POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(51)
Engleska
(20)
Nemačka
(74)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Alžir
(2)
Argentina
(33)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(8)
BIH
(1)
Brazil
(42)
Bugarska
(17)
Češka
(9)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(12)
Japan
(19)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(8)
Južna Koreja
(19)
Kanada
(5)
Kina
(8)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(2)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(16)
Meksiko
(5)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(17)
Rusija
(18)
SAD
(38)
Salvador
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(2)
Škotska
(12)
Slovačka
(9)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(8)
Švedska
(22)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Rezultati po danu
<
08.10.2006. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Hrvatska 2
Zadar
2:1
Moslavina
Italija 2
AlbinoLefe
0:0
Specija
Helas Verona
0:0
Krotone
Mantova
2:0
Vićenca
Modena
2:0
Peskara
Napoli
1:0
Rimini
Trevizo
1:1
Pjaćenca
Đenova
3:0
Areco
Italija 3 A
Ćitadela
2:2
Novara
Groseto
0:0
Lukeze
Ivrea
1:2
Monca
Pavia
1:2
Sasuolo
Picigetone
0:0
Maseze
Piza
1:0
Padova
Pro Patria
3:1
Sanđovaneze
Venecija
2:1
Pistojeze
Italija 3 B
Juve Stabija
1:2
Ternana
Kaveze
0:0
Galipoli
Lanćano
1:0
Đulijanova
Peruđa
1:0
Ankona
Ravena
2:0
Martina
Sambenedeteze
1:0
San Marino Kalčo
Taranto
0:0
Manfredonija
Teramo
2:1
Salernitana
Italija 4 A
Bieleze 1902
1:2
Sasari Tores
Karpenedolo
1:2
Pro Verćeli
Lenjano
1:1
Kuneo
Lumezane
1:0
Montikjari
Olbia
1:0
Nuoreze
Pergokrema
1:1
Basano Virtus 55
Portogruaro
3:1
Valencana
Sudtirol Alto Adiđe
0:2
Leko
Vareze
1:0
Sanremeze
Italija 4 B
Cisko Roma
3:2
Sansovino
Folinjo
0:0
Spal
Karareze
2:0
Rovigo
Kastelnuovo
2:1
Viterbeze
Kuoipeli Kapijano R.
0:1
Paganeze
Prato
0:0
Gubio
Ređana
0:0
Pogibonsi
Rijeti
1:1
Belarija Igea
Ðuljano
1:1
Boka San Lazaro
Italija 4 C
Benevento
0:2
Sorento
Igea Virtus
1:3
Ćelano Olimpija
Kasino
2:1
Andrija BAT
Katancaro
2:0
Rende
Melfi
0:1
Đela
Monopoli
2:0
Potenca
Noćerina 1910
1:1
Pro Vasto
Val di Sangro
2:2
Real Marćanize
Vigor Lamezija
3:1
Viboneze
Kolumbija, 2.deo
Atletiko Bukaramanga
1:0
Atletiko Uila
Atletiko Nasional
2:0
Deportivo Pereira
Bojaka Čiko
1:0
Deportivo Pasto
Deportes Tolima
2:0
Deportes Kindio
Deportivo Kali
1:2
Real Kartagena
Envigado
0:1
Miljonarios
Independiente Santa Fe
3:2
Independiente Medeljin
Onse Kaldas
4:1
Amerika Kali
Kostarika 1 Apertura
Bruhas
2:0
Santakrusena
Kartagines
3:1
Munisipal Perez Zeledon
Munisipal Liberia
2:2
San Karlos
Puntarenas
1:2
Karmelita
Kup Afrike - kvalifikacije
Angola
3:1
Kenija
Benin
2:0
Sijera Leone
Burundi
3:1
Mauritanija
Kongo
3:1
Čad
Lesoto
0:1
Nigerija
Liberija
3:2
Ruanda
Libija
1:1
DR Kongo
Mali
1:0
Togo
Mozambik
0:0
Tanzanija
Niger
0:0
Uganda
Obala Slonovače
5:0
Gabon
Zambija
0:1
Južna Afrika
Maroko 1
AS Sali
0:1
Kavkab Marakeš
Difa El Žadida
0:0
Vidad Kazablanka
Hasania Agadir
2:1
Itihad Tanger
Itihad Hemiset
0:0
Olimpik Huribga
Magreb Fes
1:0
Ženes Masira
Magreb Tetuan
1:0
FAR Rabat
Muludija Oujda
0:1
Omnisport Meknes
Radža Kazablanka
2:1
Olimpik Safi
Mađarska 2 - Istok
Baktaloranthaza
1:1
Kečkemet TE
Boč
1:0
Makoi
Budafok
0:1
Tužer SE
Jaszapati
1:1
Orošhaza
Solnok MAV
1:1
Večeš
Mađarska 2 - Zapad
Balatonlele
1:0
Soroksar
Barč SC
1:0
Bodajk Šiofok
Budaorš
0:1
Felčut
Dunaujvaroš
2:0
Lombard Papa
Heviz FK
1:2
BKV Elore
Integral DAC
5:0
Kapošvolđe
Mošonmađarovar TE 1904
3:0
Celdomolk VSE
Sombathelj Haladaš
3:0
Ðirmot
Meksiko 1 (Apertura)
Klub Amerika
2:1
Nekaksa
Pumas UNAM
0:1
Atlante
Meksiko 2 (Apertura)
Kruz Azul Hidalgo
0:1
Lobos BUAP
Leon
3:0
Tapatio
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno