Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Primera Nacional B

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.07. (Pet) 23:00 Tristan Suarez-Almagro 2.44 3.03 2.91 1.50 2.48 (2)
24.07. (Sub) 18:00 Estudijantes Kaseros-Almirante Braun 2.15 2.94 3.55 1.48 2.50 (2)
24.07. (Sub) 18:00 Himnazia Huhuj-Santamarina 1.86 3.08 4.33 1.40 2.81 (2)
24.07. (Sub) 18:00 Điljermo Braun-Braun 2.17 2.70 3.95 1.31 3.35 (2)
24.07. (Sub) 18:10 Fero Karil Oeste-Atletiko Guemes 2.35 2.93 3.13 1.42 2.71 (2)
24.07. (Sub) 18:30 Atletiko Rafaela-San Martin SH 2.13 2.99 3.50 1.46 2.58 (2)
24.07. (Sub) 18:30 Barakas Sentral-San Telmo 2.40 2.90 3.03 1.43 2.68 (2)
24.07. (Sub) 18:30 Indep. Rivadavia-Vilja Dalmine 2.12 2.93 3.65 1.37 2.91 (2)
24.07. (Sub) 22:00 KA Alvarado-San Martin Tuk. 2.55 3.08 2.70 1.65 2.14 (2)
25.07. (Ned) 18:00 Kilmes-Deportivo Riestra 2.00 3.00 3.93 1.42 2.75 (2)
25.07. (Ned) 18:05 Deportivo Moron-Ol Bojs 1.90 3.15 3.98 1.42 2.75 (2)
25.07. (Ned) 18:10 Tigre-Belgrano 2.29 2.98 3.18 1.50 2.48 (2)
25.07. (Ned) 18:30 Atletiko Mitre-Nueva Čikago 1.94 3.22 3.75 1.52 2.40 (2)
25.07. (Ned) 18:30 Instituto-Defensores Belgrano 2.03 2.98 3.83 1.38 2.89 (2)
25.07. (Ned) 19:00 Agropekuario-Himnazia E. Mendoza 2.47 2.85 2.98 1.42 2.70 (2)
26.07. (Pon) 18:00 Deportivo Maipu-Estudijantes Rio Kuarto 2.40 2.83 3.13 1.39 2.84 (2)
26.07. (Pon) 18:10 KA Atlanta-Čakarita Juniors 1.76 3.28 4.58 1.52 2.40 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Himnazia E. Mendoza 16 9 3 4 23 : 14 (+9) 30
2 San Martin Tuk. 16 8 5 3 17 : 10 (+7) 29
3 Almirante Braun 16 9 2 5 20 : 18 (+2) 29
4 Tigre 16 8 4 4 22 : 13 (+9) 28
5 KA Atlanta 16 6 8 2 16 : 10 (+6) 26
6 Kilmes 16 7 4 5 22 : 16 (+6) 25
7 Belgrano 16 7 3 6 15 : 15 (0) 24
8 KA Alvarado 16 6 4 6 18 : 16 (+2) 22
9 Agropekuario 16 5 6 5 14 : 13 (+1) 21
10 Čakarita Juniors 16 5 5 6 18 : 25 (-7) 20
11 Temperlej 16 6 2 8 15 : 22 (-7) 20
12 Estudijantes Rio Kuarto 16 4 7 5 13 : 14 (-1) 19
13 Deportivo Riestra 16 5 3 8 17 : 19 (-2) 18
14 Estudijantes Kaseros 16 4 6 6 16 : 19 (-3) 18
15 Atletiko Mitre 16 4 4 8 19 : 25 (-6) 16
16 Deportivo Maipu 16 4 4 8 12 : 18 (-6) 16
17 Nueva Čikago 16 1 6 9 10 : 20 (-10) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Himnazia E. Mendoza 8 2 2 4 8 : 11 8 8 7 1 0 15 : 3 22
2. San Martin Tuk. 8 3 3 2 10 : 7 12 8 5 2 1 7 : 3 17
3. Almirante Braun 8 6 0 2 10 : 7 18 8 3 2 3 10 : 11 11
4. Tigre 8 6 1 1 10 : 3 19 8 2 3 3 12 : 10 9
5. KA Atlanta 8 2 6 0 5 : 3 12 8 4 2 2 11 : 7 14
6. Kilmes 8 4 1 3 15 : 11 13 8 3 3 2 7 : 5 12
7. Belgrano 8 3 2 3 7 : 7 11 8 4 1 3 8 : 8 13
8. KA Alvarado 8 4 1 3 10 : 7 13 8 2 3 3 8 : 9 9
9. Agropekuario 8 2 4 2 6 : 4 10 8 3 2 3 8 : 9 11
10. Čakarita Juniors 8 2 3 3 9 : 12 9 8 3 2 3 9 : 13 11
11. Temperlej 8 3 1 4 6 : 11 10 8 3 1 4 9 : 11 10
12. Estudijantes Rio Kuarto 8 2 4 2 7 : 7 10 8 2 3 3 6 : 7 9
13. Deportivo Riestra 8 3 1 4 9 : 6 10 8 2 2 4 8 : 13 8
14. Estudijantes Kaseros 8 3 4 1 9 : 8 13 8 1 2 5 7 : 11 5
15. Atletiko Mitre 8 3 1 4 12 : 13 10 8 1 3 4 7 : 12 6
16. Deportivo Maipu 8 2 1 5 6 : 10 7 8 2 3 3 6 : 8 9
17. Nueva Čikago 8 0 3 5 8 : 13 3 8 1 3 4 2 : 7 6

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Guemes 17 9 6 2 22 : 13 (+9) 33
2 Barakas Sentral 17 7 7 3 20 : 17 (+3) 28
3 Almagro 17 8 2 7 21 : 22 (-1) 26
4 Atletiko Rafaela 17 6 6 5 20 : 15 (+5) 24
5 Indep. Rivadavia 17 5 9 3 22 : 19 (+3) 24
6 Defensores Belgrano 17 5 9 3 18 : 16 (+2) 24
7 Himnazia Huhuj 17 6 6 5 16 : 14 (+2) 24
8 Braun 17 6 6 5 16 : 15 (+1) 24
9 Deportivo Moron 17 7 3 7 18 : 20 (-2) 24
10 Fero Karil Oeste 17 6 5 6 16 : 18 (-2) 23
11 Tristan Suarez 17 6 4 7 27 : 24 (+3) 22
12 Instituto 17 4 10 3 17 : 17 (0) 22
13 Ol Bojs 17 5 6 6 16 : 15 (+1) 21
14 San Telmo 17 4 8 5 15 : 21 (-6) 20
15 Santamarina 17 4 7 6 16 : 18 (-2) 19
16 San Martin SH 17 3 7 7 22 : 25 (-3) 16
17 Điljermo Braun 17 2 8 7 12 : 18 (-6) 14
18 Vilja Dalmine 17 1 9 7 6 : 13 (-7) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Guemes 9 4 3 2 10 : 7 15 8 5 3 0 12 : 6 18
2. Barakas Sentral 8 5 3 0 12 : 6 18 9 2 4 3 8 : 11 10
3. Almagro 9 4 2 3 12 : 11 14 8 4 0 4 9 : 11 12
4. Atletiko Rafaela 8 4 3 1 13 : 6 15 9 2 3 4 7 : 9 9
5. Indep. Rivadavia 8 2 4 2 11 : 11 10 9 3 5 1 11 : 8 14
6. Defensores Belgrano 9 2 4 3 6 : 11 10 8 3 5 0 12 : 5 14
7. Himnazia Huhuj 8 5 1 2 10 : 6 16 9 1 5 3 6 : 8 8
8. Braun 9 5 2 2 11 : 7 17 8 1 4 3 5 : 8 7
9. Deportivo Moron 8 4 3 1 10 : 7 15 9 3 0 6 8 : 13 9
10. Fero Karil Oeste 8 4 3 1 8 : 4 15 9 2 2 5 8 : 14 8
11. Tristan Suarez 8 4 2 2 13 : 9 14 9 2 2 5 14 : 15 8
12. Instituto 8 1 6 1 6 : 6 9 9 3 4 2 11 : 11 13
13. Ol Bojs 9 4 2 3 12 : 7 14 8 1 4 3 4 : 8 7
14. San Telmo 9 3 6 0 9 : 6 15 8 1 2 5 6 : 15 5
15. Santamarina 9 3 3 3 8 : 8 12 8 1 4 3 8 : 10 7
16. San Martin SH 9 2 2 5 16 : 16 8 8 1 5 2 6 : 9 8
17. Điljermo Braun 8 1 4 3 6 : 7 7 9 1 4 4 6 : 11 7
18. Vilja Dalmine 9 1 6 2 6 : 6 9 8 0 3 5 0 : 7 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno