Rusija, Rusija 2

Avangard Kursk - Čertanovo

Avangard Kursk

Čertanovo



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 17 14 1 2 30 : 12 (+18) 43
2 Himki 17 11 4 2 34 : 9 (+25) 37
3 Rotor 17 11 1 5 29 : 18 (+11) 34
4 Neftehimik Niž. 17 8 5 4 24 : 16 (+8) 29
5 Čertanovo 17 7 8 2 18 : 13 (+5) 29
6 Šinjik 17 7 5 5 25 : 24 (+1) 26
7 SKA-Habarovsk 17 7 5 5 25 : 19 (+6) 26
8 Baltika 17 7 5 5 23 : 16 (+7) 26
9 Tom 17 6 7 4 18 : 12 (+6) 25
10 Čajka Peščanokopskoje 17 5 6 6 17 : 18 (-1) 21
11 Nižnij Novgorod 17 5 6 6 15 : 19 (-4) 21
12 FK Armavir 17 4 7 6 15 : 19 (-4) 19
13 Luč 17 4 7 6 21 : 25 (-4) 19
14 Spartak Moskva II 17 4 5 8 23 : 28 (-5) 17
15 Avangard Kursk 17 3 8 6 16 : 24 (-8) 17
16 Krasnodar II 17 3 6 8 17 : 24 (-7) 15
17 Jenisej 17 3 6 8 14 : 27 (-13) 15
18 Tekstilčik 17 4 2 11 20 : 38 (-18) 14
19 Mordovija 17 3 4 10 13 : 25 (-12) 13
20 Fakel 17 2 6 9 9 : 20 (-11) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 10 9 1 0 21 : 7 28 7 5 0 2 9 : 5 15
2. Himki 8 7 0 1 19 : 3 21 9 4 4 1 15 : 6 16
3. Rotor 7 4 1 2 15 : 12 13 10 7 0 3 14 : 6 21
4. Neftehimik Niž. 8 3 3 2 9 : 8 12 9 5 2 2 15 : 8 17
5. Čertanovo 8 2 4 2 9 : 9 10 9 5 4 0 9 : 4 19
6. Šinjik 8 3 2 3 10 : 11 11 9 4 3 2 15 : 13 15
7. SKA-Habarovsk 10 5 2 3 12 : 6 17 7 2 3 2 13 : 13 9
8. Baltika 7 3 1 3 9 : 7 10 10 4 4 2 14 : 9 16
9. Tom 10 4 4 2 11 : 6 16 7 2 3 2 7 : 6 9
10. Čajka Peščanokopskoje 7 2 2 3 6 : 7 8 10 3 4 3 11 : 11 13
11. Nižnij Novgorod 9 3 3 3 9 : 12 12 8 2 3 3 6 : 7 9
12. FK Armavir 9 3 5 1 9 : 7 14 8 1 2 5 6 : 12 5
13. Luč 11 2 4 5 13 : 18 10 6 2 3 1 8 : 7 9
14. Spartak Moskva II 8 2 1 5 9 : 14 7 9 2 4 3 14 : 14 10
15. Avangard Kursk 9 2 5 2 9 : 11 11 8 1 3 4 7 : 13 6
16. Krasnodar II 7 0 4 3 6 : 9 4 10 3 2 5 11 : 15 11
17. Jenisej 7 1 3 3 8 : 13 6 10 2 3 5 6 : 14 9
18. Tekstilčik 8 2 1 5 11 : 21 7 9 2 1 6 9 : 17 7
19. Mordovija 9 2 1 6 5 : 11 7 8 1 3 4 8 : 14 6
20. Fakel 10 1 5 4 4 : 10 8 7 1 1 5 5 : 10 4

Avangard Kursk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.10.2019 Čertanovo 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 Luč 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
29.09.2019 FK Armavir 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
21.09.2019 Nižnij Novgorod 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
14.09.2019 Mordovija 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
07.09.2019 SKA-Habarovsk 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
31.08.2019 Baltika 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.08.2019 Fakel 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
18.08.2019 Čajka Peščanokopskoje 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
14.08.2019 Torpedo 1:3 3+ Rusija 2 2019/2020

Čertanovo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.10.2019 Avangard Kursk 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 Spartak Moskva II 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
29.09.2019 Luč 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.09.2019 Orenburg 0:0 0-2 Rusija, Kup 2019/2020
21.09.2019 Šinjik 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
15.09.2019 FK Armavir 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
07.09.2019 Neftehimik Niž. 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
31.08.2019 Nižnij Novgorod 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.08.2019 Tom 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
18.08.2019 Mordovija 3:2 3+ Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
12.10.2019 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
24.04.2019 2:3 3+ Rusija 2 2018/2019
06.10.2018 2:1 3+ Rusija 2 2018/2019
Avangard Kursk
Ukupno 3 1 0 2 4:5 (-1) 9 1,33 1,67 3,00 1 2 33:67
Domaćin 2 1 0 1 2:2 (0) 4 1,00 1,00 2,00 1 1 50:50
Gost 1 0 0 1 2:3 (-1) 5 2,00 3,00 5,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno