POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(181)
Nemačka
(42)
Italija
(48)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(1)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(8)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Grčka
(21)
Holandija
(29)
Hrvatska
(8)
Indija
(4)
Indonezija
(3)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(8)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(13)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
20.08.2016. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Alžir 1
Čabab Riadhi Belouizdad
1:1
Mouloudija Oran
CS Konstantin
2:2
Entente Setif
Olimpik de Medea
1:0
Čabab Aures Batna
RC Relizane
0:3
Husein Dej
Službeni rezultat.
Tađenant
2:0
Ženes Sportiv de la Saoura
USM Bel Abes
0:0
USM El Harah
Ženes Sportiv de Kabilie
0:0
Mouloudija Alžir
Angola 1
Kabuskorp
0:0
Progreso Sambizanga
Progreso Lunda Sul
1:0
Akademika Lobito
Rekreativo Libolo
0:0
Primeiro de Agosto
Austrija 1
Admira Vaker
1:0
Rid
Red Bul Salcburg
3:1
Matersburg
Sent Pelten
1:3
Šturm
Austrija 3 Centar
Alerhajligen
0:3
Forverc Štajr
Lafnic
3:0
ATSV Stadl-Paura
Pašing/LASK Juniors
0:3
Dojčlandberger Sport Klub
Službeni rezultat.
Union Gurten
0:2
Vajc
Austrija 3 Istok
Ricing
3:0
Admira Vaker Am.
Austrija 3 Zapad
Austrija Salcburg
2:2
Vaker Insbruk Am.
Dornbirn 1913
2:1
Eugendorf
Gredig
5:1
Švac
Rajndorf Altah Am.
0:6
Anif
Sent Johan
2:0
Hohenems
Zikirhen 1945
3:3
Hard
Bangladeš 1
Arambagh Krira Sanga
0:2
Abahani Limited Daka
Braders Junion
2:2
Mohamedan Daka
Belgija 1
Kortrijk
2:1
Klub Briž
Rojal Muskron-Peruvelc
2:1
Sent Truden
Vasland - Beveren
2:2
Mehelen
Zulte Varegem
1:1
Ostende
Belgija 2 - 1.deo
Ruselar
2:2
Heverle Leuven
Belorusija 1
Gorodeja
3:0
Naftan
Torpedo BelAZ
5:0
Granit Mikaševiči
Bolivija 1 (Apertura)
Gvabira
2:1
Nasional Potosi
San Hoze
2:0
Orijente Petrolero
Bosna i Hercegovina 1 - 1.deo
Olimpik Sarajevo
2:3
Mladost Doboj Kakanj
Sloboda Tuzla
2:0
Čelik
Željezničar
0:1
Zrinjski
Bosna i Hercegovina 2
Bosna Visoko
3:1
Sloga Simin Han
Bratstvo Gračanica
2:0
Velež
Jedinstvo Bihać
1:1
Novi Travnik
Radnički Lukavac
0:0
Orašje
Rudar Kakanj
2:0
Budućnost Banovići
Travnik
1:2
Goražde
Zvijezda Gradačac
2:1
Bosna Sema
Brazil 1
Amerika Mineiro
1:2
Šapekoense
Brazil 2
Avai
0:3
Baija
Nautiko Kapibaribe
0:1
Krikiuma
Regatas Brazil
0:1
Londrina
Vasko da Gama
1:1
Sampajo Korea
Brazil 3 - 1.faza
ABC
2:1
Fortaleza
Mogi Mirim
0:0
Makae
Portugeza Sao Paulo
1:2
Žuventud
River
2:2
Botafogo Paraiba
Bugarska 1 - 1.deo
Ludogorec Razgrad
2:0
Montana
Pirin Blagoevgrad
1:1
CSKA Sofija
Bugarska 2
Bansko
0:0
Botev Galabovo
Levski Karlovo
1:3
Botev Vraca
Oborište
1:2
Etar Veliko Tarnovo
Septemvri Sofija
1:0
Pomorje
Češka 1
Hradec Kralove
1:0
Visočina Jihlava
Karvina
2:1
Dukla
Slovacko
2:0
Bohemijans 1905 Prag
Viktorija Plzenj
0:2
Fastav Žlin
Češka 2
Banjik Sokolov
1:0
Prostejov
Fridek - Mistek
1:0
Selije i Belo Vlašim
Trinec
4:4
Viktorija Žižkov
Čile 1 (Apertura)
Kobresal
1:2
Deportes Ikike
O Higins
1:0
Deportes Temuko
Universidad Čile
3:1
Universidad Konsepsion
Čile 2
Deportes La Serena
0:0
Magaljanes
Rangers Talka
2:0
Deportes Kopijapo
Union La Kalera
2:0
Iberia Los Angeles
Crna Gora 1
Budućnost Podgorica
2:0
Jedinstvo B.Polje
Dečić
2:1
Lovćen
Iskra Danilovgrad
1:0
Petrovac
Rudar Pljevlja
0:1
Mladost Podgorica
Sutjeska
2:0
Bokelj
Danska 1 - 1.deo
FK Kopenhagen
1:1
Alborg
Danska 3 1.deo
Frem
2:0
B 93
Marienlist
1:1
Midelfart
Nesbi
1:4
Greve
Sudvest 05
4:2
Kolding IF
Vejgard
0:4
Tisted
Ekvador 1 - II deo
Delfin
1:0
Independiente del Valje
Deportivo Kuenka
3:0
River Plata Ekvador
LDU Kito
2:1
Emelek
Engleska 1
Barnli
2:0
Liverpul
Lester Siti
0:0
Arsenal
Stouk Siti
1:4
Mančester Siti
Svonsi Siti
0:2
Hal Siti
Totenhem Hotspur
1:0
Kristal Palas
Vest Bromvič Albion
1:2
Everton
Votford
1:2
Čelzi
Engleska 2
Birmingem Siti
1:3
Vulverhempton Vond.
Blekburn Rovers
2:2
Barton Albion
Bristol Siti
0:1
Njukastl Junajted
Derbi Kaunti
0:0
Aston Vila
Fulam
2:2
Kardif Siti
Hadersfild Taun
2:1
Barnsli
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno