Poljska, Poljska 3

Resovija - GKS Katovice

Resovija

GKS Katovice



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gornjik Lečna 18 11 5 2 26 : 16 (+10) 38
2 Resovija 18 11 5 2 34 : 16 (+18) 38
3 Viđev 18 11 4 3 37 : 15 (+22) 37
4 GKS Katovice 18 10 4 4 30 : 18 (+12) 34
5 Olimpija Elblag 18 8 7 3 27 : 15 (+12) 31
6 Druteks-Bitovija 18 8 5 5 29 : 26 (+3) 29
7 Blekitni Stargard 18 9 2 7 27 : 26 (+1) 29
8 Stal Režov 18 8 3 7 28 : 25 (+3) 27
9 Žnic Pruškov 18 7 3 8 26 : 32 (-6) 24
10 Gornjik Polkovice 18 6 5 7 30 : 21 (+9) 23
11 Garbarnija 18 5 7 6 17 : 19 (-2) 22
12 Leh Poznanj II 18 6 4 8 23 : 27 (-4) 22
13 Pogon Siedlice 18 6 3 9 26 : 30 (-4) 21
14 Elana Torun 18 5 5 8 19 : 24 (-5) 20
15 Stal Stalova Vola 18 4 4 10 18 : 31 (-13) 16
16 Skra Čestohova 17 4 3 10 12 : 27 (-15) 15
17 Gruf Vejherovo 18 2 4 12 12 : 34 (-22) 10
18 Legionovia 17 2 3 12 14 : 33 (-19) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gornjik Lečna 9 6 2 1 10 : 5 20 9 5 3 1 16 : 11 18
2. Resovija 9 6 2 1 19 : 9 20 9 5 3 1 15 : 7 18
3. Viđev 9 5 3 1 21 : 9 18 9 6 1 2 16 : 6 19
4. GKS Katovice 9 6 1 2 16 : 9 19 9 4 3 2 14 : 9 15
5. Olimpija Elblag 9 3 4 2 12 : 8 13 9 5 3 1 15 : 7 18
6. Druteks-Bitovija 10 7 2 1 20 : 12 23 8 1 3 4 9 : 14 6
7. Blekitni Stargard 9 6 1 2 17 : 12 19 9 3 1 5 10 : 14 10
8. Stal Režov 10 6 2 2 17 : 10 20 8 2 1 5 11 : 15 7
9. Žnic Pruškov 9 3 1 5 15 : 21 10 9 4 2 3 11 : 11 14
10. Gornjik Polkovice 10 3 4 3 18 : 10 13 8 3 1 4 12 : 11 10
11. Garbarnija 10 2 4 4 7 : 12 10 8 3 3 2 10 : 7 12
12. Leh Poznanj II 8 3 2 3 11 : 10 11 10 3 2 5 12 : 17 11
13. Pogon Siedlice 10 4 1 5 12 : 13 13 8 2 2 4 14 : 17 8
14. Elana Torun 9 4 2 3 14 : 13 14 9 1 3 5 5 : 11 6
15. Stal Stalova Vola 5 0 1 4 2 : 8 1 13 4 3 6 16 : 23 15
16. Skra Čestohova 8 4 1 3 9 : 10 13 9 0 2 7 3 : 17 2
17. Gruf Vejherovo 9 1 2 6 7 : 17 5 9 1 2 6 5 : 17 5
18. Legionovia 9 1 3 5 7 : 13 6 8 1 0 7 7 : 20 3

Resovija

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
16.11.2019 Stal Stalova Vola 3:2 3+ Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 GKS Katovice 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
03.11.2019 Viđev 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.10.2019 Leh Poznanj 0:4 3+ Poljska, Kup 2019/2020
26.10.2019 Elana Torun 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Gornjik Polkovice 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
12.10.2019 Leh Poznanj II 3:2 3+ Poljska 3 2019/2020
05.10.2019 Garbarnija 2:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
28.09.2019 Legionovia 3:0 3+ Poljska 3 2019/2020
22.09.2019 Stal Režov 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020

GKS Katovice

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2019 Žnic Pruškov 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 Resovija 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
02.11.2019 Stal Stalova Vola 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
30.10.2019 Stal Stalova Vola 1:1 0-2 Poljska, Kup 2019/2020
26.10.2019 Pogon Siedlice 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Viđev 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
12.10.2019 Elana Torun 2:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
05.10.2019 Gornjik Polkovice 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
28.09.2019 Leh Poznanj II 2:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
21.09.2019 Garbarnija 3:1 3+ Poljska 3 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
Resovija
Ukupno 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno