Ponuda po danu
Po takmičenju
Uzbekistan, Coca Cola Super League
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andižon | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | : | 5 | (+6) | 11 |
2 | Nefči Fergana | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 9 |
3 | Lokomotiv Taškent | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 8 |
4 | Nasaf Karši | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | (+3) | 8 |
5 | AGMK | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 8 |
6 | Sogdijona | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | (+1) | 8 |
7 | Kizilkum Zarafšon | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | (+1) | 7 |
8 | Navbahor Namangan | 4 | 1 | 3 | 0 | 8 | : | 6 | (+2) | 6 |
9 | Pahtakor | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 4 |
10 | Olimpik Taškent | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 4 |
11 | Surkhon Termiz | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 11 | (-4) | 4 |
12 | Samarkand Dinamo | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | (-4) | 4 |
13 | Metalurg Bekobod | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 2 |
14 | Bunedkor | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 11 | (-7) | 2 |
1.mesto - Azijska Liga Šampiona
Pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona 2
Pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona 2
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andižon | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 7 | |
2. | Nefči Fergana | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | |
3. | Lokomotiv Taškent | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
4. | Nasaf Karši | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
5. | AGMK | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
6. | Sogdijona | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
7. | Kizilkum Zarafšon | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | |
8. | Navbahor Namangan | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
9. | Pahtakor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
10. | Olimpik Taškent | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
11. | Surkhon Termiz | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
12. | Samarkand Dinamo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | |
13. | Metalurg Bekobod | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
14. | Bunedkor | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 6 | 0 |
Rezultati - strana:
1
Svi rezultati
18+ igrajte odgovorno