Ponuda po danu


Po takmičenju

Slovačka, Slovačka 2

Poprad - Železarne Podbrezova

Poprad

 

Železarne Podbrezova

  (Šport Podbrezova)


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dukla B. Bistrica 18 13 2 3 41 : 20 (+21) 41
2 MFK Dubnica 18 12 2 4 39 : 24 (+15) 38
3 Skalica 18 11 2 5 33 : 19 (+14) 35
4 MŠK Žilina B 18 10 1 7 38 : 29 (+9) 31
5 Poprad 17 10 1 6 26 : 16 (+10) 31
6 Železarne Podbrezova 18 9 1 8 26 : 26 (0) 28
7 Tatran L. Mikulaš 18 8 2 8 28 : 30 (-2) 26
8 Puhov 18 7 3 8 22 : 24 (-2) 24
9 Ružomberok B 18 7 1 10 23 : 36 (-13) 22
10 Partizan Bardejov 18 6 3 9 19 : 23 (-4) 21
11 ŠTK Šamorin 18 6 3 9 24 : 31 (-7) 21
12 Košice 17 5 6 6 22 : 18 (+4) 21
13 Komarno 18 5 5 8 19 : 28 (-9) 20
14 Petržalka 18 5 2 11 24 : 34 (-10) 17
15 Slovan Bratislava B 18 5 2 11 16 : 31 (-15) 17
16 Slavoj Trebišov 18 3 6 9 23 : 34 (-11) 15
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dukla B. Bistrica 9 7 1 1 28 : 11 22 9 6 1 2 13 : 9 19
2. MFK Dubnica 9 8 0 1 19 : 7 24 9 4 2 3 20 : 17 14
3. Skalica 9 8 1 0 20 : 4 25 9 3 1 5 13 : 15 10
4. MŠK Žilina B 9 5 1 3 20 : 15 16 9 5 0 4 18 : 14 15
5. Poprad 9 6 0 3 15 : 9 18 8 4 1 3 11 : 7 13
6. Železarne Podbrezova 10 8 0 2 20 : 9 24 8 1 1 6 6 : 17 4
7. Tatran L. Mikulaš 9 5 1 3 12 : 10 16 9 3 1 5 16 : 20 10
8. Puhov 8 5 1 2 15 : 9 16 10 2 2 6 7 : 15 8
9. Ružomberok B 9 4 0 5 15 : 19 12 9 3 1 5 8 : 17 10
10. Partizan Bardejov 9 4 2 3 12 : 8 14 9 2 1 6 7 : 15 7
11. ŠTK Šamorin 9 6 1 2 18 : 7 19 9 0 2 7 6 : 24 2
12. Košice 8 3 4 1 14 : 6 13 9 2 2 5 8 : 12 8
13. Komarno 9 4 4 1 12 : 6 16 9 1 1 7 7 : 22 4
14. Petržalka 9 4 0 5 18 : 18 12 9 1 2 6 6 : 16 5
15. Slovan Bratislava B 10 5 2 3 15 : 11 17 8 0 0 8 1 : 20 0
16. Slavoj Trebišov 8 3 3 2 12 : 9 12 10 0 3 7 11 : 25 3

Poprad

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
04.03.2020 DAC 1904 Dun. Streda 0:2 0-2 Slovačka, Kup 2019/2020
09.11.2019 Železarne Podbrezova 1:2 3+ Slovačka 2 2019/2020
03.11.2019 Slovan Bratislava B 1:1 0-2 Slovačka 2 2019/2020
30.10.2019 Dukla B. Bistrica 3:0 3+ Slovačka, Kup 2019/2020
26.10.2019 Puhov 1:2 3+ Slovačka 2 2019/2020
18.10.2019 Ružomberok B 2:0 0-2 Slovačka 2 2019/2020
13.10.2019 ŠTK Šamorin 1:0 0-2 Slovačka 2 2019/2020
05.10.2019 MŠK Žilina B 0:1 0-2 Slovačka 2 2019/2020
28.09.2019 Partizan Bardejov 0:1 0-2 Slovačka 2 2019/2020
25.09.2019 Spiške Podhradje 3:0 3+ Slovačka, Kup 2019/2020

Železarne Podbrezova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.03.2020 Skalica 1:0 0-2 Slovačka 2 2019/2020
24.11.2019 Ružomberok B 0:2 0-2 Slovačka 2 2019/2020
09.11.2019 Poprad 2:1 3+ Slovačka 2 2019/2020
02.11.2019 Košice 1:1 0-2 Slovačka 2 2019/2020
26.10.2019 Slovan Bratislava B 0:2 0-2 Slovačka 2 2019/2020
18.10.2019 Puhov 5:2 3+ Slovačka 2 2019/2020
04.10.2019 ŠTK Šamorin 1:0 0-2 Slovačka 2 2019/2020
29.09.2019 MŠK Žilina B 1:4 3+ Slovačka 2 2019/2020
20.09.2019 Partizan Bardejov 2:1 3+ Slovačka 2 2019/2020
14.09.2019 Slavoj Trebišov 3:0 3+ Slovačka 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:2 3+ Slovačka 2 2019/2020
26.07.2019 3:0 3+ Slovačka 2 2019/2020
Poprad
Ukupno 2 1 0 1 4:2 (+2) 6 2,00 1,00 3,00 0 2 0:100
Domaćin 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Gost 1 1 0 0 3:0 (+3) 3 3,00 0,00 3,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno