Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Finska, Kakkonen - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.07. (Pet) 15:30 PEPO Lapenranta-Atlantis Akatemia 2.70 3.50 2.22 2.25 1.56 (1)
19.07. (Pet) 16:00 Kifen-MiPa 47 1.67 4.00 3.85 2.70 1.39 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Reipas 14 8 3 3 30 : 15 (+15) 27
2 Atlantis Akatemia 14 8 2 4 26 : 18 (+8) 26
3 Grankula IFK 14 7 4 3 21 : 18 (+3) 25
4 Kifen 14 8 0 6 29 : 20 (+9) 24
5 PEPO Lapenranta 14 6 3 5 27 : 22 (+5) 21
6 NJS Nurmijarven 14 4 6 4 19 : 19 (0) 18
7 MiPa 47 14 5 2 7 20 : 29 (-9) 17
8 JaPS Jarvenpa II 14 5 1 8 19 : 32 (-13) 16
9 PPJ 14 4 3 7 19 : 18 (+1) 15
10 Futura 14 2 2 10 17 : 36 (-19) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Reipas 7 4 2 1 18 : 7 14 7 4 1 2 12 : 8 13
2. Atlantis Akatemia 7 5 0 2 16 : 11 15 7 3 2 2 10 : 7 11
3. Grankula IFK 7 4 1 2 11 : 9 13 7 3 3 1 10 : 9 12
4. Kifen 7 4 0 3 20 : 11 12 7 4 0 3 9 : 9 12
5. PEPO Lapenranta 7 4 1 2 11 : 7 13 7 2 2 3 16 : 15 8
6. NJS Nurmijarven 7 1 4 2 9 : 10 7 7 3 2 2 10 : 9 11
7. MiPa 47 7 4 1 2 11 : 8 13 7 1 1 5 9 : 21 4
8. JaPS Jarvenpa II 7 4 0 3 11 : 10 12 7 1 1 5 8 : 22 4
9. PPJ 7 2 2 3 10 : 9 8 7 2 1 4 9 : 9 7
10. Futura 7 0 2 5 8 : 20 2 7 2 0 5 9 : 16 6

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Inter Turku II 16 11 2 3 58 : 27 (+31) 35
2 VJS Vanta 17 9 5 3 40 : 22 (+18) 32
3 Tampere Jun. 17 9 4 4 34 : 14 (+20) 31
4 HJS Akademija 16 9 4 3 36 : 22 (+14) 31
5 Palo - Irot 16 9 1 6 42 : 28 (+14) 28
6 TPV Tampere 17 7 5 5 28 : 28 (0) 26
7 EBK Esbo 16 5 2 9 25 : 48 (-23) 17
8 Honka 16 4 4 8 25 : 33 (-8) 16
9 Ilves II 17 5 1 11 33 : 45 (-12) 16
10 Ilves Kisat 16 4 2 10 25 : 52 (-27) 14
11 Seksi Poksit 16 3 0 13 25 : 52 (-27) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Inter Turku II 8 6 1 1 33 : 14 19 8 5 1 2 25 : 13 16
2. VJS Vanta 9 7 2 0 26 : 9 23 8 2 3 3 14 : 13 9
3. Tampere Jun. 8 5 1 2 14 : 7 16 9 4 3 2 20 : 7 15
4. HJS Akademija 8 6 1 1 20 : 10 19 8 3 3 2 16 : 12 12
5. Palo - Irot 8 7 1 0 32 : 12 22 8 2 0 6 10 : 16 6
6. TPV Tampere 8 3 3 2 11 : 11 12 9 4 2 3 17 : 17 14
7. EBK Esbo 8 3 1 4 14 : 17 10 8 2 1 5 11 : 31 7
8. Honka 8 2 3 3 10 : 15 9 8 2 1 5 15 : 18 7
9. Ilves II 9 4 1 4 21 : 18 13 8 1 0 7 12 : 27 3
10. Ilves Kisat 8 2 1 5 14 : 30 7 8 2 1 5 11 : 22 7
11. Seksi Poksit 8 0 0 8 9 : 24 0 8 3 0 5 16 : 28 9

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 GBK Kokola 14 13 0 1 44 : 24 (+20) 39
2 JBK Jakobstad 13 8 2 3 30 : 18 (+12) 26
3 SJK Akatemia II 14 8 2 4 33 : 22 (+11) 26
4 TP 47 Tornio 15 7 4 4 34 : 23 (+11) 25
5 Kraft 14 7 3 4 31 : 27 (+4) 24
6 Kuopion Elo 14 5 4 5 33 : 30 (+3) 19
7 JPS Jivaskila 14 4 3 7 27 : 22 (+5) 15
8 JS Herkules 15 4 2 9 23 : 39 (-16) 14
9 OTP 14 2 1 11 15 : 41 (-26) 7
10 OPS Oulu 15 1 3 11 21 : 45 (-24) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. GBK Kokola 8 7 0 1 24 : 15 21 6 6 0 0 20 : 9 18
2. JBK Jakobstad 6 4 0 2 15 : 8 12 7 4 2 1 15 : 10 14
3. SJK Akatemia II 7 3 2 2 13 : 11 11 7 5 0 2 20 : 11 15
4. TP 47 Tornio 7 4 2 1 15 : 11 14 8 3 2 3 19 : 12 11
5. Kraft 7 3 2 2 17 : 14 11 7 4 1 2 14 : 13 13
6. Kuopion Elo 7 4 1 2 21 : 12 13 7 1 3 3 12 : 18 6
7. JPS Jivaskila 7 3 1 3 20 : 11 10 7 1 2 4 7 : 11 5
8. JS Herkules 8 2 1 5 12 : 20 7 7 2 1 4 11 : 19 7
9. OTP 7 1 0 6 11 : 21 3 7 1 1 5 4 : 20 4
10. OPS Oulu 7 1 3 3 10 : 10 6 8 0 0 8 11 : 35 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno