Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Izrael, Ligat Tel Aviv Stock Exchange - First Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
14.12. (Sub) 13:00 Makabi Tel Aviv-Sekcija Nes Ciona 1.14 6.69 15.65 2.09 1.70 (8)
14.12. (Sub) 15:30 HI Kirjat Šmona-Bnei Jehuda 2.71 3.06 2.52 1.52 2.45 (8)
14.12. (Sub) 16:30 Hapoel Haifa-Hapoel Kfar Saba 1.67 3.55 4.74 1.59 2.30 (7)
14.12. (Sub) 17:50 Hapoel Ranana-Makabi Haifa 10.97 4.97 1.25 1.83 1.93 (7)
15.12. (Ned) 17:00 Ašdod-Hapoel Hadera 2.05 3.18 3.43 1.59 2.30 (7)
15.12. (Ned) 18:15 Makabi Netanija-Hapoel Tel Aviv 2.13 3.12 3.30 1.52 2.44 (8)
16.12. (Pon) 18:15 Hapoel Ber Ševa-Beitar Jerusalim 2.33 3.13 2.91 1.58 2.31 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Makabi Tel Aviv 13 10 3 0 20 : 0 (+20) 33
2 Makabi Haifa 13 9 3 1 29 : 10 (+19) 30
3 Hapoel Ber Ševa 13 7 2 4 19 : 11 (+8) 23
4 Beitar Jerusalim 13 7 2 4 19 : 13 (+6) 23
5 Hapoel Haifa 13 6 3 4 16 : 14 (+2) 21
6 Bnei Jehuda 13 4 6 3 10 : 11 (-1) 18
7 Makabi Netanija 13 4 4 5 12 : 16 (-4) 16
8 Hapoel Hadera 13 3 6 4 12 : 15 (-3) 15
9 Ašdod 13 2 8 3 18 : 20 (-2) 14
10 Hapoel Tel Aviv 13 3 4 6 10 : 19 (-9) 13
11 Hapoel Kfar Saba 13 2 5 6 9 : 14 (-5) 11
12 HI Kirjat Šmona 13 3 1 9 11 : 19 (-8) 10
13 Hapoel Ranana 13 1 6 6 11 : 20 (-9) 9
14 Sekcija Nes Ciona 13 1 5 7 9 : 23 (-14) 8
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Makabi Tel Aviv 6 3 3 0 6 : 0 12 7 7 0 0 14 : 0 21
2. Makabi Haifa 6 4 2 0 16 : 8 14 7 5 1 1 13 : 2 16
3. Hapoel Ber Ševa 7 5 0 2 12 : 5 15 6 2 2 2 7 : 6 8
4. Beitar Jerusalim 5 2 1 2 3 : 6 7 8 5 1 2 16 : 7 16
5. Hapoel Haifa 7 3 1 3 10 : 9 10 6 3 2 1 6 : 5 11
6. Bnei Jehuda 6 2 2 2 5 : 5 8 7 2 4 1 5 : 6 10
7. Makabi Netanija 6 3 1 2 9 : 9 10 7 1 3 3 3 : 7 6
8. Hapoel Hadera 7 2 3 2 8 : 7 9 6 1 3 2 4 : 8 6
9. Ašdod 7 1 5 1 9 : 9 8 6 1 3 2 9 : 11 6
10. Hapoel Tel Aviv 7 1 3 3 5 : 9 6 6 2 1 3 5 : 10 7
11. Hapoel Kfar Saba 6 0 2 4 1 : 7 2 7 2 3 2 8 : 7 9
12. HI Kirjat Šmona 7 3 0 4 6 : 8 9 6 0 1 5 5 : 11 1
13. Hapoel Ranana 7 1 5 1 6 : 7 8 6 0 1 5 5 : 13 1
14. Sekcija Nes Ciona 7 1 1 5 5 : 15 4 6 0 4 2 4 : 8 4
18+ igrajte odgovorno