POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(41)
Engleska
(59)
Nemačka
(42)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(10)
Albanija
(2)
Andora
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(18)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(3)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(41)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(5)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(7)
Finska
(23)
Gibraltar
(1)
Grčka
(11)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(4)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(5)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(18)
Izrael
(8)
Japan
(29)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(21)
Južna Koreja
(8)
Kamerun
(2)
Kanada
(4)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(5)
Kolumbija
(16)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(9)
Luksemburg
(4)
Mađarska
(16)
Meksiko
(13)
Moldavija
(1)
Nikaragva
(2)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(18)
Portugalija
(29)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(22)
Rusija
(39)
SAD
(40)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Severna Irska
(6)
Škotska
(20)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(11)
Švedska
(41)
Tajland
(6)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(3)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(9)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
03.11.2022. (Četvrtak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Albanija 1
Kukeš
0:1
Vlaznija
Lači
1:0
Partizani
Tirana
1:0
Egnatia
Brazil 1
Flamengo
1:2
Korintijans
Palmeiras
4:0
Fortaleza
Brazil 2
Gremio
3:0
Bruske
Gana 1
Bekem Junajted
2:0
Asante Kotoko
Indija 1 - Superliga
Goa
3:0
Džamšedpur
Jermenija 1
Ararat Jermenija
4:0
Van
Širak
0:2
Alaškert
Jordan 1
Al Ramta
0:1
Al Akaba
Šabab Al Ordon
1:1
Al Salt
Kina 1
Čangčun Jatai
0:0
Šangaj Šenhua
Čengdu Rongčeng
6:0
Hebei
Džeđang
0:2
Šenžen FK
Šandong Taišan
4:1
Tjenđin Tajgers
Vuhan Fri Tauns
4:1
Gvangžu Siti
Kina 2
Kunšan
4:0
Beidžing Sport Juniversiti
Sužou Dongvu
2:1
Đangsi Beidamen
Kolumbija 2, 2.deo Plej of
Real Santander
3:2
Deportes Kindio
Kolumbija, Kup
finale (r)
Miljonarios
2:0
Junior
KONKAKAF Liga
finale (r)
Alahuelense
2:2
Olimpija Tegusigalpa
Kuvajt 1 - 1.deo
Kadšia
2:1
Al Tadamon
Libija 1 - 1.deo
Asaria
1:1
Al Mahala
Liga Evrope gr.
Arsenal
1:0
Cirih
Betis
3:0
HJK Helsinki
Bodo/Glimt
1:2
PSV Ajndhoven
Dinamo Kijev
0:2
Fenerbahče
Fejenord
1:0
Lacio
Karabah
1:1
Frajburg
Midtilend
2:0
Šturm
Monako
4:1
Crvena Zvezda
Olimpijakos
0:2
Nant
Real Sosijedad
0:1
Mančester Junajted
Ren
1:1
AEK Larnaka
Roma
3:1
Ludogorec Razgrad
Šerif
1:0
Omonija
Sporting Braga
2:1
Malme
Trabzonspor
1:0
Ferencvaroš
Union San Žil
0:1
Union Berlin
Liga Konferencija gr.
Apolon Limasol
1:0
Vaduc
AZ Alkmar
2:1
Dnjepar-1
CFR 1907 Kluž
1:0
Balkani
FCSB
0:3
Vest Hem Junajted
Gent
4:0
Molde
Hapoel Ber Ševa
4:0
Austrija Beč
Istanbul Bašakšehir
3:1
Harts
Keln
2:2
Nica
Leh Poznanj
3:0
Viljareal
Partizan
1:1
Slovacko
Pjunik
1:2
Bazel
Rigas Futbola Skola
0:3
Fiorentina
Silkeborg
0:2
Anderleht
Slavija Prag
1:1
Sivasspor
Žalgiris
1:2
Slovan Bratislava
Đurgarden
1:0
Šamrok Rovers
Meksiko 2 (Apertura) - Plej of
polufinale
Kimarones de Sonora
0:0
Klub Selaja
Universidad de Guadalahara
1:1
Atlante
Mjanmar 1
Šan Junajted
2:0
Hantarvedi Junajted
Norveška 2 plej of
četvrtfinale
Sandnes Ulf
0:1
Kongsvinger
Oman 1
Al Oruba
0:0
Sur Klub
Dofar
0:1
Sohar
Oman Klub
1:1
Bahla
Rumunija 2 1.deo
Čiksereda Mijerkureja Čuk
0:0
Dinamo Bukurešt
Rusija 3 gr 1 1.deo
Legion Dinamo
0:2
Čajka Peščanokopskoje
Španija 2
Granada
0:0
Levante
Kartagena
2:1
Malaga
Real Sporting Hihon
2:2
Albasete Balompi
Sudan 1
Al Hilal Omdurman
3:0
Al Rabta Kosti
Kober Kartum
1:2
Al Ahli Merove
Vad Nubavi
2:3
Tuti
Tunis 1 - 1.deo
ES Metloa
0:0
AS Soliman
Olimpik Beđa
1:0
AS Rejiš
Urugvaj, Kup
polufinale (r)
Defensor Sporting
3:1
Progreso
Uzbekistan 1
Bunedkor
2:1
Surkhon Termiz
Lokomotiv Taškent
0:2
Navbahor Namangan
Nasaf Karši
1:0
Samarkand Dinamo
Vijetnam 1
Haifong
1:1
Hong Lin Ha Tin
SHB Da Nang
1:0
Sajgon
Song Lam Nghe An
3:0
Bekameks Bin Duong
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno