Ponuda po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Torneo Uruguayo Coca Cola - Torneo Intermedio
Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.07. (Sub) | 13:00 | Miramar Mis.-Sero Largo | 2.65 | 3.00 | 2.65 | 1.57 | 2.25 | (2) |
27.07. (Sub) | 15:30 | Sentro Atletiko Feniks-Progreso | 2.38 | 3.10 | 2.90 | 1.69 | 2.04 | (2) |
27.07. (Sub) | 20:30 | Mont. Vonderers-Dep. Maldonado | 2.18 | 3.05 | 3.25 | 1.65 | 2.10 | (2) |
27.07. (Sub) | 20:30 | Penjarol-Defensor Sport. | 1.84 | 3.25 | 4.25 | 1.64 | 2.12 | (2) |
28.07. (Ned) | 15:30 | Atletiko Sero-Rampla Juniors | 2.12 | 3.10 | 3.40 | 1.64 | 2.12 | (2) |
28.07. (Ned) | 18:00 | Danubio-Liverpul Mont. | 2.95 | 3.05 | 2.38 | 1.62 | 2.15 | (2) |
28.07. (Ned) | 18:00 | Nasional Mont.-Boston River | 1.49 | 3.90 | 6.10 | 1.91 | 1.79 | (2) |
29.07. (Pon) | 18:00 | River Plata M.-Rasing Montevideo | 2.75 | 3.05 | 2.50 | 1.63 | 2.15 | (2) |
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Grupa A
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penjarol | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 5 | (+4) | 11 |
2 | Defensor Sport. | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 11 |
3 | Mont. Vonderers | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | (+1) | 10 |
4 | Sentro Atletiko Feniks | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 8 | (+1) | 9 |
5 | River Plata M. | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | (-1) | 7 |
6 | Progreso | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 7 |
7 | Dep. Maldonado | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 8 | (-3) | 6 |
8 | Rasing Montevideo | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 8 | (-2) | 5 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Penjarol | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
2. | Defensor Sport. | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 9 | |
3. | Mont. Vonderers | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
4. | Sentro Atletiko Feniks | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | |
5. | River Plata M. | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | 6 | |
6. | Progreso | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 1 | |
7. | Dep. Maldonado | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | |
8. | Rasing Montevideo | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 |
Grupa B
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nasional Mont. | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | : | 5 | (+12) | 13 |
2 | Danubio | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 11 | (-2) | 11 |
3 | Sero Largo | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | (-1) | 10 |
4 | Miramar Mis. | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 9 |
5 | Rampla Juniors | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | (-1) | 8 |
6 | Atletiko Sero | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 4 | (0) | 7 |
7 | Boston River | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | (-1) | 7 |
8 | Liverpul Mont. | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 8 | (-4) | 3 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nasional Mont. | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | : | 3 | 6 | |
2. | Danubio | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 6 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 5 | 8 | |
3. | Sero Largo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | |
4. | Miramar Mis. | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 6 | |
5. | Rampla Juniors | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | |
6. | Atletiko Sero | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 3 | |
7. | Boston River | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 5 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
8. | Liverpul Mont. | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | 0 |
1-2.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
3.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (2.kolo)
4.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (1.kolo)
5.-7.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
3.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (2.kolo)
4.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (1.kolo)
5.-7.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Rezultati - strana:
1
Svi rezultati
18+ igrajte odgovorno