POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(83)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(6)
Angola
(1)
Argentina
(37)
Australija
(6)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(12)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(2)
Holandija
(15)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(30)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(12)
Kipar
(7)
Kolumbija
(18)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(9)
Nigerija
(1)
Norveška
(21)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(16)
Rusija
(20)
SAD
(40)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(56)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
18.03.2019. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 1
Banfild
2:2
Godoj Kruz
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Atletiko Feniks
0:0
Taljeres Remedios
Atletiko San Miguel
0:0
Flandria
Ol Bojs
1:1
Tristan Suarez
Sakačispas Vilja Soldati
1:0
Komunicasiones Buenos Aires
San Telmo
1:1
KA Atlanta
UAI Urkiza
1:0
Akasuso
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej aut 1.deo
Defensores Pronunsiamiento
1:3
Atletiko Parana
Huventud Unida Universitario
1:0
Estudijantes San Luis
Sportivo Las Parehas
1:3
Huventud Unida
Bugarska 2
Lokomotiv G.Orjahovica
2:0
Arda
Engleska 4
Mensfild Taun
1:1
Linkoln Siti
Francuska 2
Gazelek Ajačio
1:0
Rasing Lens
Grčka 1
Aris
5:0
Apolon Smirnis
Irska, Liga Kup
1/16 finala
Kob Remblers
3:1
Limerik FK
Italija 3 B
Pordenone
1:1
Monca
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Bnei Lod
1:2
Hapoel Nazaret Ilit
Hapoel Kfar Saba
0:2
Hapoel Akre
Sekcija Nes Ciona
0:1
Hapoel Petah Tikva
Kolumbija 1, 1.deo
Atletiko Bukaramanga
1:0
Kukuta Deportivo
Kolumbija 2, 1.deo
Deportes Kindio
1:1
Orsomarso
Meksiko 1 (Klausura)
Leon
2:0
Tiburones Rohos de Verakruz
Santos Laguna
1:2
Nekaksa
Meksiko 2 (Klausura)
Kimarones de Sonora
0:0
Huarez
Zakatepek
3:1
Potros UAEM
Nemačka 2
Jan Regenzburg
0:2
Grojter Firt
Nemačka 3
Hanza
1:1
Halešer
Nemačka 4 (Jugozapad)
Valdhof 07
3:2
Štajnbah
Nikaragva 1 (Klausura)
Juventus Managva
2:1
Deportivo Valter Fereti
Panama 1 Klausura
Independiente La Čorera
0:0
Kosta del Este
Paragvaj 1 (Apertura)
General Dijaz
3:3
Sportivo San Lorenco
Sero Portenjo
7:2
Sol de Amerika
Rumunija 1 - 2.deo
Konkordija Čiajna
2:2
Hermanštad
Voluntari
2:1
Botošani
SAD 1
Kolorado Rapids
1:1
Sporting Kanzas Siti
Španija 2
Numansija
1:1
Malaga
Srbija 2 - 1.deo
Metalac G.Milanovac
1:1
Bežanija
Zlatibor
2:0
Sinđelić
Ukrajina 1 - 1.deo
Arsenal Kijev
2:2
Vorskla
Zambija 1
Forest Rendžers
4:2
Pauer Dinamos
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno