POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(83)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(6)
Angola
(1)
Argentina
(37)
Australija
(5)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Belgija
(12)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(2)
Holandija
(15)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(1)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(30)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(10)
Kipar
(7)
Kolumbija
(18)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(9)
Nigerija
(1)
Norveška
(21)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(16)
Rusija
(20)
SAD
(40)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(56)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
03.05.2006. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Angola 1
Akademika Petroleos Sojo
0:0
Sagrada Esperansa
Benfika Lubango
0:0
Desportivo Uila
Progreso Sambizanga
2:0
Primeiro de Majo
Azerbejdžan, Kup
polufinale
Hazar-Lankaran
1:0
Karvan
Azerbejdžan, Kup
polufinale (r)
Karabah
1:0
Nefči
Azijska LŠ gr.
Al Hilal Rijad
2:1
Al Ain
Al Itihad Alepo
2:1
Pahtakor
Al Kuva Al Džavija
3:0
Al Arabi
Igrano u Tripoliju, Liban.
Al Sad
2:3
Al Šabab Rijad
Al Vahda Abu Dabi
4:2
Al Karama
Dalijen Šide
1:0
SHB Da Nang
Dong Tam Long An
2:4
Šangaj Šenhua
Gamba Osaka
1:1
Jeonbuk Hjundai Motors
Kadšia
2:0
Fulad
Mašhal
2:2
Al Mina
Saba Bateri
4:1
Al Garafa
Ulsan Hjundai Horang-i
1:0
Tokio Verdi 1969
Azijski Kup gr.
Ksiangksue San Hei
5:2
Nju Radiant
Bolivija 1 (Apertura)
Horhe Vilsterman
1:2
Univerzitario Sukre
La Paz
1:2
Real Potosi
Orijente Petrolero
2:3
Union Sentral
San Hoze
5:0
Aurora
Strongest
0:2
Bolivar
Bosna i Hercegovina, Kup
finale (r)
Orašje
3:0
Široki Brijeg
Brazil, Kup
četvrtfinale (r)
Atletiko Mineiro
0:0
Flamengo
Fluminense
1:0
Kruzeiro
Ipatinga
1:1
Santos
5:3 penalima.
Bugarska, Kup
polufinale
CSKA Sofija
4:1
Nafteks
Šumen 2010
1:1
Černo More
1:2 nakon produžetaka.
Češka 1
Banjik Ostrava
1:1
Brno
Češka 2
Hlučin
1:2
Kunovice
Viktorija Žižkov
2:0
Sigma Olomouc B
Danska 2
AB Kopenhagen
2:1
Herfolge
Bronshoj
0:3
Kolding
Frem
2:0
Randers
Fremad Amager
2:1
Brabrand
Koge
0:0
HIK Helerup
Lingbi
2:2
Fredericija
Skjold
2:1
Loland Falster Alijansen
Danska 3 (Istok)
AB 70
0:0
Slagels
Nestved
2:2
Hvidovre
Solerod
4:1
Stenlose
Verlose
1:1
Brondbi II
Danska 3 (Zapad)
Arhus Fremad
2:0
Varde
Engleska 1
Bolton Vonderers
1:1
Midlzbro
Estonija, Kup
polufinale
Mag
0:2
Flora
Narva Trans
2:3
TVMK
Finska 3 A
Kings Kuopio
0:2
Varkaus JK
Francuska 1
Okser
1:2
Olimpik Marsej
Ren
1:1
Pari Sen Žermen
Francuska 3
Šatelerut
0:2
Anže
Grčka 3 Jug
Aharnaikos
1:0
Halkida-Lilas
Apolon Smirnis
1:0
Ahaiki
Eolikos
1:1
Agios Dimitrios
Etnikos Pirej
3:0
Keratsini
Jonia 2000
2:1
Diagoras
Mesiniakos
1:0
Panetolikos
Rodos
1:0
Tiela Patras
Vizas
0:1
Asteras Tripolis
Holandija 1 Plej of
LŠ kval. finale (r)
Groningen
2:1
Ajaks
Holandija 1 Plej of
Kup UEFA kval. finale (r)
Herenven
5:0
Tvente
Holandija 1 Plej of
Intertoto Kup kval. polufinale (r)
NEC Nijmegen
1:2
Vitese
Hrvatska, Kup
finale (r)
Varteks
5:1
Rijeka
Indonezija 1 (Istok)
Persiter
3:1
PKT Bontang
PSM
1:0
Persiba Balikpapan
Indonezija 1 (Zapad)
Persijap
2:2
Persija
PSIS
2:0
Persikota
Island, Superkup
Valur
1:0
FH Hafnarfjardar
Italija, Kup
finale
Roma
1:1
Inter
Japan 1
Avispa Fukuoka
1:2
Kavasaki Frontale
Džef Junajted
2:0
Urava Red Dajmonds
Kašima Antlers
0:1
Oita Trinita
Kjoto Parpl Sanga
1:1
Albireks Nigata
Nagoja Grampus Ejt
1:1
Jokohama F. Marinos
Omija Ardija
0:1
Sanfreće Hirošima
Šimicu S-Puls
1:0
Serezo Osaka
Ventforet Kofu
1:3
FK Tokio
Japan 2
Konsadole Saporo
1:1
Vegalta Sendai
Montedio Jamagata
2:2
Ehim
Šonan Belmare
2:0
Visel Kobe
Tespa Kusacu
1:0
Mito Holihok
Tokušima Vortis
0:0
Sagan Tosu
Kamerun 1
Kenon Jaunde
2:1
Fovu Baham
Kazahstan 1
Energetik
0:2
Kairat
Okžetpes
0:0
Aktobe
Vostok
1:1
Tobol
Kipar Kup, završni deo
polufinale (r)
AEK Larnaka
0:0
AEP Pafos
Omonija
1:3
APOEL
Kopa Libertadores - II faza
1/8 finala (r)
Internasional
0:0
Nasional Montevideo
Sao Paulo
2:1
Palmeiras
Velez Sarsfild
2:2
Njuels Old Bojs
Libija 1 - Plej aut/of
Al Čarara
1:0
Al Madina
Al Harati
0:1
Al Šat
Al Magd
1:3
Rafik Sorman
Al Šukur
2:1
Al Hilal Bengazi
Al Vahda Tripoli
2:1
Al Mustakbal
Asvihli Sports Klub
0:0
Al Uruba Adželat
Luksemburg 1 Plej aut
Rasing Union
3:0
Svift Hesperanž
Luksemburg 1 Plej of
Grevenmaher
2:4
Ecela
Makedonija 1
Baškimi
2:3
Bregalnica Štip
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno