Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Japan, Meiji Yasuda J1 League

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Pet) 10:00 Urava Red Dajm.-Kašiva Rejsol 1.87 3.40 4.22 1.73 2.05 (2)
23.10. (Sub) 05:00 FK Tokio-Kašima Antlers 2.88 3.23 2.41 1.89 1.87 (2)
23.10. (Sub) 05:00 Tokušima Vortis-Oita Trinita 2.19 3.05 3.43 1.51 2.45 (2)
23.10. (Sub) 05:00 Vegalta Sendai-Sanfreće Hir. 3.90 3.23 1.95 1.62 2.20 (2)
23.10. (Sub) 06:00 Šonan Belmare-Jokohama 2.02 3.13 3.75 1.65 2.18 (2)
23.10. (Sub) 08:00 Gamba Osaka-Sagan Tosu 3.10 3.18 2.33 1.67 2.11 (2)
24.10. (Ned) 05:00 Hokaido KS-Avispa Fukuoka 1.92 3.45 3.88 1.93 1.83 (2)
24.10. (Ned) 06:00 Nagoja Grampus-Visel Kobe 2.33 3.05 3.13 1.60 2.26 (2)
24.10. (Ned) 08:00 Kavasaki Frontale-Šimicu S-Puls 1.46 4.20 6.75 2.13 1.67 (2)
24.10. (Ned) 10:00 Serezo Osaka-Jokohama F. Mar. 3.95 3.78 1.82 2.24 1.60 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kavasaki Frontale 32 25 6 1 69 : 21 (+48) 81
2 Jokohama F. Mar. 32 22 6 4 69 : 29 (+40) 72
3 Visel Kobe 32 17 9 6 51 : 30 (+21) 60
4 Nagoja Grampus 32 17 6 9 35 : 24 (+11) 57
5 Urava Red Dajm. 32 16 7 9 37 : 33 (+4) 55
6 Kašima Antlers 32 16 5 11 53 : 34 (+19) 53
7 Sagan Tosu 32 14 10 8 39 : 30 (+9) 52
8 Avispa Fukuoka 32 13 7 12 38 : 34 (+4) 46
9 FK Tokio 32 13 7 12 42 : 40 (+2) 46
10 Sanfreće Hir. 32 11 12 9 38 : 31 (+7) 45
11 Hokaido KS 32 12 6 14 41 : 45 (-4) 42
12 Serezo Osaka 32 10 9 13 40 : 42 (-2) 39
13 Kašiva Rejsol 32 11 4 17 32 : 43 (-11) 37
14 Gamba Osaka 32 9 7 16 26 : 40 (-14) 34
15 Šimicu S-Puls 32 7 11 14 31 : 46 (-15) 32
16 Tokušima Vortis 32 8 5 19 28 : 48 (-20) 29
17 Šonan Belmare 32 5 13 14 31 : 38 (-7) 28
18 Oita Trinita 32 7 6 19 23 : 48 (-25) 27
19 Jokohama 32 6 7 19 30 : 69 (-39) 25
20 Vegalta Sendai 32 4 11 17 24 : 52 (-28) 23
1.mesto - Azijska Liga Šampiona i Svetsko Klupsko Prvenstvo
2.mesto i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kavasaki Frontale 16 14 2 0 33 : 12 44 16 11 4 1 36 : 9 37
2. Jokohama F. Mar. 16 12 3 1 37 : 10 39 16 10 3 3 32 : 19 33
3. Visel Kobe 16 9 4 3 26 : 10 31 16 8 5 3 25 : 20 29
4. Nagoja Grampus 16 10 2 4 18 : 11 32 16 7 4 5 17 : 13 25
5. Urava Red Dajm. 16 10 4 2 21 : 14 34 16 6 3 7 16 : 19 21
6. Kašima Antlers 16 8 3 5 30 : 20 27 16 8 2 6 23 : 14 26
7. Sagan Tosu 16 9 5 2 26 : 12 32 16 5 5 6 13 : 18 20
8. Avispa Fukuoka 16 9 1 6 22 : 15 28 16 4 6 6 16 : 19 18
9. FK Tokio 15 7 2 6 25 : 22 23 17 6 5 6 17 : 18 23
10. Sanfreće Hir. 17 5 6 6 17 : 17 21 15 6 6 3 21 : 14 24
11. Hokaido KS 16 7 2 7 23 : 25 23 16 5 4 7 18 : 20 19
12. Serezo Osaka 16 6 5 5 21 : 22 23 16 4 4 8 19 : 20 16
13. Kašiva Rejsol 16 5 2 9 18 : 26 17 16 6 2 8 14 : 17 20
14. Gamba Osaka 16 4 3 9 15 : 25 15 16 5 4 7 11 : 15 19
15. Šimicu S-Puls 16 3 5 8 12 : 25 14 16 4 6 6 19 : 21 18
16. Tokušima Vortis 16 4 4 8 15 : 18 16 16 4 1 11 13 : 30 13
17. Šonan Belmare 16 2 9 5 11 : 13 15 16 3 4 9 20 : 25 13
18. Oita Trinita 17 6 5 6 15 : 18 23 15 1 1 13 8 : 30 4
19. Jokohama 16 4 5 7 21 : 28 17 16 2 2 12 9 : 41 8
20. Vegalta Sendai 15 2 5 8 9 : 19 11 17 2 6 9 15 : 33 12
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno