POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(33)
Engleska
(51)
Nemačka
(40)
Italija
(32)
Francuska
(34)
Argentina
(2)
Australija
(3)
Austrija
(15)
Azija
(1)
Belgija
(11)
Brazil
(49)
Bugarska
(5)
Češka
(7)
Čile
(7)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(4)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(5)
Finska
(6)
Gana
(1)
Grčka
(6)
Holandija
(17)
Hrvatska
(4)
Indonezija
(7)
Irak
(2)
Irska
(11)
Island
(4)
Izrael
(5)
Jamajka
(2)
Japan
(18)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(8)
Kanada
(4)
Kina
(8)
Kipar
(2)
Kolumbija
(2)
Kostarika
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Mađarska
(7)
Norveška
(4)
Paragvaj
(5)
Peru
(1)
Poljska
(18)
Portugalija
(19)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(15)
Rusija
(14)
SAD
(28)
Saud. Arabija
(14)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(1)
Švajcarska
(11)
Švedska
(10)
Tajland
(6)
Turska
(8)
Ukrajina
(7)
Urugvaj
(3)
Rezultati po danu
<
25.02.2009. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Albanija, Kup
četvrtfinale
Škumbini
1:1
Besa
Tirana
0:0
Elbasani
Vlaznija
1:2
Dinamo Tirana
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Deportivo Moron
0:1
Nueva Čikago
Argentina 3, Torneo Argentino A- 1.deo
Deportivo Maipu
4:2
Himnazia Esgrima Mendoza
Rasing Kordoba
2:1
Alumni
Sportivo Desamparados
2:1
Huventud Antoniana
Taljeres Periko
0:0
Huventud Unida Universitario
Azerbejdžan, Kup
četvrtfinale
Gabala
1:1
Olimpik Baku
Hazar-Lankaran
0:1
Baku
Inter Baku
2:0
Simurk
Karabah
1:0
Nefči
Azijska LŠ - kvalifikacije
Šardža
3:0
Dempo
Singapur AF
1:1
PSMS
2:1 nakon produžetaka.
Brazil, Karioka 1.deo Plej of
polufinale
Fluminense
0:1
Botafogo
Igrano na Marakani, Rio de Žaneiro.
Brazil, Paulista
Botafogo Ribeirao Preto
3:2
Gremio Barueri
Guarani
0:0
Paulista Jundiai
Korintijans
2:0
Noroeste
Mogi Mirim
0:2
Portugeza Sao Paulo
Santo Andre
2:1
Ituano
Sao Kaetano
3:4
Palmeiras
Čile 1 (Apertura)
Deportes La Serena
3:1
Uačipato
Kobreloa
4:0
Palestino
Kolo Kolo
4:2
Santjago Morning
O Higins
3:1
Universidad Katolika
Rangers Talka
1:2
Kobresal
Union Espanjola
2:0
Munisipal Ikike
Engleska 2
Kardif Siti
0:0
Kvins Park Rendžers
Engleska 4
Meklsfild
0:2
Port Vejl
Engleska 6 (Jug)
Njuport Kaunti
0:1
Istli
Engleska, Kup
1/8 finala
Midlzbro
2:0
Vest Hem Junajted
Ponovljena utakmica.
Grčka, Kup
četvrtfinale (r)
AEK
1:0
Škoda Ksanti
Gruzija 1
Boržomi
1:3
Spartak Chinvali
Dinamo Tbilisi
2:0
Zestafoni
Honduras 1 Klausura
Vida
0:2
Real Espanja
Indonezija 1
Persitara
2:1
PKT Bontang
Indonezija, Kup
1/8 finala
Persijap
4:0
Persikabo
Jordan 1
Al Vihdat
5:1
Al Arabi Irbid
Itihad Al Ramta
2:4
Al Faisali Aman
Južna Afrika 1
Ajaks Kejptaun
4:1
Bej Junajted
AmaZulu
2:1
Supersport Junajted
Mamelodi Sandauns
0:0
Fri Stejt Stars
Moroka Svolous
0:1
Santos Kejptaun
Kamerun 1
Igl Rojal Menua
0:0
Kenon Jaunde
Kipar, Kup
četvrtfinale
Etnikos Ahna
1:1
AEL Limasol
Omonija
0:0
APOP Kinuras
KONKAKAF LŠ
četvrtfinale
Kruz Azul
1:0
Pumas UNAM
Montreal Impakt
2:0
Santos Laguna
Kopa Libertadores - I faza
Deportivo Kito
1:1
Kruzeiro
Gremio
0:0
Universidad Čile
Gvadalahara Čivas
6:2
Everton Vina del Mar
Karakas
3:1
Lanus
Kostarika 1 Verano
Alahuelense
1:3
Herediano
Bruhas
1:1
Liberia Mia
Liga Šampiona - II faza
1/8 finala
Čelzi
1:0
Juventus
Real Madrid
0:1
Liverpul
Sporting Lisabon
0:5
Bajern Minhen
Viljareal
1:1
Panatinaikos
Meksiko 2 (Klausura)
Akademikos
0:0
Tekos UAG II
Albinegros de Orizaba
2:0
Rajados de Monterej
Kruz Azul Hidalgo
2:1
Lobos BUAP
Santos Laguna II
1:0
Keretaro
Sosio Aguila
2:0
Petroleros de Salamanka
Tigres UANL II
2:2
Dorados Sinaloa
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
1:0
Jaguares Čiapas II
Nemačka 4 (Sever)
Volfsburg II
1:2
Herta II
Nigerija 1
Bajelsa Junajted
2:0
Kano Pilars
Enjimba
1:0
Šarks
Enugu Rendžers
2:0
Oušn Bojs
Gombi Junajted
1:1
Abudža
Hartlend
1:0
Viki Turist
Lobi Stars
0:0
JJTH FK
Nasarava Junajted
2:0
Akva Junajted
Sanšajn Stars
1:0
Niger Tornados
Oman 1
Sur Klub
1:0
Al Talia
Prijateljski
Ergrite
1:2
Engelholm
Hradec Kralove
0:1
Mlada Boleslav
Kilder Kaunti
1:5
Šelburn
Korona
1:1
Pogon
Saturn
1:2
Rostov
Vestra Frelunda
1:2
Kembridž Junajted
Salvador 1 Klausura
Čalatenango
3:2
FAS
Huventud Independiente
1:1
L.A. Firpo
Severna Irska 1 - 1.deo
Lisburn Distileri
2:0
Krusejders
Vels 1
NEVI Cefn Druids
0:1
Kernarfon Taun
Venecuela 1 (Klausura)
Mineros de Gvajana
1:5
Deportivo Tačira
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno