Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Russian Premier League

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
12.07. (Pet) 17:00 Arsenal Tula-Dinamo Moskva 2.52 3.21 2.70 1.66 2.26 (6)
13.07. (Sub) 13:30 Ural-Ufa 1.82 3.34 4.39 1.60 2.37 (6)
13.07. (Sub) 16:00 Spartak Moskva-PFC Soči 1.36 4.54 8.00 2.02 1.82 (6)
13.07. (Sub) 18:30 Rostov-Orenburg 1.82 3.32 4.39 1.63 2.33 (6)
14.07. (Ned) 13:30 Krila Sovjetov-CSKA Moskva 4.11 3.35 1.85 1.67 2.25 (6)
14.07. (Ned) 16:00 Zenit-Tambov 1.19 6.05 13.61 2.45 1.57 (6)
14.07. (Ned) 18:30 Akhmat Grozni-Krasnodar 3.30 3.34 2.09 1.83 2.00 (6)
15.07. (Pon) 17:00 Lokomotiva Mos.-Rubin 1.42 4.26 7.12 1.82 2.02 (6)
20.07. (Sub) 11:00 Ufa-Krasnodar 5.55 3.70 1.68 1.66 2.35 (2)
20.07. (Sub) 13:30 Krila Sovjetov-Arsenal Tula 2.72 3.20 2.72 1.64 2.39 (2)
20.07. (Sub) 16:00 CSKA Moskva-Orenburg 1.58 3.90 6.30 1.70 2.27 (2)
20.07. (Sub) 18:30 Rostov-Spartak Moskva 3.02 3.36 2.39 1.81 2.10 (2)
21.07. (Ned) 11:00 Ural-Akhmat Grozni 2.44 3.25 3.02 1.70 2.27 (2)
21.07. (Ned) 13:30 Lokomotiva Mos.-Tambov 1.31 5.25 11.13 1.95 1.95 (2)
21.07. (Ned) 16:00 Dinamo Moskva-Rubin 1.75 3.54 5.15 1.63 2.41 (2)
21.07. (Ned) 18:30 PFC Soči-Zenit 6.60 4.30 1.51 1.95 1.95 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Akhmat Grozni 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Arsenal Tula 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 CSKA Moskva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Dinamo Moskva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Krila Sovjetov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Lokomotiva Mos. 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Orenburg 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 PFC Soči 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Rostov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Rubin 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Spartak Moskva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Tambov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Ufa 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Ural 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Zenit 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Rubin je kažnjen 2 sezone zabrane igranja u UEFA takmičenjima, zbog kršenja finansijskog fer pleja u 2014. godini. (Kazna se odnosi na 2 sezone u kojima klub izbori pravo na nastup u UEFA takmičenjima).

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Akhmat Grozni 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Arsenal Tula 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Dinamo Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Krila Sovjetov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Lokomotiva Mos. 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Orenburg 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. PFC Soči 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Rostov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Rubin 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Tambov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Ufa 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Ural 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Zenit 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
18+ igrajte odgovorno