Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Izrael, Ligat Tel Aviv Stock Exchange - First Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.01. (Sub) 13:00 Hapoel Kfar Saba-Hapoel Tel Aviv 3.75 3.25 1.90 1.64 2.22 (10)
25.01. (Sub) 15:30 HI Kirjat Šmona-Hapoel Ber Ševa 5.00 3.51 1.63 1.71 2.08 (10)
25.01. (Sub) 16:30 Hapoel Haifa-Hapoel Ranana 2.16 3.04 3.24 1.66 2.18 (10)
25.01. (Sub) 17:50 Makabi Tel Aviv-Ašdod 1.21 5.42 11.94 1.93 1.84 (10)
26.01. (Ned) 17:00 Makabi Netanija-Hapoel Hadera 2.02 3.25 3.38 1.69 2.10 (7)
26.01. (Ned) 18:15 Beitar Jerusalim-Sekcija Nes Ciona 1.20 5.45 12.35 1.73 2.06 (7)
27.01. (Pon) 18:15 Bnei Jehuda-Makabi Haifa 6.01 3.68 1.51 1.66 2.16 (7)
29.01. (Sre) 17:00 Hapoel Ranana-HI Kirjat Šmona 2.86 2.86 2.41 1.59 2.22 (3)
29.01. (Sre) 18:15 Hapoel Ber Ševa-Makabi Tel Aviv 3.92 3.00 1.91 1.86 1.84 (3)
01.02. (Sub) 13:00 Ašdod-Makabi Netanija 3.11 3.09 2.25 1.76 2.04 (4)
01.02. (Sub) 16:30 Hapoel Hadera-Sekcija Nes Ciona 1.94 3.24 3.70 1.68 2.15 (4)
01.02. (Sub) 16:30 Makabi Haifa-Hapoel Kfar Saba 1.26 5.02 9.23 1.86 1.84 (3)
01.02. (Sub) 17:50 Hapoel Tel Aviv-Hapoel Haifa 2.15 3.08 3.30 1.58 2.34 (4)
02.02. (Ned) 18:15 Beitar Jerusalim-Bnei Jehuda 1.59 3.55 5.28 1.59 2.20 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Makabi Tel Aviv 19 14 5 0 35 : 4 (+31) 47
2 Makabi Haifa 19 13 4 2 43 : 15 (+28) 43
3 Beitar Jerusalim 19 11 4 4 31 : 17 (+14) 37
4 Hapoel Ber Ševa 19 10 2 7 24 : 16 (+8) 32
5 Hapoel Tel Aviv 19 7 5 7 17 : 25 (-8) 26
6 Hapoel Hadera 19 6 7 6 18 : 20 (-2) 25
7 Bnei Jehuda 19 6 6 7 17 : 20 (-3) 24
8 Hapoel Haifa 19 7 3 9 18 : 26 (-8) 24
9 Makabi Netanija 19 6 4 9 19 : 26 (-7) 22
10 Ašdod 19 4 9 6 23 : 25 (-2) 21
11 HI Kirjat Šmona 19 5 2 12 19 : 26 (-7) 17
12 Hapoel Kfar Saba 19 4 5 10 13 : 24 (-11) 17
13 Sekcija Nes Ciona 19 3 6 10 13 : 31 (-18) 15
14 Hapoel Ranana 19 2 8 9 15 : 30 (-15) 14
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Makabi Tel Aviv 9 4 5 0 11 : 1 17 10 10 0 0 24 : 3 30
2. Makabi Haifa 9 6 2 1 26 : 12 20 10 7 2 1 17 : 3 23
3. Beitar Jerusalim 8 4 2 2 10 : 9 14 11 7 2 2 21 : 8 23
4. Hapoel Ber Ševa 10 7 0 3 15 : 7 21 9 3 2 4 9 : 9 11
5. Hapoel Tel Aviv 10 3 4 3 9 : 10 13 9 4 1 4 8 : 15 13
6. Hapoel Hadera 10 3 3 4 10 : 11 12 9 3 4 2 8 : 9 13
7. Bnei Jehuda 9 2 2 5 7 : 12 8 10 4 4 2 10 : 8 16
8. Hapoel Haifa 10 4 1 5 12 : 15 13 9 3 2 4 6 : 11 11
9. Makabi Netanija 9 4 1 4 13 : 14 13 10 2 3 5 6 : 12 9
10. Ašdod 10 3 5 2 13 : 11 14 9 1 4 4 10 : 14 7
11. HI Kirjat Šmona 10 4 0 6 9 : 12 12 9 1 2 6 10 : 14 5
12. Hapoel Kfar Saba 9 0 2 7 2 : 13 2 10 4 3 3 11 : 11 15
13. Sekcija Nes Ciona 10 2 1 7 6 : 17 7 9 1 5 3 7 : 14 8
14. Hapoel Ranana 10 2 7 1 9 : 9 13 9 0 1 8 6 : 21 1
18+ igrajte odgovorno