Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Primera Nacional B

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
14.10. (Pon) 00:30 Atletiko Mitre-Deportivo Moron 2.50 2.74 3.10 1.33 3.10 (11)
14.10. (Pon) 20:10 Agropekuario-Platense 2.49 2.97 2.81 1.39 2.83 (8)
15.10. (Uto) 19:40 Tigre-Vilja Dalmine 2.16 2.95 3.44 1.54 2.35 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Estudijantes Kaseros 8 7 0 1 13 : 6 (+7) 21
2 KA Atlanta 8 6 1 1 18 : 9 (+9) 19
3 Estudijantes Rio Kuarto 8 5 2 1 15 : 8 (+7) 17
4 Deportivo Moron 8 4 3 1 9 : 5 (+4) 15
5 Platense 8 4 1 3 10 : 8 (+2) 13
6 San Martin SH 8 2 4 2 5 : 5 (0) 10
7 Belgrano 9 2 4 3 12 : 13 (-1) 10
8 Indep. Rivadavia 8 3 1 4 14 : 17 (-3) 10
9 Atletiko Mitre 8 2 3 3 6 : 6 (0) 9
10 Điljermo Braun 8 3 0 5 7 : 10 (-3) 9
11 Temperlej 8 2 3 3 6 : 10 (-4) 9
12 Barakas Sentral 8 2 2 4 10 : 12 (-2) 8
13 Agropekuario 8 2 2 4 4 : 6 (-2) 8
14 Fero Karil Oeste 9 2 2 5 8 : 14 (-6) 8
15 Nueva Čikago 8 0 6 2 7 : 11 (-4) 6
16 KA Alvarado 8 1 2 5 10 : 14 (-4) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Estudijantes Kaseros 3 2 0 1 3 : 2 6 5 5 0 0 10 : 4 15
2. KA Atlanta 5 4 0 1 12 : 6 12 3 2 1 0 6 : 3 7
3. Estudijantes Rio Kuarto 5 4 1 0 11 : 3 13 3 1 1 1 4 : 5 4
4. Deportivo Moron 4 2 2 0 4 : 2 8 4 2 1 1 5 : 3 7
5. Platense 4 2 0 2 5 : 4 6 4 2 1 1 5 : 4 7
6. San Martin SH 3 0 1 2 1 : 3 1 5 2 3 0 4 : 2 9
7. Belgrano 5 2 3 0 9 : 6 9 4 0 1 3 3 : 7 1
8. Indep. Rivadavia 4 3 0 1 10 : 7 9 4 0 1 3 4 : 10 1
9. Atletiko Mitre 4 2 0 2 6 : 5 6 4 0 3 1 0 : 1 3
10. Điljermo Braun 4 2 0 2 3 : 3 6 4 1 0 3 4 : 7 3
11. Temperlej 4 0 3 1 2 : 3 3 4 2 0 2 4 : 7 6
12. Barakas Sentral 3 1 1 1 6 : 6 4 5 1 1 3 4 : 6 4
13. Agropekuario 3 1 1 1 1 : 1 4 5 1 1 3 3 : 5 4
14. Fero Karil Oeste 5 2 1 2 3 : 5 7 4 0 1 3 5 : 9 1
15. Nueva Čikago 5 0 5 0 4 : 4 5 3 0 1 2 3 : 7 1
16. KA Alvarado 4 1 0 3 6 : 8 3 4 0 2 2 4 : 6 2

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sarmiento 9 5 4 0 19 : 8 (+11) 19
2 San Martin Tuk. 7 4 2 1 9 : 5 (+4) 14
3 Kilmes 8 3 5 0 7 : 3 (+4) 14
4 Defensores Belgrano 8 3 4 1 9 : 7 (+2) 13
5 Instituto 8 3 3 2 11 : 7 (+4) 12
6 Deportivo Riestra 8 3 3 2 6 : 8 (-2) 12
7 Santamarina 9 2 5 2 9 : 7 (+2) 11
8 Vilja Dalmine 8 3 1 4 9 : 6 (+3) 10
9 Atletiko Rafaela 8 2 4 2 10 : 9 (+1) 10
10 Himnazia Huhuj 8 2 3 3 6 : 8 (-2) 9
11 Braun 9 2 3 4 9 : 12 (-3) 9
12 Tigre 7 2 2 3 6 : 8 (-2) 8
13 Himnazia E. Mendoza 8 1 4 3 3 : 8 (-5) 7
14 Ol Bojs 9 1 4 4 4 : 11 (-7) 7
15 Čakarita Juniors 8 1 3 4 5 : 13 (-8) 6
16 Almagro 6 0 4 2 2 : 4 (-2) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sarmiento 5 4 1 0 13 : 3 13 4 1 3 0 6 : 5 6
2. San Martin Tuk. 4 3 1 0 5 : 0 10 3 1 1 1 4 : 5 4
3. Kilmes 3 2 1 0 4 : 1 7 5 1 4 0 3 : 2 7
4. Defensores Belgrano 3 1 2 0 6 : 5 5 5 2 2 1 3 : 2 8
5. Instituto 4 2 1 1 7 : 4 7 4 1 2 1 4 : 3 5
6. Deportivo Riestra 5 2 3 0 5 : 3 9 3 1 0 2 1 : 5 3
7. Santamarina 4 1 1 2 4 : 5 4 5 1 4 0 5 : 2 7
8. Vilja Dalmine 5 3 1 1 9 : 3 10 3 0 0 3 0 : 3 0
9. Atletiko Rafaela 3 1 1 1 3 : 2 4 5 1 3 1 7 : 7 6
10. Himnazia Huhuj 4 1 3 0 2 : 1 6 4 1 0 3 4 : 7 3
11. Braun 5 0 3 2 3 : 7 3 4 2 0 2 6 : 5 6
12. Tigre 4 1 1 2 4 : 4 4 3 1 1 1 2 : 4 4
13. Himnazia E. Mendoza 4 0 3 1 1 : 2 3 4 1 1 2 2 : 6 4
14. Ol Bojs 4 1 1 2 3 : 6 4 5 0 3 2 1 : 5 3
15. Čakarita Juniors 4 1 2 1 3 : 5 5 4 0 1 3 2 : 8 1
16. Almagro 3 0 2 1 0 : 1 2 3 0 2 1 2 : 3 2
18+ igrajte odgovorno