Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, II Liga Polska

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.11. (Sub) 11:00 Resovija-Pogon Siedlice 1.62 3.80 4.37 2.17 1.63 (3)
23.11. (Sub) 12:00 Elana Torun-Blekitni Stargard 2.24 3.36 2.78 2.07 1.68 (3)
23.11. (Sub) 12:00 Garbarnija-Skra Čestohova 2.06 3.38 3.02 1.82 1.92 (3)
23.11. (Sub) 12:00 Legionovia-Stal Režov 3.07 3.21 2.12 2.27 1.58 (3)
23.11. (Sub) 12:00 Leh Poznanj II-Gornjik Lečna 2.54 3.26 2.46 1.97 1.78 (3)
23.11. (Sub) 12:00 Stal Stalova Vola-Žnic Pruškov 2.74 3.18 2.51 (1)
23.11. (Sub) 15:00 Gornjik Polkovice-Olimpija Elblag 2.41 3.10 2.72 2.07 1.68 (3)
23.11. (Sub) 17:00 GKS Katovice-Gruf Vejherovo 1.29 5.00 7.57 1.92 1.82 (3)
24.11. (Ned) 12:05 Viđev-Druteks-Bitovija 1.40 4.55 5.56 2.10 1.70 (3)
27.11. (Sre) 12:00 Skra Čestohova-Legionovia 1.96 3.36 3.27 1.97 1.77 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gornjik Lečna 18 11 5 2 26 : 16 (+10) 38
2 Resovija 18 11 5 2 34 : 16 (+18) 38
3 Viđev 18 11 4 3 37 : 15 (+22) 37
4 GKS Katovice 18 10 4 4 30 : 18 (+12) 34
5 Olimpija Elblag 18 8 7 3 27 : 15 (+12) 31
6 Druteks-Bitovija 18 8 5 5 29 : 26 (+3) 29
7 Blekitni Stargard 18 9 2 7 27 : 26 (+1) 29
8 Stal Režov 18 8 3 7 28 : 25 (+3) 27
9 Žnic Pruškov 18 7 3 8 26 : 32 (-6) 24
10 Gornjik Polkovice 18 6 5 7 30 : 21 (+9) 23
11 Garbarnija 18 5 7 6 17 : 19 (-2) 22
12 Leh Poznanj II 18 6 4 8 23 : 27 (-4) 22
13 Pogon Siedlice 18 6 3 9 26 : 30 (-4) 21
14 Elana Torun 18 5 5 8 19 : 24 (-5) 20
15 Stal Stalova Vola 18 4 4 10 18 : 31 (-13) 16
16 Skra Čestohova 17 4 3 10 12 : 27 (-15) 15
17 Gruf Vejherovo 18 2 4 12 12 : 34 (-22) 10
18 Legionovia 17 2 3 12 14 : 33 (-19) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gornjik Lečna 9 6 2 1 10 : 5 20 9 5 3 1 16 : 11 18
2. Resovija 9 6 2 1 19 : 9 20 9 5 3 1 15 : 7 18
3. Viđev 9 5 3 1 21 : 9 18 9 6 1 2 16 : 6 19
4. GKS Katovice 9 6 1 2 16 : 9 19 9 4 3 2 14 : 9 15
5. Olimpija Elblag 9 3 4 2 12 : 8 13 9 5 3 1 15 : 7 18
6. Druteks-Bitovija 10 7 2 1 20 : 12 23 8 1 3 4 9 : 14 6
7. Blekitni Stargard 9 6 1 2 17 : 12 19 9 3 1 5 10 : 14 10
8. Stal Režov 10 6 2 2 17 : 10 20 8 2 1 5 11 : 15 7
9. Žnic Pruškov 9 3 1 5 15 : 21 10 9 4 2 3 11 : 11 14
10. Gornjik Polkovice 10 3 4 3 18 : 10 13 8 3 1 4 12 : 11 10
11. Garbarnija 10 2 4 4 7 : 12 10 8 3 3 2 10 : 7 12
12. Leh Poznanj II 8 3 2 3 11 : 10 11 10 3 2 5 12 : 17 11
13. Pogon Siedlice 10 4 1 5 12 : 13 13 8 2 2 4 14 : 17 8
14. Elana Torun 9 4 2 3 14 : 13 14 9 1 3 5 5 : 11 6
15. Stal Stalova Vola 5 0 1 4 2 : 8 1 13 4 3 6 16 : 23 15
16. Skra Čestohova 8 4 1 3 9 : 10 13 9 0 2 7 3 : 17 2
17. Gruf Vejherovo 9 1 2 6 7 : 17 5 9 1 2 6 5 : 17 5
18. Legionovia 9 1 3 5 7 : 13 6 8 1 0 7 7 : 20 3
18+ igrajte odgovorno