Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Regionalliga Nord - Part II

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.05. (Sub) 13:00 SSV Jedeloh-Sent Pauli 1910 II 2.45 3.35 2.45 2.25 1.56 (1)
29.05. (Ned) 12:00 Hanoveršer-Hajder SV 2.00 3.55 3.00 2.25 1.56 (1)
29.05. (Ned) 12:00 Lineburger Hanza-Feniks Libek 3.85 3.75 1.70 2.45 1.48 (1)
29.05. (Ned) 12:00 Obernojland-Drohtersen/Asel 4.55 3.70 1.61 2.25 1.55 (1)
29.05. (Ned) 12:00 Švarc-Vajs Reden-Ajntraht Norderštet 03 2.40 3.60 2.40 2.45 1.48 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 VfL Oldenburg 10 6 4 0 32 : 13 (+11) 39
2 Vejče Flensburg 08 10 7 1 2 28 : 21 (+6) 35
3 Verder II 10 4 1 5 33 : 18 (+3) 29
4 Holštajn Kil II 10 4 2 4 24 : 16 (+2) 28
5 Libek 10 5 4 1 23 : 17 (+9) 26
6 Teutonia Otensen 10 2 5 3 31 : 37 (-2) 24
7 Hamburger SV II 10 4 2 4 28 : 30 (-2) 24
8 Atlas Delmenhorst 10 1 4 5 18 : 28 (-7) 18
9 Hanover 96 II 10 3 2 5 27 : 33 (-1) 16
10 06 Hildešajm 10 0 3 7 18 : 49 (-19) 10
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. VfL Oldenburg 5 3 2 0 11 : 3 11 5 3 2 0 8 : 5 11
2. Vejče Flensburg 08 5 4 1 0 10 : 3 13 5 3 0 2 9 : 10 9
3. Verder II 5 3 0 2 9 : 3 9 5 1 1 3 5 : 8 4
4. Holštajn Kil II 5 2 0 3 6 : 5 6 5 2 2 1 5 : 4 8
5. Libek 5 3 1 1 10 : 3 10 5 2 3 0 5 : 3 9
6. Teutonia Otensen 5 2 3 0 16 : 10 9 5 0 2 3 6 : 14 2
7. Hamburger SV II 5 3 0 2 7 : 6 9 5 1 2 2 8 : 11 5
8. Atlas Delmenhorst 5 1 3 1 7 : 5 6 5 0 1 4 1 : 10 1
9. Hanover 96 II 5 1 1 3 9 : 10 4 5 2 1 2 11 : 11 7
10. 06 Hildešajm 5 0 3 2 6 : 12 3 5 0 0 5 2 : 15 0

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Feniks Libek 9 8 1 0 36 : 19 (+17) 42
2 Ajntraht Norderštet 03 9 5 4 0 33 : 10 (+14) 36
3 SSV Jedeloh 11 4 5 2 31 : 17 (+4) 35
4 Drohtersen/Asel 9 3 4 2 24 : 16 (+7) 31
5 Švarc-Vajs Reden 11 6 2 3 37 : 26 (+10) 29
6 Sent Pauli 1910 II 9 3 2 4 29 : 23 (+2) 26
7 Lineburger Hanza 11 3 4 4 15 : 23 (-6) 22
8 Altonaer 93 10 1 5 4 22 : 35 (-6) 17
9 Obernojland 11 2 2 7 21 : 40 (-15) 16
10 Hanoveršer 11 1 4 6 19 : 39 (-15) 16
11 Hajder SV 9 2 1 6 23 : 42 (-12) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Feniks Libek 5 5 0 0 14 : 2 15 4 3 1 0 8 : 3 10
2. Ajntraht Norderštet 03 5 3 2 0 5 : 1 11 4 2 2 0 11 : 1 8
3. SSV Jedeloh 5 1 3 1 6 : 5 6 6 3 2 1 8 : 5 11
4. Drohtersen/Asel 5 2 1 2 8 : 5 7 4 1 3 0 8 : 4 6
5. Švarc-Vajs Reden 5 3 1 1 14 : 5 10 6 3 1 2 8 : 7 10
6. Sent Pauli 1910 II 5 2 1 2 10 : 5 7 4 1 1 2 5 : 8 4
7. Lineburger Hanza 5 1 3 1 4 : 5 6 6 2 1 3 4 : 9 7
8. Altonaer 93 5 1 2 2 7 : 8 5 5 0 3 2 3 : 8 3
9. Obernojland 5 1 2 2 6 : 11 5 6 1 0 5 8 : 18 3
10. Hanoveršer 5 1 1 3 4 : 12 4 6 0 3 3 8 : 15 3
11. Hajder SV 5 1 1 3 10 : 15 4 4 1 0 3 3 : 10 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno