POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(29)
Engleska
(19)
Nemačka
(29)
Italija
(16)
Francuska
(24)
Srbija
(7)
Argentina
(10)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(4)
BIH
(2)
Bolivija
(1)
Brazil
(37)
Bugarska
(12)
Češka
(8)
Čile
(7)
Danska
(7)
Egipat
(8)
Ekvador
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(10)
Gana
(1)
Grčka
(4)
Gruzija
(2)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(3)
Irska
(9)
Island
(1)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(1)
Katar
(2)
Kina
(5)
Kipar
(1)
Kolumbija
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Luksemburg
(1)
Mađarska
(8)
Norveška
(10)
Obala Slonovače
(2)
Paragvaj
(1)
Peru
(7)
Poljska
(15)
Portugalija
(17)
Rumunija
(2)
Rusija
(10)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(12)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(9)
Slovačka
(6)
Švajcarska
(11)
Švedska
(15)
Tajland
(7)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(5)
Urugvaj
(4)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
28.04.2003. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Češka 1
Sinot
1:2
Viktorija Žižkov
Čile 1 (Apertura)
Audaks Italijano
3:2
Kobreloa
Indija 1
Indian Bank
1:3
JCT
Indian Telefon Industris
1:5
Čurčil Braders
Mahindra Junajted
1:2
Vasko SC
Salgaokar
2:0
Ist Bengal
Iran 1
Pas Teheran
1:2
Zob Ahan
Italija 2
Sampdorija
0:0
Siena
Japan 1 - 1.deo
Džef Junajted Ičihara
5:1
Kjoto Parpl Sanga
Jokohama F. Marinos
0:0
Nagoja Grampus Ejt
Šimicu S-Puls
0:2
Kašiva Rejsol
Tokio Verdi 1969
0:2
Urava Red Dajmonds
Vegalta Sendai
1:1
Džubilo Ivata
Visel Kobe
0:1
FK Tokio
Makedonija 1
Cementarnica 55
2:0
Belasica
Pelister
0:2
Napredok
Sloga Jugomagnat
2:1
Sileks
Malezija 2
Kelantan SKMK
1:1
Johor
Nemačka 2
Keln
2:1
Sent Pauli 1910
Norveška 3 I
Od Grenland 2
1:0
Stabek 2
Norveška 3 III
Vidar
0:0
Viking 2
Norveška 3 IV
Rozenborg 2
3:2
Mo
Pakistan 1 - po grupama
NVFP Reds
2:1
Sui Sautern Ges Kompani
Panama 1 Apertura - 1.deo
Arabe Unido
2:2
Atletiko Veraguense
El Čorilo
2:1
Alijanca Panama
Sporting Kokl
1:1
San Francisko La Čorera
Tauro
2:0
Plaza Amador
Portugalija 1
Akademika
1:1
Porto
Boavišta
3:1
Vitoria Gimaraeš
Rusija 2
Amkar
1:0
Kubanj
Gazovik Gazprom Izhevsk
0:0
Metalurg Lipeck
Himki
1:0
Lokomotiva Čita
Kristal Smolensk
3:2
SKA Energija
Lada
0:2
Metalurg Kuzbas
Lisma Mordovija
1:3
Tom
Neftehimik Nižnekamsk
1:1
Fakel
Sokol
0:0
Spartak Naljčik
Ural
0:0
Anži
Volgar Gazprom
0:1
Terek
Švedska 2
IF Bromapojkarna
0:2
Atvidaberg
Kalmar
1:0
IFK Malme
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno