POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(44)
Engleska
(44)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(46)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(11)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(9)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
04.08.2013. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Afrička LŠ gr.
Al Ahli Kairo
0:3
Orlando Pajrats
Leopard
1:0
Zamalek
Afrički Kup Konfederacije gr.
Bizertin
0:0
Entente Setif
Stade Malien
1:2
Klub Sportif Sfaksien
Angola 1
Atletiko Petroleos Luanda
2:0
Porcelana
Progreso Sambizanga
1:2
Grupo Desportivo Interklub
Santos Vijana
3:1
Onze Bravos
Argentina 1 (Inisial)
Himnazia La Plata
1:0
River Plata
Lanus
3:0
Belgrano
Rozario Sentral
2:0
Kilmes
San Lorenco
2:1
Olimpo
Argentina 2
Daglas Heig
1:0
Instituto
Defensa Husticia
1:0
Patronato
Himnazia Huhuj
0:1
Atletiko Tukuman
San Martin San Huan
3:0
Aldosivi
Sportivo Belgrano
1:0
Independiente Rivadavia
Union Santa Fe
1:0
Vilja San Karlos
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Flandria
0:1
Defensores Belgrano
Nueva Čikago
1:1
KA Atlanta
Austrija 1
Šturm
2:4
Rapid
Azerbejdžan 1
Inter Baku
1:2
Karabah
Sumgait FK
1:1
Hazar-Lankaran
Belgija 1
Gent
2:1
Mehelen
Ostende
1:2
Klub Briž
Standard
3:0
Lirs
Belgija 2
Dizel Sport
1:0
Hajst
Hugstraten VV
0:3
Ekscelzior Virton
Rojal Vajt Star
2:1
ASV Gel
Belorusija 1 - 1.deo
Dinamo Minsk
3:2
Dinamo Brest
Dnjepar Mogilev
2:2
Minsk
Šahtjor Soligorsk
2:0
Neman
Bolivija 1 (Apertura)
Gvabira
2:0
Orijente Petrolero
Nasional Potosi
2:0
Aurora
Sport Bojs Varnes
1:0
Bolivar
Bosna i Hercegovina 1
Široki Brijeg
3:0
Velež
Slavija Srpsko Sarajevo
0:0
Sarajevo
Željezničar
2:0
Travnik
Brazil 1
Atletiko Paranaense
2:0
Gojas
Flamengo
3:0
Atletiko Mineiro
Gremio
1:1
Internasional
Krikiuma
0:2
Korintijans
Ponte Preta
1:1
Fluminense
Vasko da Gama
2:3
Botafogo
Vitoria Baija
2:1
Portugeza Sao Paulo
Brazil 3 - 1.faza
Baraunaš
0:3
Agua de Maraba
CRAC
1:0
Makae
FK Vila Nova
4:0
Kaksijas
Rio Branko
0:2
Kujaba
Treze
1:1
Brazilijense
Bugarska 1 - 1.deo
Liteks
0:0
Botev Plovdiv
Pirin Goce Delčev
0:2
Levski
Češka 1
Baumit Jablonec
2:1
Slovacko
Mlada Boleslav
4:0
Slovan Liberec
Teplice
2:1
Dukla
Zbrojovka Brno
1:3
Sparta Prag
Češka 2
Karvina
2:1
Hradec Kralove
Čile 1 (Apertura)
Kobresal
0:0
Deportes Ikike
Kolo Kolo
0:1
Everton Vina del Mar
Njublense
1:1
Kobreloa
Čile 2 Apertura
Deportes Kopijapo
1:1
Magaljanes
Kuriko Unido
2:1
Lota Švager
San Markos Arika
0:0
Union San Felipe
Santjago Morning
1:1
Barnečea
Danska 1
Brondbi
0:2
Esbjerg
FK Kopenhagen
1:3
Randers
Odenze
4:2
Viborg
Danska 2
Hobro
5:0
Silkeborg
Vendsisel
0:1
Horsens
Danska 3 (Istok)
Avarta
3:1
Egedal
Helsinger
3:0
Nikebing
Danska 3 (Zapad)
Ringkobing
4:2
Skanderborg
Ekvador 1 - II deo
Barselona Gvajakil
0:2
Emelek
LDU Kito
0:1
Manta
Un. Katolika Kito
2:3
Independiente del Valje
Engleska 2
Derbi Kaunti
1:1
Blekburn Rovers
Estonija 2
Tameka Tartu II
5:4
Kivioli Irbis
Farska Ostrva 1
B36 Toršavn
2:0
EB/Strejmur
KI Klaksvik
1:2
Vikingur Gotu
NSI Runavik
3:2
IF Fuglafjordur
TB Tvorojri
1:5
HB Toršavn
Finska 1
Honka
0:0
Inter Turku
KuPS
0:0
HJK Helsinki
VPS Vasa
2:2
IFK Mariehamn
Finska 2
AC Kajani
1:1
OPS Oulu
AC Oulu
1:0
PK-35 Vanta
Finska 3 Istok
JaPS Jarvenpaa
1:2
Atlantis
MP Mikeli
4:1
Futura
POHU
0:2
HIFK Helsinki
Sudet
1:1
KTP Kotka
Finska 3 Jug
Grankula IFK
4:2
EIF Ekenas
Finska 3 Sever
GBK Kokola
3:0
Vasa IFK
Kemi Kings
7:1
KPV Kokola
Kerho 07
4:0
IPA Ilivieska
PK-37
5:1
Tervarit
Finska 3 Zapad
Hamenlina
3:1
Kraft
Sporting Kristina
2:0
MuSa
Francuska 2
Rasing Lens
1:0
Serkl Atletik Bastija
Gvatemala 1 Apertura
CSD Munisipal
1:0
Malakateko
Halkones
1:0
Universidad San Karlos
Heredija
0:2
Komunikasiones
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno