POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
05.05.2008. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Alžir 1
Čabab Riadhi Belouizdad
1:0
USM Alžir
Husein Dej
3:3
USM Anaba
Khroub
2:0
Ženes Sportiv de Kabilie
Mouloudija Alžir
1:0
Mouloudija Oran
Olimpik Šlef
2:2
Bejaia
USM Blida
1:0
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
Vidad Tlemsen
1:1
El Anaser
Argentina 2
San Martin Tukuman
1:1
Nueva Čikago
Argentina 3, Torneo Argentino A-2.deo
Deportivo Santamarina
3:3
Libertad Sunčales
Belorusija 1
Dinamo Minsk
1:2
Vitebsk
Bolivija 1 (Apertura)
Aurora
3:0
Gvabira
Bluming
4:0
San Hoze
Češka 1
Sigma Olomouc
1:3
Slavija Prag
Danska 1
Horsens
3:2
FK Kopenhagen
Egipat 1
Al Itihad Iskandari
2:1
Talaea El Džaiš
Etesalat
0:2
Haras El Hodud
Petrodžet
2:2
Gazl El Mahala
Zamalek
5:1
Aluminijum Nag Hamad
Engleska 1
Njukastl Junajted
0:2
Čelzi
Engleska 5 Plej of
polufinale (r)
Torki Junajted
1:4
Egziter Siti
Farska Ostrva 1
NSI Runavik
0:2
EB/Strejmur
Finska 1
Haka
3:0
KuPS
Finska 2
Kepilen Palo
1:0
Grankula IFK
Finska 3 A
Rakunat
1:1
KTP Kotka
Finska 3 B
AIFK Turku
0:0
SalPa
Francuska 2
Bulonj
0:1
Grenobl Fut 38
Grčka 2
Pantrakikos
2:1
Olimpijakos Volos
Holandija 1 Plej of
LŠ kval. polufinale (r)
Ajaks
3:1
Herenven
Iran 1
Esteglal Ahvaz
2:3
Rah Ahan
Esteglal Teheran
1:1
Mogavemat Šepasi
Malavan
0:1
Pajkan
Saba Bateri
3:1
Sanat Naft
Sanat Mes
1:1
Abumuslim
Širin Faraz
0:2
Pegah Gilan
Zob Ahan
0:0
PAS Hamedan
Irska 2
Kilder Kaunti
4:0
Monagan Junajted
Irska, Liga Kup
1/8 finala
Bohemijans
4:0
Dandalk
Brej Vonderers
1:0
Šamrok Rovers
Deri Siti
3:0
Fin Harps
Šelburn
0:2
Drogeda Junajted
Veksford Juts
2:0
Keri Lig
Izrael 1
Ašdod
1:0
Beitar Jerusalim
Južna Koreja 1
Daegu
3:2
Gvangju Sangmu Feniks
Inčeon Junajted
2:2
Busan I`Park
Jeonbuk Hjundai Motors
1:2
Suvon Samsung Bluvings
Ulsan Hjundai Horang-i
2:1
Jeju Junajted
Liban 1
Safa
0:5
Al Ahed
Libija 1
Al Džazira Zuvara
0:3
Al Itihad Tripoli
Atirsana Tripoli
1:0
Al Vahda Tripoli
Mađarska 1
Rakoci Kapošvar
1:0
Budapešt Honved
Norveška 1
Lilestrem
2:0
Viking
Norveška 3 I
Stabek 2
0:3
Mjondalen
Stromen
1:1
Fredrikštad 2
Stromsgodset 2
5:1
Raufoš
Norveška 3 II
Valerenga 2
0:3
Skarbovik
Norveška 3 IV
Berum
4:1
Tromso 2
Mo
3:1
Rozenborg 2
Paragvaj 1 (Apertura)
3 de Febrero
0:4
Libertad
Rusija 2
Anži
4:2
Sportakademklub
Baltika
3:0
Dinamo Briansk
Dinamo Barnaul
2:2
SKA Energija
Metalurg Kuzbas
2:1
Zvezda Irkutsk
Nosta
2:1
Volga Uljanovsk
Saljut Energija
1:0
Alanija
Sibir
4:0
Kubanj
SKA Rostov
1:0
Mašuk KMV
Torpedo
0:2
Rostov
Ural
2:0
Černomorec Novorosijsk
Vitjaz
1:0
Kamaz
Igrano u Domodedovu.
SAD 2
Minesota Tander
1:0
Ročester Rajnos
Singapur 1
Albireks Nigata II
0:0
Sengkang Pungol
Škotska 1 - 2.deo
Falkirk
2:1
Harts
Slovačka 1
AS Trenčin
2:1
Spartak Trnava
Švajcarska 2
Vaduc
0:0
Iverdon Sport
Švedska 1
AIK
1:0
Halmštad
GAIS Geteborg
0:0
IFK Norčeping
Ljungskil
0:0
Gefle
Švedska 2
Enćeping
1:1
Kviding
Jenćeping Sedra
0:0
Falkenberg
Limhamn Bunkeflo 2007
1:6
Mjalbi
Švedska 3 (Jug)
Skerhamns
1:2
Torslanda
Vestra Frelunda
2:1
Lindome
Švedska 3 (Sever)
Sirianska Botkirka IF
0:0
Ostersunds
Švedska 4 J.Getaland
Kristianstads
3:0
IFK Klagshamn
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno