Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Superliga Quilmes Clasica

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.10. (Pet) 22:00 Defensa Husticia-Taljeres 2.03 2.99 4.16 1.48 2.62 (10)
19.10. (Pet) 22:00 Velez Sarsfild-Himnazia La Plata 1.94 3.07 4.39 1.47 2.64 (10)
20.10. (Sub) 00:15 Kolon-River Plata 3.02 3.07 2.44 1.65 2.23 (10)
20.10. (Sub) 16:15 Godoj Kruz-Aldosivi 2.12 3.00 3.78 1.48 2.60 (10)
20.10. (Sub) 18:30 Lanus-Patronato 1.81 3.17 4.97 1.47 2.62 (10)
20.10. (Sub) 20:45 Boka Juniors-Rozario Sentral 1.87 3.27 4.35 1.62 2.28 (10)
20.10. (Sub) 23:00 Njuels Old Bojs-Tigre 2.16 3.01 3.63 1.54 2.47 (10)
21.10. (Ned) 16:15 Estudijantes LP-Atletiko Tukuman 2.34 3.01 3.26 1.47 2.65 (10)
21.10. (Ned) 18:30 Arg. Juniors-Union Santa Fe 2.95 2.82 2.67 1.41 2.86 (10)
21.10. (Ned) 20:45 Independiente-Hurakan B.Aires 1.94 3.08 4.37 1.45 2.73 (10)
21.10. (Ned) 23:00 San Martin Tuk.-Rasing Klub 4.32 3.11 1.94 1.55 2.41 (10)
22.10. (Pon) 22:00 Belgrano-Banfild 2.40 2.90 3.50 1.54 2.64 (2)
23.10. (Uto) 00:00 San Lorenco-San Martin SH 1.46 4.40 7.45 1.75 2.19 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rasing Klub 8 6 2 0 15 : 4 (+11) 20
2 Atletiko Tukuman 7 4 3 0 13 : 6 (+7) 15
3 Union Santa Fe 8 4 3 1 10 : 4 (+6) 15
4 Aldosivi 8 5 0 3 9 : 6 (+3) 15
5 Hurakan B.Aires 7 4 2 1 9 : 3 (+6) 14
6 Boka Juniors 8 4 2 2 10 : 7 (+3) 14
7 River Plata 7 3 4 0 12 : 3 (+9) 13
8 Defensa Husticia 6 3 3 0 7 : 4 (+3) 12
9 Banfild 8 3 3 2 7 : 7 (0) 12
10 Himnazia La Plata 8 3 2 3 6 : 6 (0) 11
11 Velez Sarsfild 8 3 2 3 8 : 10 (-2) 11
12 Independiente 7 2 4 1 10 : 7 (+3) 10
13 Taljeres 8 3 1 4 9 : 7 (+2) 10
14 Tigre 8 2 4 2 9 : 11 (-2) 10
15 Godoj Kruz 8 3 1 4 5 : 7 (-2) 10
16 Rozario Sentral 7 3 1 3 5 : 8 (-3) 10
17 Kolon 8 2 3 3 8 : 11 (-3) 9
18 San Martin SH 7 2 2 3 9 : 12 (-3) 8
19 San Lorenco 7 1 4 2 9 : 11 (-2) 7
20 Belgrano 8 1 4 3 3 : 8 (-5) 7
21 Arg. Juniors 7 1 3 3 2 : 4 (-2) 6
22 Njuels Old Bojs 7 1 2 4 6 : 9 (-3) 5
23 Estudijantes LP 6 1 1 4 5 : 8 (-3) 4
24 San Martin Tuk. 7 0 4 3 3 : 8 (-5) 4
25 Patronato 8 1 1 6 5 : 13 (-8) 4
26 Lanus 8 0 3 5 5 : 15 (-10) 3
1.-4. mesto i pobednik Kupa - Kopa Libertadores
5.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
6. -11. mesto - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rasing Klub 4 3 1 0 7 : 2 10 4 3 1 0 8 : 2 10
2. Atletiko Tukuman 4 2 2 0 7 : 3 8 3 2 1 0 6 : 3 7
3. Union Santa Fe 4 3 1 0 5 : 2 10 4 1 2 1 5 : 2 5
4. Aldosivi 4 3 0 1 6 : 3 9 4 2 0 2 3 : 3 6
5. Hurakan B.Aires 3 1 2 0 3 : 0 5 4 3 0 1 6 : 3 9
6. Boka Juniors 4 3 0 1 7 : 3 9 4 1 2 1 3 : 4 5
7. River Plata 3 1 2 0 4 : 1 5 4 2 2 0 8 : 2 8
8. Defensa Husticia 2 0 2 0 2 : 2 2 4 3 1 0 5 : 2 10
9. Banfild 4 3 1 0 5 : 1 10 4 0 2 2 2 : 6 2
10. Himnazia La Plata 4 2 1 1 3 : 3 7 4 1 1 2 3 : 3 4
11. Velez Sarsfild 4 3 1 0 6 : 1 10 4 0 1 3 2 : 9 1
12. Independiente 3 1 1 1 3 : 1 4 4 1 3 0 7 : 6 6
13. Taljeres 4 2 1 1 5 : 2 7 4 1 0 3 4 : 5 3
14. Tigre 4 1 2 1 5 : 6 5 4 1 2 1 4 : 5 5
15. Godoj Kruz 4 3 0 1 4 : 2 9 4 0 1 3 1 : 5 1
16. Rozario Sentral 4 2 0 2 3 : 5 6 3 1 1 1 2 : 3 4
17. Kolon 4 2 2 0 6 : 3 8 4 0 1 3 2 : 8 1
18. San Martin SH 4 2 0 2 6 : 6 6 3 0 2 1 3 : 6 2
19. San Lorenco 3 1 2 0 6 : 5 5 4 0 2 2 3 : 6 2
20. Belgrano 4 1 2 1 2 : 2 5 4 0 2 2 1 : 6 2
21. Arg. Juniors 4 1 1 2 2 : 3 4 3 0 2 1 0 : 1 2
22. Njuels Old Bojs 3 1 1 1 5 : 4 4 4 0 1 3 1 : 5 1
23. Estudijantes LP 3 1 1 1 4 : 4 4 3 0 0 3 1 : 4 0
24. San Martin Tuk. 4 0 4 0 3 : 3 4 3 0 0 3 0 : 5 0
25. Patronato 5 1 1 3 3 : 8 4 3 0 0 3 2 : 5 0
26. Lanus 4 0 1 3 3 : 9 1 4 0 2 2 2 : 6 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno