Španija, Španija 3 II

Union Deportiva Logronjes - Valjadolid B

Union Deportiva Logronjes

Valjadolid B



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletik Bilbao B 13 9 2 2 35 : 15 (+20) 29
2 Kultural Leonesa 13 8 4 1 27 : 10 (+17) 28
3 UD Logronjes 13 8 3 2 25 : 11 (+14) 27
4 Real Sosijedad B 13 7 3 3 25 : 14 (+11) 24
5 Osasuna B 13 7 1 5 18 : 16 (+2) 22
6 Valjadolid B 13 6 3 4 21 : 16 (+5) 21
7 Salmantino 13 6 2 5 18 : 18 (0) 20
8 Burgos 13 5 4 4 15 : 17 (-2) 19
9 Kalahora 13 3 9 1 15 : 13 (+2) 18
10 Amorebieta 13 4 5 4 14 : 17 (-3) 17
11 Barakaldo 13 5 2 6 17 : 23 (-6) 17
12 Alaves B 13 4 4 5 13 : 13 (0) 16
13 Haro Deportivo 13 4 4 5 12 : 15 (-3) 16
14 Izara 13 4 3 6 11 : 17 (-6) 15
15 Tudeljano 13 3 6 4 12 : 19 (-7) 15
16 Real Union 13 4 3 6 18 : 19 (-1) 15
17 Leioa 13 3 3 7 17 : 21 (-4) 12
18 Guihuelo 13 2 3 8 8 : 16 (-8) 9
19 Unionistas de Salamanka 13 2 2 9 13 : 25 (-12) 8
20 Arenas 13 1 4 8 9 : 28 (-19) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletik Bilbao B 7 5 2 0 23 : 6 17 6 4 0 2 12 : 9 12
2. Kultural Leonesa 7 6 1 0 20 : 4 19 6 2 3 1 7 : 6 9
3. UD Logronjes 7 5 1 1 18 : 6 16 6 3 2 1 7 : 5 11
4. Real Sosijedad B 6 5 1 0 15 : 5 16 7 2 2 3 10 : 9 8
5. Osasuna B 7 6 0 1 13 : 4 18 6 1 1 4 5 : 12 4
6. Valjadolid B 7 5 2 0 15 : 7 17 6 1 1 4 6 : 9 4
7. Salmantino 7 4 2 1 11 : 5 14 6 2 0 4 7 : 13 6
8. Burgos 6 3 1 2 8 : 6 10 7 2 3 2 7 : 11 9
9. Kalahora 6 2 4 0 9 : 6 10 7 1 5 1 6 : 7 8
10. Amorebieta 7 2 1 4 6 : 11 7 6 2 4 0 8 : 6 10
11. Barakaldo 6 3 1 2 8 : 10 10 7 2 1 4 9 : 13 7
12. Alaves B 6 4 2 0 11 : 3 14 7 0 2 5 2 : 10 2
13. Haro Deportivo 6 2 3 1 6 : 6 9 7 2 1 4 6 : 9 7
14. Izara 6 3 1 2 7 : 5 10 7 1 2 4 4 : 12 5
15. Tudeljano 7 2 4 1 7 : 8 10 6 1 2 3 5 : 11 5
16. Real Union 7 2 2 3 7 : 8 8 6 2 1 3 11 : 11 7
17. Leioa 6 2 2 2 8 : 8 8 7 1 1 5 9 : 13 4
18. Guihuelo 6 1 1 4 4 : 7 4 7 1 2 4 4 : 9 5
19. Unionistas de Salamanka 6 1 1 4 6 : 11 4 7 1 1 5 7 : 14 4
20. Arenas 7 0 3 4 3 : 12 3 6 1 1 4 6 : 16 4

Union Deportiva Logronjes

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2019 Burgos 3:0 3+ Španija 3 II 2019/2020
09.11.2019 Valjadolid B 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
03.11.2019 Atletik Bilbao B 1:3 3+ Španija 3 II 2019/2020
26.10.2019 Real Union 3:2 3+ Španija 3 II 2019/2020
19.10.2019 Amorebieta 1:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
12.10.2019 Arenas 4:0 3+ Španija 3 II 2019/2020
06.10.2019 Osasuna B 1:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
29.09.2019 Tudeljano 4:0 3+ Španija 3 II 2019/2020
22.09.2019 Salmantino 2:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
15.09.2019 Kultural Leonesa 3:2 3+ Španija 3 II 2019/2020

Valjadolid B

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2019 Kalahora 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
09.11.2019 UD Logronjes 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
02.11.2019 Haro Deportivo 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
26.10.2019 Atletik Bilbao B 1:4 3+ Španija 3 II 2019/2020
19.10.2019 Alaves B 1:0 0-2 Španija 3 II 2019/2020
12.10.2019 Real Union 1:2 3+ Španija 3 II 2019/2020
05.10.2019 Real Sosijedad B 2:1 3+ Španija 3 II 2019/2020
28.09.2019 Amorebieta 0:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
22.09.2019 Barakaldo 3:1 3+ Španija 3 II 2019/2020
14.09.2019 Arenas 3:0 3+ Španija 3 II 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:1 0-2 Španija 3 II 2019/2020
03.04.2016 1:2 3+ Španija 3 I 2015/2016
14.11.2015 1:0 0-2 Španija 3 I 2015/2016
02.04.2015 2:2 3+ Španija 3 I 2014/2015
16.11.2014 1:1 0-2 Španija 3 I 2014/2015
Union Deportiva Logronjes
Ukupno 5 1 3 1 6:6 (0) 12 1,20 1,20 2,40 3 2 60:40
Domaćin 3 0 2 1 4:5 (-1) 9 1,33 1,67 3,00 1 2 33:67
Gost 2 1 1 0 2:1 (+1) 3 1,00 0,50 1,50 2 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno