bruk-Bet 17 6 4 7 22 : 19 (+3) 22
11 Stomil Olštin 17 6 4 7 14 : 20 (-6) 22
12 Sandecja Novi Sac 17 6 3 8 23 : 31 (-8) 21
13 GKS Belhatov 17 6 3 8 22 : 23 (-1) 21
14 Puša Niepolomice 17 5 4 8 12 : 21 (-9) 19
15 Črobri Glogov 17 5 4 8 16 : 25 (-9) 19
16 Hojničanka 17 4 4 9 24 : 31 (-7) 16
17 Vigri Suvalki 17 4 4 9 14 : 24 (-10) 16
18 Odra Opole 17 3 4 10 11 : 24 (-13) 13
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Varta 7 5 1 1 13 : 6 16 10 5 3 2 15 : 9 18
2. Podbeskidzje 7 5 1 1 17 : 8 16 10 4 3 3 12 : 9 15
3. Radomjak 10 6 2 2 14 : 11 20 7 3 2 2 12 : 10 11
4. Stal Mjelec 9 6 2 1 17 : 7 20 8 3 0 5 6 : 10 9
5. Miedž Legnica 7 5 2 0 14 : 6 17 10 3 2 5 12 : 14 11
6. GKS 1962 Jastrzebje 7 5 2 0 11 : 4 17 10 2 5 3 15 : 16 11
7. GKS Tihi 7 5 1 1 19 : 8 16 10 3 2 5 17 : 17 11
8. Olimpija Grudžadž 9 5 2 2 19 : 12 17 8 2 1 5 8 : 14 7
9. Zaglebje Sosn. 9 3 3 3 14 : 13 12 8 3 2 3 11 : 12 11
10. Termalika Bruk-Bet 9 4 3 2 17 : 12 15 8 2 1 5 5 : 7 7
11. Stomil Olštin 8 4 2 2 8 : 8 14 9 2 2 5 6 : 12 8
12. Sandecja Novi Sac 9 5 2 2 17 : 13 17 8 1 1 6 6 : 18 4
13. GKS Belhatov 8 5 1 2 14 : 7 16 9 1 2 6 8 : 16 5
14. Puša Niepolomice 9 1 1 7 4 : 16 4 8 4 3 1 8 : 5 15
15. Črobri Glogov 10 4 3 3 9 : 7 15 7 1 1 5 7 : 18 4
16. Hojničanka 11 3 1 7 11 : 17 10 6 1 3 2 13 : 14 6
17. Vigri Suvalki 9 3 3 3 9 : 11 12 8 1 1 6 5 : 13 4
18. Odra Opole 8 2 3 3 5 : 6 9 9 1 1 7 6 : 18 4

Zaglebje Sosnovjec

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Vigri Suvalki 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
03.11.2019 Stal Mjelec 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
26.10.2019 Hojničanka 3:3 3+ Poljska 2 2019/2020
23.10.2019 Črobri Glogov 0:3 3+ Poljska 2 2019/2020
19.10.2019 Varta 3:2 3+ Poljska 2 2019/2020
05.10.2019 Sandecja Novi Sac 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
29.09.2019 Odra Opole 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
21.09.2019 GKS 1962 Jastrzebje 2:4 3+ Poljska 2 2019/2020
14.09.2019 Radomjak 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
08.09.2019 GKS Belhatov 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020

Vigri Suvalki

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Zaglebje Sosn. 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020
03.11.2019 Črobri Glogov 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
25.10.2019 Sandecja Novi Sac 0:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
22.10.2019 GKS 1962 Jastrzebje 0:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
18.10.2019 Odra Opole 1:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
05.10.2019 Radomjak 1:4 3+ Poljska 2 2019/2020
29.09.2019 GKS Belhatov 0:3 3+ Poljska 2 2019/2020
20.09.2019 Stomil Olštin 0:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
14.09.2019 GKS Tihi 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
07.09.2019 Puša Niepolomice 2:3 3+ Poljska 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
22.04.2018 0:1 0-2 Poljska 2 2017/2018
23.09.2017 0:1 0-2 Poljska 2 2017/2018
17.05.2017 3:0 3+ Poljska 2 2016/2017
22.10.2016 2:0 0-2 Poljska 2 2016/2017
04.03.2016 2:0 0-2 Poljska 2 2015/2016
15.08.2015 2:3 3+ Poljska 2 2015/2016
Zaglebje Sosnovjec
Ukupno 7 4 0 3 11:5 (+6) 16 1,57 0,71 2,29 5 2 71:29
Domaćin 4 2 0 2 6:4 (+2) 10 1,50 1,00 2,50 3 1 75:25
Gost 3 2 0 1 5:1 (+4) 6 1,67 0,33 2,00 2 1 67:33

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno