Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Malta, BOV Premier League

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
26.02. (Pet) 16:00 Gudža Junajted-Tarksien Rejnbouz 2.25 3.05 2.90 1.96 1.74 (1)
26.02. (Pet) 20:00 Sajrens-Lija Atletik 1.70 3.50 4.20 1.89 1.79 (1)
27.02. (Sub) 13:00 Birkirkara-Florijana 1.58 3.55 4.95 2.12 1.62 (1)
27.02. (Sub) 13:00 Santa Lučija-Mosta 2.50 3.10 2.50 1.80 1.88 (1)
27.02. (Sub) 17:00 Gzira Junajted-Hamrun Spartans 2.95 3.00 2.25 1.80 1.88 (1)
27.02. (Sub) 17:00 Hibernijans Paola-Zejtun Korintijans 1.33 4.45 7.40 2.28 1.54 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hamrun Spartans 21 15 5 1 53 : 19 (+34) 50
2 Hibernijans Paola 21 15 3 3 51 : 19 (+32) 48
3 Gzira Junajted 21 14 4 3 48 : 17 (+31) 46
4 Birkirkara 21 11 5 5 40 : 25 (+15) 38
5 Sliema Vonderers 21 11 4 6 36 : 26 (+10) 37
6 Valeta 21 8 6 7 22 : 30 (-8) 30
7 Mosta 21 8 6 7 33 : 33 (0) 30
8 Santa Lučija 21 7 8 6 35 : 29 (+6) 29
9 Sajrens 21 7 5 9 25 : 33 (-8) 26
10 Florijana 21 7 5 9 26 : 32 (-6) 26
11 Gudža Junajted 21 7 3 11 25 : 31 (-6) 24
12 Zejtun Korintijans 20 6 5 9 26 : 34 (-8) 23
13 Balzan Juts 20 4 8 8 23 : 27 (-4) 20
14 Tarksien Rejnbouz 21 5 3 13 23 : 45 (-22) 18
15 Lija Atletik 21 4 4 13 21 : 44 (-23) 16
16 Senglea Atletik 21 0 2 19 11 : 54 (-43) 2
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hamrun Spartans 11 8 2 1 33 : 12 26 10 7 3 0 20 : 7 24
2. Hibernijans Paola 11 7 2 2 25 : 9 23 10 8 1 1 26 : 10 25
3. Gzira Junajted 10 7 2 1 25 : 9 23 11 7 2 2 23 : 8 23
4. Birkirkara 10 4 2 4 18 : 14 14 11 7 3 1 22 : 11 24
5. Sliema Vonderers 10 5 1 4 21 : 17 16 11 6 3 2 15 : 9 21
6. Valeta 11 5 2 4 13 : 18 17 10 3 4 3 9 : 12 13
7. Mosta 10 3 4 3 15 : 13 13 11 5 2 4 18 : 20 17
8. Santa Lučija 11 5 3 3 22 : 16 18 10 2 5 3 13 : 13 11
9. Sajrens 10 2 3 5 9 : 17 9 11 5 2 4 16 : 16 17
10. Florijana 11 4 3 4 12 : 15 15 10 3 2 5 14 : 17 11
11. Gudža Junajted 11 2 2 7 9 : 18 8 10 5 1 4 16 : 13 16
12. Zejtun Korintijans 10 3 2 5 14 : 19 11 10 3 3 4 12 : 15 12
13. Balzan Juts 10 3 4 3 10 : 9 13 10 1 4 5 13 : 18 7
14. Tarksien Rejnbouz 10 3 1 6 13 : 19 10 11 2 2 7 10 : 26 8
15. Lija Atletik 11 2 4 5 11 : 17 10 10 2 0 8 10 : 27 6
16. Senglea Atletik 10 0 1 9 4 : 22 1 11 0 1 10 7 : 32 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno