POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(49)
Engleska
(19)
Nemačka
(64)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(12)
Čile
(14)
Danska
(19)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Filipini
(2)
Finska
(7)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(1)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(9)
Južna Afrika
(6)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(4)
Kazahstan
(1)
Kenija
(4)
Kina
(12)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(3)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(19)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(6)
Švedska
(38)
Tajland
(8)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(3)
Uganda
(4)
Ukrajina
(16)
Urugvaj
(9)
Vels
(1)
Venecuela
(2)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
02.12.2019. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 1
Aldosivi
0:0
Independiente
Arsenal Sarandi
1:1
Lanus
Sentral Kordoba Santjago del Estero
1:1
Rozario Sentral
Argentina 2 - 1.deo
Santamarina
2:1
Vilja Dalmine
Argentina 3, Torneo Federal A
Daglas Heig
3:1
Sentral Norte
Sportivo Las Parehas
0:0
Krusero del Norte
Azerbejdžan 1
Sabah Baku
0:1
Karabah
Bolivija 1 (Klausura)
Rojal Pari
0:1
San Hoze
Brazil 1
Vasko da Gama
1:0
Kruzeiro
Bugarska 2
Ludogorec Razgrad II
1:1
Pirin Blagoevgrad
Danska 1 - 1.deo
Midtilend
2:1
Silkeborg
Egipat 1
Smouha Sporting
2:1
Talaea El Džaiš
Engleska 2
Preston Nort End
0:1
Vest Bromvič Albion
Engleska 6 (Sever)
Kurzon Ešton
0:0
Ketering Taun
Engleska 7 (Central)
Hitčin Taun
1:3
Lovestoft Taun
Engleska, Kup
1/64 finala
Solihal Murs
3:4
Roteram Jun.
Francuska 2
Kaen
1:0
Nansi Loren
Grčka 2 - 1.deo
Kerkira
0:2
Apolon Smirnis
Holandija 2
Jong Utreht
3:1
Almere Siti
Hrvatska 2
Hajduk Split II
0:0
Bijelo Brdo
Indija 1 - Superliga
Džamšedpur
1:1
NortIst Junajted
Indonezija 1
Persepam Madura Junajted
2:3
Persebaja
PSM
2:2
Borneo Samarinda
Semen
0:2
Bali Junajted
TIRA-Persikabo
0:1
Barito Putera
Italija 1
Kaljari
4:3
Sampdorija
Italija 2
Piza
2:0
Pordenone
Italija 3 B
Rimini
1:2
Ravena
Izrael 2 - 1.deo
Bnei Sahnin
3:2
Hapoel Afula
Hapoel Akre
0:1
Hapoel Um El Fakem
Hapoel Rišon LeZion
1:1
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
Jamajka 1
Harbur Vju
1:2
Kavalie
Jermenija 1 - 1.deo
Gandzasar
1:0
Širak
Noa
2:0
Ararat
Kipar 1
Omonija
0:0
APOEL
Kolumbija, 2.deo Finale
Junior
0:0
Amerika Kali
Maroko 1
Jusufija Berešid
1:0
Olimpik Safi
Magreb Tetuan
1:0
Rapid Oued Zem
Meksiko 1 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale (r)
Santos Laguna
1:1
Monterej
Tigres UANL
2:4
Klub Amerika
Nemačka 1
Majnc 05
2:1
Ajntraht Frankfurt
Nemačka 3
Ajntraht Braunšvajg
3:1
Cvikau
Nigerija 1
Džigava Golden Stars
2:1
Ifeani Uba
Obala Slonovače 1
Afrika Sports
1:1
Isia Vazi
Rasing Abidžan
1:0
SOL FC
Portugalija 1
Porto
2:0
Pasoš Fereira
Sporting Braga
2:0
Rio Ave
Rumunija 1 - 1.deo
Botošani
1:0
Vitorul Konstanca
Rumunija 2
Petrolul Ploešti
0:0
Metaloglobus Bukurešt
Rusija 1
CSKA Moskva
0:1
Arsenal Tula
Krasnodar
0:0
Tambov
Sudan 1
Al Hilal Omdurman
1:0
Hej Al Vadi
Turska 1
Bešiktaš
4:1
Kajzerispor
Turska 2
Balikesirspor
0:1
Hatajspor
Venecuela 1 Klausura Plej of
finale
Karakas
1:1
Deportivo Tačira
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno