Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Slovačka, Fortuna Liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.10. (Sub) 15:00 MŠK Žilina-Zemplin Mihalovce 1.25 5.41 9.00 2.31 1.57 (9)
19.10. (Sub) 15:00 Nitra-MFK Ružomberok 2.80 3.34 2.28 1.83 1.91 (9)
19.10. (Sub) 15:00 Sered-Spartak Trnava 2.64 3.36 2.39 1.90 1.83 (9)
19.10. (Sub) 15:00 Slovan Bratislava-Pohronie 1.11 7.92 15.20 3.66 1.25 (9)
20.10. (Ned) 15:00 AS Trenčin-Senica 1.53 4.15 4.94 2.21 1.62 (9)
20.10. (Ned) 16:00 DAC 1904 Dun. Streda-ViOn 1.40 4.58 6.05 2.18 1.64 (9)
26.10. (Sub) 15:00 MFK Ružomberok-AS Trenčin 2.61 3.18 2.63 (1)
26.10. (Sub) 15:00 Pohronie-DAC 1904 Dun. Streda 6.00 4.20 1.49 (1)
26.10. (Sub) 15:00 Senica-Sered 2.12 3.30 3.30 (1)
26.10. (Sub) 15:00 ViOn-Nitra 2.21 3.28 3.12 (1)
27.10. (Ned) 16:00 Zemplin Mihalovce-Slovan Bratislava 6.00 4.20 1.49 (1)
27.10. (Ned) 17:00 Spartak Trnava-MŠK Žilina 2.70 3.22 2.51 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 MŠK Žilina 11 8 2 1 24 : 8 (+16) 26
2 Slovan Bratislava 11 8 2 1 32 : 10 (+22) 26
3 DAC 1904 Dun. Streda 11 7 1 3 21 : 13 (+8) 22
4 Spartak Trnava 11 5 2 4 16 : 14 (+2) 17
5 ViOn 11 4 4 3 13 : 14 (-1) 16
6 MFK Ružomberok 11 3 4 4 12 : 14 (-2) 13
7 AS Trenčin 11 3 4 4 19 : 19 (0) 13
8 Zemplin Mihalovce 11 3 3 5 12 : 15 (-3) 12
9 Sered 11 2 5 4 13 : 18 (-5) 11
10 Senica 11 3 2 6 12 : 21 (-9) 11
11 Nitra 11 2 1 8 10 : 24 (-14) 7
12 Pohronie 11 1 4 6 11 : 25 (-14) 7
1.mesto u 2.delu- Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. MŠK Žilina 6 6 0 0 17 : 4 18 5 2 2 1 7 : 4 8
2. Slovan Bratislava 5 4 1 0 15 : 1 13 6 4 1 1 17 : 9 13
3. DAC 1904 Dun. Streda 5 3 1 1 12 : 5 10 6 4 0 2 9 : 8 12
4. Spartak Trnava 6 3 1 2 8 : 5 10 5 2 1 2 8 : 9 7
5. ViOn 6 2 2 2 7 : 7 8 5 2 2 1 6 : 7 8
6. MFK Ružomberok 6 1 2 3 5 : 7 5 5 2 2 1 7 : 7 8
7. AS Trenčin 5 1 3 1 9 : 10 6 6 2 1 3 10 : 9 7
8. Zemplin Mihalovce 5 2 1 2 6 : 6 7 6 1 2 3 6 : 9 5
9. Sered 6 2 3 1 9 : 10 9 5 0 2 3 4 : 8 2
10. Senica 6 2 1 3 7 : 10 7 5 1 1 3 5 : 11 4
11. Nitra 5 1 0 4 5 : 11 3 6 1 1 4 5 : 13 4
12. Pohronie 5 0 2 3 5 : 14 2 6 1 2 3 6 : 11 5
18+ igrajte odgovorno