Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Superliga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.07. (Pet) 16:00 Politehnika Jaši-Botošani 2.25 3.05 3.10 1.66 2.08 (1)
19.07. (Pet) 19:00 Unirea Slobocija-FCSB 5.35 3.75 1.58 1.88 1.82 (1)
20.07. (Sub) 16:00 KSU Krajova-UTA Arad 1.67 3.50 4.90 1.77 1.94 (1)
20.07. (Sub) 19:00 Rapid Bukurešt-CFR 1907 Kluž 2.85 3.20 2.35 1.80 1.90 (1)
21.07. (Ned) 16:00 Univerzitatea Kluž-Hermanštad 2.12 2.90 3.60 1.44 2.60 (1)
21.07. (Ned) 19:00 Dinamo Bukurešt-Petrolul Ploešti 2.12 3.05 3.45 1.58 2.22 (1)
22.07. (Pon) 16:00 Buzau-Sepsi OSK 3.40 3.05 2.15 1.59 2.20 (1)
22.07. (Pon) 19:00 Ocelul-Farul 2.35 3.05 2.95 1.65 2.10 (1)
26.07. (Pet) 15:30 Hermanštad-Unirea Slobocija 1.85 3.20 4.25 1.57 2.25 (1)
26.07. (Pet) 18:30 FCSB-Ocelul 1.62 3.50 5.35 1.69 2.05 (1)
27.07. (Sub) 15:30 Politehnika Jaši-Buzau 2.15 3.00 3.45 1.55 2.28 (1)
27.07. (Sub) 18:30 Sepsi OSK-Dinamo Bukurešt 1.76 3.30 4.60 1.71 2.02 (1)
28.07. (Ned) 15:30 Farul-Botošani 1.65 3.45 5.15 1.71 2.02 (1)
28.07. (Ned) 18:30 CFR 1907 Kluž-KSU Krajova 2.15 3.05 3.35 1.62 2.15 (1)
29.07. (Pon) 15:30 UTA Arad-Univerzitatea Kluž 2.45 2.95 2.95 1.55 2.28 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 CFR 1907 Kluž 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
2 Ocelul 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
3 Sepsi OSK 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
4 Unirea Slobocija 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
5 Rapid Bukurešt 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
6 Univerzitatea Kluž 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
7 Buzau 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
8 KSU Krajova 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
9 FCSB 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
10 Hermanštad 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
11 Petrolul Ploešti 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
12 UTA Arad 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
13 Botošani 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
14 Dinamo Bukurešt 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
15 Farul 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
16 Politehnika Jaši 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CFR 1907 Kluž 1 1 0 0 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Ocelul 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 2 3
3. Sepsi OSK 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Unirea Slobocija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Rapid Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
6. Univerzitatea Kluž 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
7. Buzau 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
8. KSU Krajova 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
9. FCSB 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Hermanštad 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Petrolul Ploešti 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
12. UTA Arad 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Botošani 1 0 0 1 2 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Dinamo Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 3 0
15. Farul 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Politehnika Jaši 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno