POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(52)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(3)
Angola
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(2)
Holandija
(15)
Honduras
(2)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Amerika
(10)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(21)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(1)
Nikaragva
(1)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(16)
Rusija
(20)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(22)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(38)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
26.05.2002. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Andora, Kup
polufinale
Inkamp
0:1
Lusitanos
Prinsipat
1:2
Inter Eskaldes
Azerbejdžan 1 - 2.deo
Dinamo Baku
2:3
Šahdag
MOIK Baku
2:1
Tefekur Universitet Baku
Belgija 2 Plej of
Ingelminster
2:1
Hojzden Zolder
Serkl Briž
0:2
Mons
Belorusija, Kup
finale
Gomelj
2:0
BATE
Igrano na stadionu Dinama u Vitebsku.
Bolivija 1 (Apertura)
Bluming
4:2
Horhe Vilsterman
Gvabira
0:0
Orijente Petrolero
Independiente Petrolero
1:1
Mariskal Braun
Union Sentral
1:0
Bolivar
Univ. Iberoamerikana
2:1
San Hoze
Brazil, Karioka 2.deo
Bangu
1:2
Amerikano
Botafogo
3:0
Olaria
Madureira
0:3
Fluminense
Vasko da Gama
0:0
Flamengo
Brazil, Paulista Plej of
finale
Ituano
2:2
Sao Paulo
Bugarska 2
Akademik Svištov
1:0
Pirin Blagoevgrad
Belite Orli
2:1
Minjor Pernik
Dobrudža
0:1
Botev Plovdiv
OFK Devnja
2:5
Svetkavica Trgovište
Rilski Sportist
7:0
Botev Vraca
Svilengrad 1921
2:0
Dunav Ruse
Češka 2
Banjik Ratiškovice
3:1
HFK Olomouc
Kolin
0:2
AS Pardubice
LeRK Prostejov
1:1
Vitkovice
Mlada Boleslav
4:1
Homutov
Sigma Olomouc B
1:1
Ksaverov
Svit Žlin
1:0
Češke Buđejovice
Viktorija Plzenj
2:1
Spolana
Visočina Jihlava
1:2
MUS Most
Čile 1 (Apertura)
Audaks Italijano
2:3
Palestino
Deportivo Temuko
5:0
Union San Felipe
Kobresal
0:0
Santjago Vonderers
Kokimbo Unido
2:3
Deportes Konsepsion
Uačipato
1:1
Rangers Talka
Union Espanjola
2:3
Kolo Kolo
Universidad Čile
2:1
Santjago Morning
Universidad Katolika
3:3
Kobreloa
Danska 2
B 1909
3:2
Randers Freja
Frem
1:4
Farum
Herfolge
3:2
Bronshoj
Hvidovre
0:0
FK Arhus
Skive
3:2
Kolding
Danska 3
Fremad Amager
2:1
Dalum
Hjering
1:3
Skjold
Holstebro
1:1
Nesbi
Kalundborg
1:1
HIK Helerup
Nestved
1:2
Svendborg
Olstike
2:0
Norezundbi
Estonija 1
Levadia Mardu
6:2
Lotus
Levadia Parnu
1:3
Narva Trans
Levadia Talin
0:4
TVMK
Estonija 2
Valga
2:0
Tameka Tartu
Finska 1 - I deo
Haka
2:1
Džez Pori
Lahti
2:1
KuPS
MiPa 47
1:1
Inter Turku
VPS Vasa
0:1
Alijansi
Finska 2 (Jug)
Honka
0:0
Kusankoski
IF Gnistan
0:2
Rakunat
KooTeePee
5:1
HIFK Helsinki
PP 70 Tampere
4:2
Vikingit
Finska 2 (Sever)
GBK Kokola
0:1
Korsholm
RoPS Rovaniemi
3:2
VG - 62
TPS Turku
5:1
Kraft
Gana 1
Asante Kotoko
1:0
Okvavu Junajted
Bofoakva Tano
1:1
Grejt Olimpiks
Goldfilds
5:1
Sekondi Hasakas
Harts of Ouk
5:0
Maksbis
Liberti Profesionals
2:0
Brong Ahafo Junajted
Pauer FK
2:0
Davu Jangstars
Real Tamale Junajted
0:0
King Fejsal Bejbs
Gruzija, Kup
finale
Lokomotiva Tbilisi
2:0
Torpedo Kutaisi
Igrano na nacionalnom stadionu Boris Paičadze, Tbilisi.
Gvatemala 1 Klausura
Antigva
4:3
Koban Imperial
CSD Munisipal
2:0
Aurora FK
Halapa
1:0
Markense
Kselahu MC
4:2
Zakapa
Tekulutan
4:1
Komunikasiones
Holandija 1 Plej of/aut
Sparta Roterdam
1:3
ADO Den Hag
Volendam
2:1
Ekscelzior Roterdam
Honduras 1 Klausura Plej of
finale (r)
Olimpija Tegusigalpa
1:0
Maraton
Hrvatska 2 pl.aut
Polufinale Sever (r)
Mladost Prelog
3:4
Dilj
Hrvatska 2 pl.aut
Polufinale Jug (r)
Napredak Velika Mlaka
2:1
Opatija
Primorac Stobreč
1:1
Imotski
Island 2
Breidablik
0:0
IR Rejkjavik
Trotur Rejkjavik
2:0
Haukar
Vikingur Rejkjavik
2:1
Stjernan
Italija 2
Ankona
3:2
Empoli
Komo
4:3
Ćitadela
Kozenca
3:2
Palermo
Mesina
2:0
Modena
Pistojeze
4:1
Krotone
Salernitana
2:3
Bari
Siena
2:1
Napoli
Ternana
1:0
Ređina
Vićenca
0:1
Sampdorija
Đenova
3:3
Kaljari
Italija 3 A Plej aut
Karareze
3:0
Areco
Ređana
2:1
Alcano
Italija 3 A Plej of
polufinale (r)
Lukeze
2:1
Trevizo
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno