Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa CONMEBOL Libertadores - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
13.05. (Čet) 00:00 Deportivo La Guaira-Sero Portenjo 3.70 3.25 2.00 1.69 2.08 (2)
13.05. (Čet) 00:00 Fluminense-Santa Fe 1.57 3.63 6.30 1.69 2.09 (2)
13.05. (Čet) 00:00 Junior-River Plata 3.20 3.10 2.28 1.74 2.01 (2)
13.05. (Čet) 02:00 Atletiko Nasional-Nasional Mont. 1.67 3.73 5.00 2.05 1.71 (2)
13.05. (Čet) 02:00 Univerzitario-Defensa Husticia 5.60 3.88 1.57 2.06 1.71 (2)
13.05. (Čet) 22:00 Velez Sarsfild-LDU Kito 1.63 3.58 5.55 1.79 1.96 (2)
14.05. (Pet) 00:00 Amerika Kali-Atletiko Mineiro 3.90 3.48 1.88 1.91 1.84 (2)
14.05. (Pet) 00:00 Olvejs Redi-Olimpija Asuns. 1.34 4.90 8.30 2.32 1.57 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Palmeiras 4 4 0 0 11 : 3 (+8) 12
2 Defensa Husticia 3 1 1 1 5 : 3 (+2) 4
3 Independ. del Valje 4 1 1 2 5 : 7 (-2) 4
4 Univerzitario 3 0 0 3 2 : 10 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Palmeiras 1 1 0 0 5 : 0 3 3 3 0 0 6 : 3 9
2. Defensa Husticia 2 1 0 1 4 : 2 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Independ. del Valje 3 1 1 1 5 : 2 4 1 0 0 1 0 : 5 0
4. Univerzitario 1 0 0 1 2 : 3 0 2 0 0 2 0 : 7 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Internasional 4 2 0 2 11 : 5 (+6) 6
2 Olvejs Redi 3 2 0 1 5 : 2 (+3) 6
3 Deportivo Tačira 4 2 0 2 5 : 9 (-4) 6
4 Olimpija Asuns. 3 1 0 2 5 : 10 (-5) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Internasional 2 2 0 0 10 : 1 6 2 0 0 2 1 : 4 0
2. Olvejs Redi 2 2 0 0 4 : 0 6 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Deportivo Tačira 2 2 0 0 5 : 3 6 2 0 0 2 0 : 6 0
4. Olimpija Asuns. 1 1 0 0 2 : 1 3 2 0 0 2 3 : 9 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Barselona Gva. 4 3 0 1 7 : 2 (+5) 9
2 Santos 4 2 0 2 6 : 4 (+2) 6
3 Boka Juniors 4 2 0 2 3 : 2 (+1) 6
4 Strongest 4 1 0 3 2 : 10 (-8) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Barselona Gva. 2 2 0 0 5 : 0 6 2 1 0 1 2 : 2 3
2. Santos 3 2 0 1 6 : 2 6 1 0 0 1 0 : 2 0
3. Boka Juniors 1 1 0 0 2 : 0 3 3 1 0 2 1 : 2 3
4. Strongest 2 1 0 1 2 : 1 3 2 0 0 2 0 : 9 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fluminense 3 1 2 0 4 : 3 (+1) 5
2 River Plata 3 1 2 0 3 : 2 (+1) 5
3 Junior 3 0 2 1 3 : 4 (-1) 2
4 Santa Fe 3 0 2 1 2 : 3 (-1) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fluminense 1 0 1 0 1 : 1 1 2 1 1 0 3 : 2 4
2. River Plata 1 1 0 0 2 : 1 3 2 0 2 0 1 : 1 2
3. Junior 2 0 2 0 2 : 2 2 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Santa Fe 2 0 1 1 1 : 2 1 1 0 1 0 1 : 1 1

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rasing Klub 4 2 2 0 5 : 2 (+3) 8
2 Sao Paulo 3 2 1 0 5 : 0 (+5) 7
3 Atletiko Rentistas 3 0 2 1 1 : 3 (-2) 2
4 Sporting Kristal 4 0 1 3 1 : 7 (-6) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rasing Klub 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 1 0 3 : 1 4
2. Sao Paulo 1 1 0 0 2 : 0 3 2 1 1 0 3 : 0 4
3. Atletiko Rentistas 2 0 2 0 1 : 1 2 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Sporting Kristal 2 0 0 2 0 : 5 0 2 0 1 1 1 : 2 1

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arg. Juniors 3 3 0 0 6 : 0 (+6) 9
2 Atletiko Nasional 3 1 1 1 6 : 6 (0) 4
3 Univ. Katolika 3 1 0 2 3 : 5 (-2) 3
4 Nasional Mont. 3 0 1 2 5 : 9 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arg. Juniors 1 1 0 0 2 : 0 3 2 2 0 0 4 : 0 6
2. Atletiko Nasional 2 1 0 1 2 : 2 3 1 0 1 0 4 : 4 1
3. Univ. Katolika 2 1 0 1 3 : 3 3 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Nasional Mont. 1 0 1 0 4 : 4 1 2 0 0 2 1 : 5 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Flamengo 4 3 1 0 12 : 7 (+5) 10
2 LDU Kito 3 1 1 1 7 : 6 (+1) 4
3 Velez Sarsfild 3 1 0 2 5 : 6 (-1) 3
4 Union La Kalera 4 0 2 2 5 : 10 (-5) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Flamengo 1 1 0 0 4 : 1 3 3 2 1 0 8 : 6 7
2. LDU Kito 2 1 0 1 5 : 4 3 1 0 1 0 2 : 2 1
3. Velez Sarsfild 1 0 0 1 2 : 3 0 2 1 0 1 3 : 3 3
4. Union La Kalera 3 0 2 1 4 : 6 2 1 0 0 1 1 : 4 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Mineiro 3 2 1 0 7 : 2 (+5) 7
2 Sero Portenjo 3 1 1 1 2 : 4 (-2) 4
3 Deportivo La Guaira 3 0 3 0 1 : 1 (0) 3
4 Amerika Kali 3 0 1 2 1 : 4 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Mineiro 2 2 0 0 6 : 1 6 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Sero Portenjo 1 0 1 0 0 : 0 1 2 1 0 1 2 : 4 3
3. Deportivo La Guaira 2 0 2 0 1 : 1 2 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Amerika Kali 1 0 0 1 0 : 2 0 2 0 1 1 1 : 2 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno