POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(73)
Italija
(61)
Francuska
(35)
Srbija
(9)
Afrika
(2)
Alžir
(4)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(37)
Australija
(5)
Austrija
(20)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(14)
Belorusija
(2)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(14)
Češka
(16)
Čile
(15)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(9)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(17)
Gana
(2)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(3)
Holandija
(15)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(8)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(9)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(30)
Jermenija
(2)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(13)
Južna Koreja
(16)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kazahstan
(4)
Kina
(6)
Kipar
(7)
Kolumbija
(18)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(4)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(2)
Malta
(2)
Maroko
(4)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Moldavija
(2)
Nigerija
(2)
Norveška
(21)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(26)
Portugalija
(27)
Rumunija
(18)
Rusija
(29)
SAD
(40)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(5)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(12)
Švedska
(49)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Venecuela
(2)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
28.11.2008. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 1 (Apertura)
Himnazia La Plata
1:0
Kolon
Independiente
0:1
Banfild
Igrano na stadionu Rasing Kluba.
Argentina 2
Independiente Rivadavia
2:1
San Martin San Huan
Union Santa Fe
3:0
Fero Karil Oeste
Australija 1
Sidnej
1:1
Kvinslend Rour
Velington Feniks
2:1
Melburn Viktori
Austrija 2
Austrija Luštenau
1:1
Veklabruk
Gredig
1:1
Magna Viener Nojštat
Red Bul Juniors Salcburg
0:0
FK Luštenau 1907
Trenkvalder Admira
0:0
Leoben
Vaker Insbruk
2:0
Gratkorn
Bahrein 1
Budaija
3:1
Al Itifak Makaba
Rifa
3:0
Bahrein Klub
Belgija 1
Dender EH
0:2
Anderleht
Brazil 2
Gama
0:0
Baija
Santo Andre
3:1
Parana
Bugarska 1
Lokomotiva Mezdra
2:2
CSKA Sofija
Ekvador 1 - III deo
El Nasional
2:0
Deportivo Kuenka
Engleska, Kup
2.kolo
Berou
2:1
Brentford
Port Vejl
1:3
Meklsfild
Francuska 2
Ajačio
0:2
Bulonj
Anže
3:3
Monpelje
Brest
2:0
Berišon Šateru
Klermon Fut
1:1
Dižon
Nim Olimpik
1:1
Mec
Rasing Strazbur
0:2
Avan Gengan
Troa
1:0
Rems
Tur
0:0
Amijen
Van Olimpik
0:1
Bastija
Francuska 3
Genjon
1:1
Entente Sanoa
Istr
1:0
Luan-Kuze
Liburn Sen-Seuren
0:0
Aviron Bajon
Šamoa Nior
1:1
Kretej Lusitanos
Šerbur
1:1
Laval
Gulf Kup za klubove
finale
Al Ahli Džeda
1:0
Al Nasr Rijad
Holandija 1
Groningen
0:2
AZ Alkmar
Holandija 2
AGOVV Apeldorn
0:2
Kambur
Ajndhoven
1:1
Omnivorld
Cvole
1:1
Ekscelzior Roterdam
Dordreht
1:1
Telstar
Harlem
1:0
Vendam
MVV Mastriht
2:1
RKC Valvajk
RBC Rozendal
1:1
Helmond Sport
TOP Os
2:1
Den Boš
VVV Venlo
2:0
Fortuna Sitard
Honduras 1 Apertura Plej of
polufinale
Motagva
1:0
Maraton
Irak 1
Al Amana
2:0
Samava
Al Kofa
1:0
Al Bared
Al Nasirija
1:0
Karbala
Al Talaba
2:0
Najaf
Dijala
0:0
Salahadin
Italija 2
Salernitana
1:2
Parma
Izrael 2
Hapoel Bnei Lod
1:1
Makabi Ahi Nazaret
Hapoel Haifa
2:2
Hapoel Akre
Hapoel Ramat Gan
0:1
Hapoel Jerusalim
Jemen 1
Al Ahli Sana
1:0
Al Itihad Ib
Al Hilal Al Sahili
2:0
Al Šab Ib
Al Rašid Taiz
0:0
Al Šula Aden
Al Šab Hadramaut
1:3
Al Tilal
Hasan Abijan
2:1
Al Jarmuk Al Ravda
Šabab Al Bajda
1:1
Al Sakr
Katar 1
Al Karitijat
0:3
Al Sad
Um Salal
1:2
Al Arabi Doha
Kuvajt 1
Al Tadamon
1:2
Al Salmija
Nemačka 1
Herta
2:1
Keln
Nemačka 2
Kajzerslautern
1:1
Alemanija Ahen
Osnabrik
1:1
Nirnberg
TuS Koblenc
4:1
Rot Vajs Ahlen
Nemačka 3
Verder II
2:3
Paderborn 07
Nemačka 4 (Jug)
1860 Minhen II
2:1
Hesen Kasel
Nemačka 4 (Sever)
Volfsburg II
0:2
Babelsberg 03
Nemačka 4 (Zapad)
Ajntraht Trir
1:0
Šalke 04 II
Projsen Minster
1:1
Ludvigshafen Ogershajm
Rot Vajs Esen
2:0
07 Elversberg
Oman 1
Al Nasr Salalah
2:2
Al Sib
Al Oruba
0:0
Al Kabura
Saham
1:1
Al Nahda Al Buraimi
Sohar
0:3
Al Talia
Paragvaj 1 (Klausura)
2 de Majo
0:1
Takuari
Poljska 1
GKS Belhatov
1:0
Gornjik Zabže
Lehija Gdanjsk
2:3
Legija Varšava
Portugalija 1
Leikšoeš
1:1
Naval
Rumunija 1
Farul
1:0
Otopeni
Vaslui
1:1
Univerzitatea Krajova
San Marino 1
Juvenes Dogana
1:2
Faetano
Sudan 1 - Plej aut
Al Hilal Kadukli
1:0
Džazirat Al Fil
Turska 1
Kajzerispor
1:1
Trabzonspor
UAE, Kup
1/8 finala
Al Džazira
3:1
Al Vasl
Al Šabab Dubai
4:1
Ras Al Kaima
Al Vahda Abu Dabi
4:1
Duba Al Husun
Šardža
6:1
Al Itihad Kalba
Ukrajina 1
Černomorec Odesa
2:1
Metalurg Donjeck
Vels 1
Bangor Siti
4:2
NEVI Cefn Druids
Net
0:3
Laneli
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno