POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(83)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(6)
Angola
(1)
Argentina
(37)
Australija
(5)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Belgija
(12)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(2)
Holandija
(15)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(1)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(30)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(10)
Kipar
(7)
Kolumbija
(18)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(9)
Nigerija
(1)
Norveška
(21)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(16)
Rusija
(20)
SAD
(40)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(56)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
26.09.2018. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Argentina 3, Torneo Federal A
Defensores Belgrano Vilja Ramaljo
0:0
Deportivo Kamioneros
Australija, Kup
četvrtfinale
APIA Leihardt
0:2
Adelejd Junajted
Bentlig Grins
1:0
Hajdelberg Junajted
Austrija, Kup
1/16 finala
ATSV Stadl-Paura
0:8
LASK
Austrija Beč
2:0
Šturm
Matersburg
1:1
Rapid
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 4:5.
Nojzidl Am Zi
1:3
Vaker Insbruk
Pincgau Salfelden
0:5
Sent Pelten
Štadlau
0:4
Kapfenberger SV
Švac
0:6
Red Bul Salcburg
Azerbejdžan 1
Karabah
3:2
Zira
Belgija, Kup
1/16 finala
Dajnce
2:0
Klub Briž
Dizel Sport
0:3
Rojal Muskron-Peruvelc
Ekscelzior Virton
2:4
Gent
Endraht Alst
0:2
Sporting Šarlroa
Hajst
1:2
Zulte Varegem
Hugstraten VV
1:3
Ostende
Mehelen
3:1
Rojal Antverp
Rasing Genk
4:0
Lomel SK
Šarlroa-Maršijen
2:5
Sporting Lokeren
Sent Truden
3:0
KFC Dufel
Serkl Briž
1:2
Beršot Vilrijk
Standard
1:2
Knoke
Belorusija 1
Torpedo Minsk
0:3
BATE
Belorusija, Kup
1/8 finala
Šahtjor Soligorsk
0:0
Dinamo Brest
0:0 nakon produžetaka.
Penalima - 4:2.
Bosna i Hercegovina 1
GOŠK Gabela
0:0
Čelik
Sarajevo
1:0
Široki Brijeg
Tuzla Siti
2:1
Krupa
Željezničar
0:0
Sloboda Tuzla
Zrinjski
1:0
Mladost Doboj Kakanj
Zvijezda 09
0:0
Radnik
Brazil 2
Ponte Preta
0:1
Gremio Esportivo Brazil
Bugarska, Kup
1/16 finala
Arda
0:1
Černo More
Černomorec Balčik
1:0
Botev Vraca
CSKA Sofija
1:4
Botev Plovdiv
Lokomotiv G.Orjahovica
1:1
Dunav Ruse
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 6:7.
Nesebar
1:3
Ludogorec Razgrad
Češka, Kup
1/16 finala
Loko Vltavin
1:2
Teplice
Olimpija Radotin
0:5
Slovacko
Pribram
4:1
Selije i Belo Vlašim
Sigma Olomouc
7:0
Trinec
Slavija Prag
2:0
Usti nad Labem
Zbrojovka Brno
0:1
Slovan Liberec
Danska, Kup
1/16 finala
Arhus Fremad
1:5
AGF Arhus
B 1908
2:2
Marienlist
2:4 nakon produžetaka.
Dalum
1:1
Midtilend
1:2 nakon produžetaka.
Fredericija
0:2
Sonderjisk
Hedensted
0:3
Vendsisel
Herfolge Boldklub Koge
0:4
Nordsjalend
Jamerbugt
0:1
Esbjerg
Nestved
1:0
Silkeborg
Roskilde
0:5
Alborg
Engleska, Liga Kup
1/16 finala
Arsenal
3:1
Brentford
Liverpul
1:2
Čelzi
Notingem Forest
3:2
Stouk Siti
Totenhem Hotspur
2:2
Votford
Penalima - 4:2.
Vest Hem Junajted
8:0
Meklsfild
Estonija, Kup
1/8 finala
Nome Kalju
0:0
Talina Kalev
3:0 nakon produžetaka.
Vimsi JK II
0:3
Elva
Farska Ostrva 1
B36 Toršavn
2:0
07 Vestur
Finska 1
Ilves
1:2
HJK Helsinki
Inter Turku
2:0
Lahti
Francuska 1
Amijen
2:1
Ren
Dižon
0:3
Olimpik Lion
Kaen
2:2
Monpelje
Nim Olimpik
0:0
Avan Gengan
Olimpik Marsej
3:2
Rasing Strazbur
Pari Sen Žermen
4:1
Rems
Žirondins Bordo
1:0
Lil Metropol
Grčka, Kup - Po grupama
Aititos Spata
1:1
Ergotelis
Ksanti
0:0
OFI Krit
Niki Volos
0:1
Kerkira
PAOK
1:1
Aris
Gvatemala 1 Apertura
CSD Munisipal
3:1
Kselahu MC
Deportivo Guastatoja
3:0
Deportivo Sanarate
Iztapa
2:0
Komunikasiones
Holandija, Kup
1/32 finala
DOVO
1:1
Urk
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 4:5.
Ekscelzior Masluis
0:4
PSV Ajndhoven
Grene Ster
2:1
TEC
HVV Te Verve
0:7
Ajaks
Katvijk
0:0
Herenven
0:1 nakon produžetaka.
OJC Rosmalen
0:6
ADO Den Hag
RKAV Volendam
1:2
Vitese
Staphorst
0:1
PEC Cvole
VV Emdijk
1:4
ASVH
Hrvatska, Kup
1/16 finala
Jadran LP
3:1
Split
Krk
1:0
Cibalia
Marsonia
3:0
Zagreb
Nehaj
2:2
Šibenik
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 2:4.
NK Križevci
0:9
Rijeka
Primorac Biograd
0:1
Lokomotiva Zagreb
Slavija Pleternica
0:4
Vinogradar
Sloga Mravince
0:1
Dinamo Zagreb
Sloga Nova Gradiška
2:4
Istra 1961
Varaždin
2:0
Međimurje
Vrapče
0:2
Hajduk Split
Zelina
2:0
GOŠK Dubrovnik
Italija 1
Atalanta
0:0
Torino
Juventus
2:0
Bolonja
Kaljari
0:0
Sampdorija
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno