Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, 2nd Divisionen - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.10. (Sub) 11:00 Vanlose-Slagels 1.40 4.00 7.95 1.78 1.98 (2)
19.10. (Sub) 11:45 FA 2000-Avarta 2.36 3.60 2.60 2.38 1.54 (2)
19.10. (Sub) 12:00 Arhus Fremad-Vejgard 1.30 5.00 8.85 2.61 1.46 (2)
19.10. (Sub) 12:00 Brabrand-Midelfart 2.50 3.50 2.51 2.03 1.74 (2)
19.10. (Sub) 12:00 Frem-B 93 1.91 3.60 3.48 2.08 1.71 (2)
19.10. (Sub) 12:00 Hilerod-Bronshoj 2.75 3.60 2.26 2.50 1.50 (2)
19.10. (Sub) 12:00 Jamerbugt-Sudvest 05 1.66 4.00 4.29 2.32 1.56 (2)
19.10. (Sub) 12:00 Nesbi-VSK Arhus 2.11 3.60 2.99 2.41 1.53 (2)
19.10. (Sub) 13:00 Skovshoved IF-HIK Helerup 4.29 4.00 1.66 2.30 1.58 (2)
20.10. (Ned) 11:00 Holbek-Helsinger 8.40 5.00 1.31 2.80 1.39 (2)
20.10. (Ned) 11:00 Ringkobing-Dalum 2.50 3.60 2.41 2.47 1.52 (2)
20.10. (Ned) 11:00 Tisted-AB Kopenhagen 2.36 3.60 2.60 2.38 1.54 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Helsinger 12 9 2 1 38 : 9 (+29) 29
2 Vanlose 12 7 3 2 20 : 11 (+9) 24
3 HIK Helerup 12 5 4 3 20 : 15 (+5) 19
4 Bronshoj 12 5 4 3 13 : 12 (+1) 19
5 Frem 12 4 5 3 16 : 14 (+2) 17
6 Avarta 12 4 5 3 11 : 11 (0) 17
7 FA 2000 12 4 3 5 18 : 22 (-4) 15
8 Hilerod 12 5 0 7 16 : 21 (-5) 15
9 Holbek 12 3 4 5 17 : 19 (-2) 13
10 B 93 12 2 6 4 11 : 20 (-9) 12
11 Slagels 12 2 3 7 9 : 18 (-9) 9
12 Skovshoved IF 12 1 3 8 6 : 23 (-17) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Helsinger 6 5 1 0 27 : 3 16 6 4 1 1 11 : 6 13
2. Vanlose 5 3 1 1 5 : 2 10 7 4 2 1 15 : 9 14
3. HIK Helerup 7 2 3 2 8 : 7 9 5 3 1 1 12 : 8 10
4. Bronshoj 6 3 2 1 8 : 6 11 6 2 2 2 5 : 6 8
5. Frem 6 2 2 2 9 : 11 8 6 2 3 1 7 : 3 9
6. Avarta 6 2 3 1 4 : 5 9 6 2 2 2 7 : 6 8
7. FA 2000 6 3 1 2 13 : 11 10 6 1 2 3 5 : 11 5
8. Hilerod 6 3 0 3 8 : 11 9 6 2 0 4 8 : 10 6
9. Holbek 6 3 1 2 13 : 8 10 6 0 3 3 4 : 11 3
10. B 93 6 1 3 2 4 : 9 6 6 1 3 2 7 : 11 6
11. Slagels 6 1 2 3 2 : 6 5 6 1 1 4 7 : 12 4
12. Skovshoved IF 6 0 2 4 4 : 11 2 6 1 1 4 2 : 12 4

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arhus Fremad 12 8 2 2 21 : 6 (+15) 26
2 Midelfart 12 7 3 2 21 : 10 (+11) 24
3 Brabrand 12 6 5 1 25 : 14 (+11) 23
4 AB Kopenhagen 12 6 3 3 24 : 16 (+8) 21
5 Tisted 12 5 3 4 20 : 17 (+3) 18
6 Dalum 12 4 3 5 19 : 18 (+1) 15
7 Jamerbugt 12 3 6 3 12 : 13 (-1) 15
8 VSK Arhus 12 4 2 6 13 : 19 (-6) 14
9 Sudvest 05 12 3 3 6 16 : 23 (-7) 12
10 Nesbi 12 2 4 6 14 : 23 (-9) 10
11 Vejgard 12 2 4 6 15 : 28 (-13) 10
12 Ringkobing 12 1 4 7 14 : 27 (-13) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arhus Fremad 6 3 2 1 9 : 4 11 6 5 0 1 12 : 2 15
2. Midelfart 6 3 3 0 12 : 5 12 6 4 0 2 9 : 5 12
3. Brabrand 6 3 2 1 13 : 9 11 6 3 3 0 12 : 5 12
4. AB Kopenhagen 6 3 0 3 9 : 8 9 6 3 3 0 15 : 8 12
5. Tisted 5 3 1 1 11 : 5 10 7 2 2 3 9 : 12 8
6. Dalum 6 2 2 2 13 : 9 8 6 2 1 3 6 : 9 7
7. Jamerbugt 6 2 2 2 7 : 7 8 6 1 4 1 5 : 6 7
8. VSK Arhus 6 1 1 4 1 : 9 4 6 3 1 2 12 : 10 10
9. Sudvest 05 7 2 2 3 10 : 12 8 5 1 1 3 6 : 11 4
10. Nesbi 6 0 3 3 5 : 14 3 6 2 1 3 9 : 9 7
11. Vejgard 6 1 2 3 9 : 15 5 6 1 2 3 6 : 13 5
12. Ringkobing 6 0 1 5 5 : 13 1 6 1 3 2 9 : 14 6
18+ igrajte odgovorno