Ponuda po danu
Po takmičenju
Slovenija, Slovenija 1
Maribor - Aluminij
Maribor
Aluminij
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celje | 27 | 19 | 5 | 3 | 59 | : | 21 | (+38) | 62 |
2 | Olimpija | 26 | 14 | 8 | 4 | 51 | : | 31 | (+20) | 50 |
3 | Maribor | 26 | 12 | 7 | 7 | 46 | : | 29 | (+17) | 43 |
4 | Bravo Ljubljana | 27 | 11 | 9 | 7 | 35 | : | 31 | (+4) | 42 |
5 | Koper | 26 | 10 | 7 | 9 | 38 | : | 36 | (+2) | 37 |
6 | Mura | 27 | 8 | 7 | 12 | 28 | : | 38 | (-10) | 31 |
7 | Domžale | 26 | 9 | 2 | 15 | 35 | : | 42 | (-7) | 29 |
8 | Rogaška | 27 | 7 | 5 | 15 | 26 | : | 48 | (-22) | 26 |
9 | Aluminij | 27 | 7 | 4 | 16 | 26 | : | 51 | (-25) | 25 |
10 | Radomlje | 27 | 6 | 6 | 15 | 24 | : | 41 | (-17) | 24 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2. i 3.mesto i Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Celje | 13 | 10 | 1 | 2 | 29 | : | 10 | 31 | 14 | 9 | 4 | 1 | 30 | : | 11 | 31 | |
2. | Olimpija | 12 | 5 | 6 | 1 | 19 | : | 12 | 21 | 14 | 9 | 2 | 3 | 32 | : | 19 | 29 | |
3. | Maribor | 13 | 10 | 1 | 2 | 30 | : | 10 | 31 | 13 | 2 | 6 | 5 | 16 | : | 19 | 12 | |
4. | Bravo Ljubljana | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 | : | 15 | 25 | 13 | 4 | 5 | 4 | 16 | : | 16 | 17 | |
5. | Koper | 14 | 5 | 3 | 6 | 22 | : | 22 | 18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | : | 14 | 19 | |
6. | Mura | 14 | 4 | 5 | 5 | 16 | : | 17 | 17 | 13 | 4 | 2 | 7 | 12 | : | 21 | 14 | |
7. | Domžale | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | : | 16 | 16 | 14 | 4 | 1 | 9 | 18 | : | 26 | 13 | |
8. | Rogaška | 13 | 3 | 4 | 6 | 11 | : | 16 | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | 15 | : | 32 | 13 | |
9. | Aluminij | 14 | 3 | 2 | 9 | 16 | : | 30 | 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 10 | : | 21 | 14 | |
10. | Radomlje | 14 | 2 | 3 | 9 | 13 | : | 28 | 9 | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | : | 13 | 15 |
Maribor
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Koper | 3:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Celje | 1:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Radomlje | 1:2 | 3+ | Slovenija, Kup | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Domžale | 3:0 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Rogaška | 0:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
22.02.2024 | Bravo Ljubljana | 2:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Mura | 0:3 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Aluminij | 7:0 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
11.12.2023 | Radomlje | 2:2 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
06.12.2023 | Koper | 3:3 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 |
Aluminij
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Domžale | 0:2 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
13.03.2024 | Rogaška | 0:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Bravo Ljubljana | 0:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
01.03.2024 | Mura | 2:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Olimpija | 0:4 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
20.02.2024 | Radomlje | 2:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
16.02.2024 | Koper | 1:2 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Maribor | 0:7 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
16.12.2023 | Rogaška | 1:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
09.12.2023 | Celje | 1:3 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Maribor | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 32 | 21 | 7 | 4 | 69:30 | (+39) | 99 | 2,16 | 0,94 | 3,09 | 12 | 20 | 38:63 |
Domaćin | 16 | 11 | 4 | 1 | 36:12 | (+24) | 48 | 2,25 | 0,75 | 3,00 | 5 | 11 | 31:69 |
Gost | 16 | 10 | 3 | 3 | 33:18 | (+15) | 51 | 2,06 | 1,13 | 3,19 | 7 | 9 | 44:56 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari