POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(182)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(10)
Indija
(5)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(7)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(5)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(41)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
15.02.2010. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Albanija 1
Dinamo Tirana
1:0
Besa
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Braun
2:2
Los Andes
Estudijantes Kaseros
0:0
Akasuso
Argentina 3, Torneo Argentino A-Klausura 1.deo
9 de Julio de Rafaela
2:1
Himnazia Esgrima
Deportivo Santamarina
2:1
Huventud Pergamino
Patronato
0:0
Union Mar del Plata
Vilja Mitre
0:0
Estudijantes Rio Kuarto
Engleska 3
Bristol Rovers
2:1
Čarlton Atletik
Engleska 6 (Jug)
Vorčester Siti
2:3
Breintri Taun
Engleska 6 (Sever)
Hinkli Junajted
0:3
Solihal Murs
Francuska 2
Rasing Strazbur
1:0
Nant
Holandija 2
De Grafšap
0:0
RBC Rozendal
Indija 1
Sporting Klub de Goa
1:2
Er Indija
Irak 1 1.faza
Najaf
2:0
Al Mina
Italija 2
Salernitana
1:2
Triestina
Izrael 1 - 1.deo
Hapoel Haifa
0:3
Bnei Jehuda
Izrael 2 - 1.deo
Beitar Šimšon
0:0
Hapoel Nazaret Ilit
Hapoel Aškelon
3:0
Makabi Ber Ševa
Sekcija Nes Ciona
3:0
Hapoel Marmorek
Jamajka 1 - 1.deo
Arnet Gardens
0:1
Tivoli Gardens
Voterhaus
1:3
Harbur Vju
Jordan 1
Itihad Al Ramta
0:2
Al Vihdat
Kipar 1
APEP Pitsilias
1:4
APOEL
Kostarika 1 Verano
Alahuelense
1:0
San Karlos
Kuvajt 1
Al Naser
1:1
Al Arabi
Al Tadamon
1:1
Al Salmija
Kazma
1:2
Kadšia
Sulajbihat
0:1
Kuvajt Klub
Liban 1
Al Ansar Bejrut
3:3
Šabab Al Gazieh
Al Hikma
0:1
Al Ahli Sidon
Al Islah
1:1
Nejmeh
Safa
5:1
Al Mabarah
Malta 1 - 1.deo
Dingli Svolouz
0:6
Valeta
Nemačka 2
Duizburg
1:1
Kajzerslautern
Oman 1
Al Nasr Salalah
0:3
Al Nahda Al Buraimi
Oman Klub
4:0
Saham
Portugalija 1
Naval
0:0
Vitoria Gimaraeš
Prijateljski
Amkar
3:4
Kubanj
Crvena Zvezda
1:3
Leh Poznanj
Levski
2:1
Slovan Liberec
Slavija Srpsko Sarajevo
1:3
Korona
Viktorija Plzenj
1:2
Spartak Moskva
Vojvodina
1:1
Saturn
Saudijska Arabija, Kup Princa
polufinale
Al Hilal Rijad
2:1
Nadžran
Španija 1
Tenerife
1:0
Majorka
Švajcarska 2
Lugano
1:0
Iverdon Sport
Turska 1
Bursaspor
1:1
Trabzonspor
Turska 2
Čajkur Rizespor
2:1
Giresunspor
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno