Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Olimp FNL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.11. (Pet) 23:00 Baltika-Mordovija 1.49 3.70 7.50 1.67 2.20 (1)
22.11. (Pet) 23:00 Čajka Peščanokopskoje-FK Armavir 2.22 3.20 3.18 1.74 2.10 (1)
22.11. (Pet) 23:00 Čertanovo-SKA-Habarovsk 1.97 3.30 3.86 1.74 2.10 (1)
22.11. (Pet) 23:00 Fakel-Nižnij Novgorod 4.90 3.40 1.75 1.67 2.20 (1)
22.11. (Pet) 23:00 Krasnodar II-Himki 5.10 3.50 1.70 1.74 2.10 (1)
22.11. (Pet) 23:00 Neftehimik Niž.-Jenisej 2.02 3.10 3.86 1.67 2.20 (1)
22.11. (Pet) 23:00 Rotor-Tom 1.82 3.30 4.52 1.67 2.20 (1)
22.11. (Pet) 23:00 Šinjik-Tekstilčik 1.77 3.40 4.70 1.74 2.10 (1)
22.11. (Pet) 23:00 Spartak Moskva II-Avangard Kursk 2.37 3.20 2.99 1.74 2.10 (1)
22.11. (Pet) 23:00 Torpedo-Luč 1.57 3.60 6.25 1.67 2.20 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 24 16 3 5 37 : 21 (+16) 51
2 Rotor 24 15 4 5 37 : 20 (+17) 49
3 Himki 24 15 4 5 43 : 15 (+28) 49
4 Čertanovo 24 12 9 3 31 : 18 (+13) 45
5 Neftehimik Niž. 24 12 7 5 34 : 22 (+12) 43
6 Baltika 24 11 6 7 32 : 21 (+11) 39
7 Šinjik 24 10 7 7 37 : 33 (+4) 37
8 SKA-Habarovsk 24 10 7 7 37 : 27 (+10) 37
9 Tom 24 9 9 6 30 : 20 (+10) 36
10 Čajka Peščanokopskoje 24 9 6 9 28 : 27 (+1) 33
11 Nižnij Novgorod 24 8 8 8 26 : 27 (-1) 32
12 FK Armavir 24 6 9 9 22 : 26 (-4) 27
13 Krasnodar II 24 6 9 9 28 : 28 (0) 27
14 Avangard Kursk 24 5 11 8 25 : 35 (-10) 26
15 Jenisej 24 6 7 11 21 : 36 (-15) 25
16 Spartak Moskva II 24 6 6 12 36 : 42 (-6) 24
17 Luč 24 5 8 11 25 : 38 (-13) 23
18 Tekstilčik 24 5 2 17 24 : 48 (-24) 17
19 Fakel 24 3 7 14 13 : 41 (-28) 16
20 Mordovija 24 3 7 14 17 : 38 (-21) 16
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 14 11 1 2 25 : 12 34 10 5 2 3 12 : 9 17
2. Rotor 11 6 3 2 20 : 14 21 13 9 1 3 17 : 6 28
3. Himki 12 10 0 2 25 : 7 30 12 5 4 3 18 : 8 19
4. Čertanovo 11 5 4 2 17 : 10 19 13 7 5 1 14 : 8 26
5. Neftehimik Niž. 11 4 5 2 14 : 12 17 13 8 2 3 20 : 10 26
6. Baltika 11 6 2 3 15 : 8 20 13 5 4 4 17 : 13 19
7. Šinjik 11 4 2 5 14 : 17 14 13 6 5 2 23 : 16 23
8. SKA-Habarovsk 13 7 3 3 19 : 9 24 11 3 4 4 18 : 18 13
9. Tom 12 6 4 2 17 : 6 22 12 3 5 4 13 : 14 14
10. Čajka Peščanokopskoje 11 5 2 4 12 : 10 17 13 4 4 5 16 : 17 16
11. Nižnij Novgorod 13 4 4 5 13 : 17 16 11 4 4 3 13 : 10 16
12. FK Armavir 13 4 7 2 12 : 10 19 11 2 2 7 10 : 16 8
13. Krasnodar II 10 2 5 3 13 : 11 11 14 4 4 6 15 : 17 16
14. Avangard Kursk 13 4 6 3 16 : 19 18 11 1 5 5 9 : 16 8
15. Jenisej 11 3 4 4 13 : 16 13 13 3 3 7 8 : 20 12
16. Spartak Moskva II 12 4 1 7 19 : 21 13 12 2 5 5 17 : 21 11
17. Luč 14 2 5 7 14 : 22 11 10 3 3 4 11 : 16 12
18. Tekstilčik 12 3 1 8 13 : 26 10 12 2 1 9 11 : 22 7
19. Fakel 12 1 5 6 4 : 16 8 12 2 2 8 9 : 25 8
20. Mordovija 13 2 4 7 8 : 17 10 11 1 3 7 9 : 21 6
18+ igrajte odgovorno