Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, 2nd Divisionen - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Uto) 17:00 Frem-B 93 2.07 3.27 3.26 1.83 1.91 (8)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Helsinger 13 10 2 1 40 : 10 (+30) 32
2 Vanlose 13 8 3 2 22 : 12 (+10) 27
3 Bronshoj 13 5 5 3 14 : 13 (+1) 20
4 HIK Helerup 12 5 4 3 20 : 15 (+5) 19
5 FA 2000 13 5 3 5 19 : 22 (-3) 18
6 Frem 12 4 5 3 16 : 14 (+2) 17
7 Avarta 13 4 5 4 11 : 12 (-1) 17
8 Hilerod 13 5 1 7 17 : 22 (-5) 16
9 Holbek 13 3 4 6 18 : 21 (-3) 13
10 B 93 12 2 6 4 11 : 20 (-9) 12
11 Slagels 13 2 3 8 10 : 20 (-10) 9
12 Skovshoved IF 12 1 3 8 6 : 23 (-17) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Helsinger 6 5 1 0 27 : 3 16 7 5 1 1 13 : 7 16
2. Vanlose 6 4 1 1 7 : 3 13 7 4 2 1 15 : 9 14
3. Bronshoj 6 3 2 1 8 : 6 11 7 2 3 2 6 : 7 9
4. HIK Helerup 7 2 3 2 8 : 7 9 5 3 1 1 12 : 8 10
5. FA 2000 7 4 1 2 14 : 11 13 6 1 2 3 5 : 11 5
6. Frem 6 2 2 2 9 : 11 8 6 2 3 1 7 : 3 9
7. Avarta 6 2 3 1 4 : 5 9 7 2 2 3 7 : 7 8
8. Hilerod 7 3 1 3 9 : 12 10 6 2 0 4 8 : 10 6
9. Holbek 7 3 1 3 14 : 10 10 6 0 3 3 4 : 11 3
10. B 93 6 1 3 2 4 : 9 6 6 1 3 2 7 : 11 6
11. Slagels 6 1 2 3 2 : 6 5 7 1 1 5 8 : 14 4
12. Skovshoved IF 6 0 2 4 4 : 11 2 6 1 1 4 2 : 12 4

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arhus Fremad 13 9 2 2 24 : 6 (+18) 29
2 Brabrand 13 7 5 1 27 : 14 (+13) 26
3 AB Kopenhagen 13 7 3 3 28 : 17 (+11) 24
4 Midelfart 13 7 3 3 21 : 12 (+9) 24
5 Dalum 13 5 3 5 22 : 19 (+3) 18
6 Jamerbugt 13 4 6 3 16 : 13 (+3) 18
7 Tisted 13 5 3 5 21 : 21 (0) 18
8 VSK Arhus 13 4 2 7 13 : 20 (-7) 14
9 Nesbi 13 3 4 6 15 : 23 (-8) 13
10 Sudvest 05 13 3 3 7 16 : 27 (-11) 12
11 Vejgard 13 2 4 7 15 : 31 (-16) 10
12 Ringkobing 13 1 4 8 15 : 30 (-15) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arhus Fremad 7 4 2 1 12 : 4 14 6 5 0 1 12 : 2 15
2. Brabrand 7 4 2 1 15 : 9 14 6 3 3 0 12 : 5 12
3. AB Kopenhagen 6 3 0 3 9 : 8 9 7 4 3 0 19 : 9 15
4. Midelfart 6 3 3 0 12 : 5 12 7 4 0 3 9 : 7 12
5. Dalum 6 2 2 2 13 : 9 8 7 3 1 3 9 : 10 10
6. Jamerbugt 7 3 2 2 11 : 7 11 6 1 4 1 5 : 6 7
7. Tisted 6 3 1 2 12 : 9 10 7 2 2 3 9 : 12 8
8. VSK Arhus 6 1 1 4 1 : 9 4 7 3 1 3 12 : 11 10
9. Nesbi 7 1 3 3 6 : 14 6 6 2 1 3 9 : 9 7
10. Sudvest 05 7 2 2 3 10 : 12 8 6 1 1 4 6 : 15 4
11. Vejgard 6 1 2 3 9 : 15 5 7 1 2 4 6 : 16 5
12. Ringkobing 7 0 1 6 6 : 16 1 6 1 3 2 9 : 14 6
18+ igrajte odgovorno