POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(5)
Španija
(51)
Engleska
(18)
Nemačka
(32)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(6)
Argentina
(30)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(10)
Belorusija
(10)
Brazil
(43)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(7)
Crna Gora
(2)
Danska
(19)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(9)
Gibraltar
(1)
Grčka
(12)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irak
(2)
Iran
(3)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Južna Afrika
(4)
Južna Amerika
(21)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(6)
Katar
(1)
Kazahstan
(4)
Kina
(8)
Kipar
(6)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(7)
Norveška
(24)
Oman
(2)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rumunija
(16)
Rusija
(22)
SAD
(50)
Saud. Arabija
(11)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(7)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(31)
Tajland
(10)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
16.10.2010. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Nemačka 4 (Jug)
Štutgarter Kikers
2:4
Hesen Kasel
Nemačka 4 (Sever)
Hamburger SV II
3:2
Energi Kotbus II
Hanover 96 II
1:2
Kemnicer
RB Lajpcig
0:1
Volfsburg II
Turkiemspor Berlin
0:3
Libek
Nemačka 4 (Zapad)
07 Elversberg
1:2
Verl
Bajer Leverkuzen II
2:0
Vupertaler SV
Bohum II
0:3
Ajntraht Trir
Sportfrojnde Lote
1:3
Borusija Dortmund II
Videnbrik 2000
0:2
Projsen Minster
Nikaragva 1 (Apertura)
Deportivo Valter Fereti
1:3
Ksilotepelt
Norveška 1
Valerenga
4:1
Stromsgodset
Norveška 3 I
Asane
3:1
Os Turn
Berum
6:2
Fana
Forde
1:1
Manglerud Star
Kjelsas
2:1
Valerenga 2
Nest Sotra
3:0
Frig
Notoden
1:3
Asker
Stord
1:1
Stabek 2
Norveška 3 II
Alesund 2
2:2
Hod
Bjasen
2:2
Levanger
Kolstad
0:0
Skeid
Molde 2
3:1
Steinkjer
Nardo
3:3
Kristiansund
Skarbovik
2:2
Rozenborg 2
Strindhajm
2:1
Oslo Siti
Norveška 3 III
Flekeroj
1:2
Vidar
Od Grenland 2
1:1
Algard
Orn-Horten
4:2
Kopervik
Randaberg
1:2
Fram Larvik
Start 2
1:1
Tonsberg
Stavanger
0:1
Vard Haugesund
Vindbjart
2:1
Pors Grenland
Norveška 3 IV
Eidsvold Turn
4:1
Brumundal
Harstad
1:4
KFUM Oslo
Lorenskog
3:2
Lilehamer
Mo
1:5
Stromsgodset 2
Senja
4:1
Raufoš
Ulensaker/Kisa
2:2
Tromso 2
Valdres
1:3
Ham Kam
Novi Zeland 1
Vejtejker Junajted
2:0
Tim Velington
Obala Slonovače 1
Akad. F. Amadu Dialo
2:1
ASEK Mimosas
JK Abidžan
2:0
Isia Vazi
USK Basam
2:1
Seve Sport
Oman, Kup
1/8 finala
Bahla
0:2
Muskat
Dofar
2:0
Al Bašajer
Mirbat
1:1
Al Talia
1:1 nakon produžetaka, 3:4 penalima.
Panama 1 (Apertura)
Čepo
1:2
Arabe Unido
Paragvaj 1 (Klausura)
3 de Febrero
0:0
Takuari
Libertad
4:0
Sport Kolumbija
Nasional Asunsion
2:0
Sol de Amerika
Sero Portenjo
3:1
Trinidense
Peru 1 - 2.deo
Huan Aurih
1:3
Alijanca Atletiko
Inti Gas Deportes
2:1
Univ. San Martin
Leon Huanuko
3:1
Melgar
Poljska 1
Jagielonija
3:0
Polonija Bitom
Korona
3:1
GKS Belhatov
Leh Poznanj
0:1
Zaglebje Lubin
Šlonsk Vroclav
2:2
Polonija Varšava
Poljska 2
GKP Gorzov Velkopolski
0:0
Dolčan Zabki
Gornjik Polkovice
1:0
KSZO Ostroviec
MKS Klucbork
1:2
Pjast
Odra
1:0
GKS Katovice
Podbeskidzje
2:0
Varta
Ruh Radžionkov
2:0
Pogon
Sandecja Novi Sac
2:0
Bogdanka Lecna
Portugalija, Kup
1/32 finala
Benfika
5:1
Arouka
Estoril Praia
1:2
Sporting Lisabon
Porto
4:1
Limianos
Rio Ave
4:1
Estrelja Vendas Novas
Uniao Leiria
1:1
Uniao Madeira
1:2 nakon produžetaka.
Žil Visente
1:1
Vitoria Setubal
1:1 nakon produžetaka, 2:4 penalima.
Republika Srpska 1
Famos
0:2
Drina HE
Laktaši
1:2
Radnik
Mladost Gacko
2:1
Sloboda Mrkonjić Grad
Podrinje
1:0
Kozara
Proleter Teslić
4:0
BSK Banja Luka
Sloboda Novi Grad
6:0
Sloga Doboj
Sutjeska Foča
0:0
Modriča Maksima
Rumunija 1
Municipal Trgu Mureš
2:3
Politehnika Temišvar
Panduri
1:0
Sportul
Rumunija 2 I
Astra Đurđiu
4:1
Otopeni
Botošani
2:1
Dunarea Galati
Čelaul
3:0
Juventus Bukurešt
Delta Tulčea
1:1
Glorija Buzau
Farul
0:0
Dinamo Bukurešt II
Steaua II
1:1
Konkordija Čiajna
Vitorul Konstanca
2:1
Braila
Rumunija 2 II
Alro Slatina
3:1
Ariešul
Arđeš Pitešti
1:1
Vointa Sibiu
Murešul Deva
1:2
Gaz Metan Krajova
Silvania Simleu Silvaniei
1:2
Bihor Oradea
Unirea Alba Julija
1:0
Mioveni
Rusija 1
Rubin
2:1
Rostov
Tom
2:2
Saturn
Zenit
2:0
Amkar
SAD 1
Čikago Fajer
0:0
DC Junajted
Filadelfija Junion
2:1
Red Bul Njujork
Los Anđeles Galaksi
1:3
Kolorado Rapids
Nju Ingland Revolušn
1:0
Kanzas Siti Vizards
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno