Ponuda po danu


Po takmičenju

Rumunija, Rumunija 2

Glorija Buzau - Metaloglobus Bukurešt

Glorija Buzau

Metaloglobus Bukurešt



Ukupno O P N P D : P GR B
1 UTA Arad 23 15 5 3 49 : 13 (+36) 50
2 Mioveni 23 10 9 4 36 : 22 (+14) 39
3 Turis-Oltul Turnu Magurele 22 11 6 5 36 : 25 (+11) 39
4 Petrolul Ploešti 23 10 8 5 23 : 20 (+3) 38
5 Arđeš Pitešti 23 10 8 5 34 : 25 (+9) 38
6 Metaloglobus Bukurešt 23 10 7 6 28 : 20 (+8) 37
7 Rapid Bukurešt 23 10 7 6 32 : 20 (+12) 37
8 Dunarea Kalaraš 24 9 7 8 32 : 30 (+2) 34
9 Glorija Buzau 23 9 6 8 35 : 27 (+8) 33
10 Vitorul Targu Žiju 22 9 6 7 30 : 25 (+5) 33
11 Farul 23 9 6 8 27 : 20 (+7) 33
12 SS Polit. Temišvar 22 8 8 6 20 : 12 (+8) 32
13 Ripensia 23 6 10 7 28 : 34 (-6) 28
14 Univerzitatea Kluž 23 5 12 6 29 : 26 (+3) 27
15 Konkordija Čiajna 22 6 6 10 20 : 30 (-10) 24
16 Resita 22 6 6 10 30 : 35 (-5) 24
17 Mijerkureja Čuk 23 5 7 11 17 : 33 (-16) 22
18 Sportul Snagov 24 2 3 19 16 : 62 (-46) 9
19 Panduri 23 1 5 17 10 : 53 (-43) 8
20 Dako-Getika Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Energetikanul je preseljen u Targu Žiju i promenio je ime u Vitorul Targu Žiju.

Dako-Getika Bukurešt je odustao od takmičenja nakon 13.kola. Svi rezultati ovog kluba su poništeni.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. UTA Arad 11 10 1 0 25 : 1 31 12 5 4 3 24 : 12 19
2. Mioveni 12 5 4 3 21 : 15 19 11 5 5 1 15 : 7 20
3. Turis-Oltul Turnu Magurele 11 7 4 0 21 : 9 25 11 4 2 5 15 : 16 14
4. Petrolul Ploešti 11 5 4 2 11 : 6 19 12 5 4 3 12 : 14 19
5. Arđeš Pitešti 12 6 4 2 20 : 14 22 11 4 4 3 14 : 11 16
6. Metaloglobus Bukurešt 12 7 3 2 16 : 4 24 11 3 4 4 12 : 16 13
7. Rapid Bukurešt 12 6 4 2 16 : 7 22 11 4 3 4 16 : 13 15
8. Dunarea Kalaraš 13 7 3 3 22 : 15 24 11 2 4 5 10 : 15 10
9. Glorija Buzau 11 5 3 3 21 : 12 18 12 4 3 5 14 : 15 15
10. Vitorul Targu Žiju 11 5 3 3 15 : 13 18 11 4 3 4 15 : 12 15
11. Farul 11 9 1 1 21 : 5 28 12 0 5 7 6 : 15 5
12. SS Polit. Temišvar 11 4 6 1 9 : 3 18 11 4 2 5 11 : 9 14
13. Ripensia 11 4 3 4 14 : 15 15 12 2 7 3 14 : 19 13
14. Univerzitatea Kluž 11 3 6 2 16 : 11 15 12 2 6 4 13 : 15 12
15. Konkordija Čiajna 11 6 3 2 14 : 12 21 11 0 3 8 6 : 18 3
16. Resita 11 4 2 5 16 : 20 14 11 2 4 5 14 : 15 10
17. Mijerkureja Čuk 12 4 6 2 14 : 15 18 11 1 1 9 3 : 18 4
18. Sportul Snagov 12 2 2 8 12 : 29 8 12 0 1 11 4 : 33 1
19. Panduri 11 0 4 7 3 : 19 4 12 1 1 10 7 : 34 4
20. Dako-Getika Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Glorija Buzau

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.03.2020 Mioveni 0:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
01.03.2020 Univerzitatea Kluž 2:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
22.02.2020 Sportul Snagov 3:0 3+ Rumunija 2 2019/2020
07.12.2019 Ripensia 3:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
30.11.2019 Mijerkureja Čuk 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
25.11.2019 Petrolul Ploešti 1:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
16.11.2019 Dunarea Kalaraš 3:1 3+ Rumunija 2 2019/2020
13.11.2019 UTA Arad 0:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
09.11.2019 Metaloglobus Bukurešt 1:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
05.11.2019 SS Polit. Temišvar 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020

Metaloglobus Bukurešt

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
07.03.2020 Univerzitatea Kluž 2:1 3+ Rumunija 2 2019/2020
29.02.2020 Sportul Snagov 3:0 3+ Rumunija 2 2019/2020
22.02.2020 Ripensia 0:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
07.12.2019 Mijerkureja Čuk 3:0 3+ Rumunija 2 2019/2020
02.12.2019 Petrolul Ploešti 0:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
23.11.2019 Dunarea Kalaraš 1:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
17.11.2019 UTA Arad 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
13.11.2019 Farul 1:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
09.11.2019 Glorija Buzau 2:1 3+ Rumunija 2 2019/2020
02.11.2019 Arđeš Pitešti 0:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
Glorija Buzau
Ukupno 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno