POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(21)
Engleska
(2)
Nemačka
(3)
Italija
(17)
Francuska
(2)
Srbija
(1)
Alžir
(1)
Argentina
(36)
Australija
(1)
Austrija
(9)
Azija
(1)
Belgija
(6)
Belorusija
(3)
Bolivija
(3)
Brazil
(34)
Bugarska
(8)
Češka
(8)
Čile
(8)
Danska
(12)
Egipat
(5)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(24)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(15)
Grčka
(1)
Holandija
(4)
Hrvatska
(6)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(5)
Izrael
(3)
Japan
(24)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(6)
Kina
(8)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(1)
Meksiko
(1)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(15)
Portugalija
(2)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(2)
Rusija
(9)
SAD
(45)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(17)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(1)
Slovačka
(1)
Švajcarska
(6)
Švedska
(27)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(13)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
04.03.2012. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Japan 2
Oita Trinita
2:3
Tespa Kusacu
Šonan Belmare
2:1
Kjoto Sanga
Tokio Verdi
2:0
Macumoto Jamaga
Ventforet Kofu
2:1
Točiđi
Južna Afrika, Kup
Batau
1:1
Supersport Junajted
1:1 nakon produžetaka. 2:4 penalima.
Pauerlajns
0:24
Mamelodi Sandauns
Južna Koreja 1 - 1.deo
Čunam Dragons
0:0
Gangvon
Daegu
1:1
Seul
Gjeongnam
3:0
Dedžon Sitizen
Jeju Junajted
3:1
Inčeon Junajted
Sangju Sangmu Feniks
0:1
Gvangju FK
Suvon Samsung Bluvings
1:0
Busan I`Park
Kamerun 1
Igl Rojal Menua
1:0
Renaisans Ngomu
Sable
1:2
Jang Sports Akademi
Kamerun 1
1/16 finala
Kenon Jaunde
1:1
Kotonsport Garua
Kipar 1
AEL Limasol
2:0
AEK Larnaka
Omonija
1:1
Etnikos Ahna
Kipar 2
APOP Kinuras
6:0
APEP Pitsilias
Omonija Aradipou
4:2
AEP Pafos
Kolumbija 1, 1.deo
Deportes Kindio
0:2
Atletiko Uila
Deportivo Pasto
1:1
Santa Fe
Independiente Medeljin
0:1
La Ekidad
Kukuta Deportivo
1:0
Atletiko Nasional
Kolumbija 2, 1.deo
Sukre
1:1
Atletiko Bukaramanga
Union Magdalena
2:1
Ekspreso Roho
Univerzitario Popajan
0:0
Akademija
Kostarika 1 Verano
Belen
2:1
Munisipal Perez Zeledon
Herediano
1:2
Santos de Guapiles
Kartagines
0:0
San Karlos
Orion
1:0
Limon
Puntarenas
1:1
Saprisa
Liban 1
Tadamon Sur
0:3
Nejmeh
Luksemburg 1
Fola Eš
2:0
Ham Benfika
Progres Niderkorn
1:2
F91 Didelanž
Rasing Union
1:3
Ženes Eš
UN Kerjeng 97
1:1
Diferdanž 03
Union Titus Petanž
0:0
Rumelanž
Malezija 1
Kelantan
2:1
Negeri Sembilan
Malta 1 - 1.deo
Birkirkara
3:1
Hamrun Spartans
Valeta
1:1
Florijana
Maroko 1
Magreb Tetuan
2:0
Vidad Kazablanka
Olimpik Huribga
0:2
Difa El Žadida
Radža Kazablanka
2:0
Hasania Agadir
Mađarska 1
Kečkemet TE
1:0
Diožđer
Sombathelj Haladaš
1:1
Đer ETO
Mađarska 2 - Istok
Balmazujvaroš
1:2
Cegled
Mađarska 2 - Zapad
Pakš II
1:0
Budaorš
Meksiko 1 (Klausura)
Deportivo Toluka
0:2
Pumas UNAM
Klub Amerika
2:0
Jaguares Čiapas
Puebla
1:2
Gvadalahara Čivas
Meksiko 2 (Klausura)
Toros Neza
3:0
Universidad de Guadalahara
Moldavija 1
Sfintul George
0:2
Akademija UTM
Nemačka 1
1899 Hofenhajm
1:1
Keln
Nirnberg
1:0
Bor. Menhengladbah
Nemačka 2
Ajntraht Braunšvajg
3:2
Hanza
Ajntraht Frankfurt
1:0
Energi Kotbus
Erzgebirge Aue
4:3
Frankfurt 1899
Nemačka 3
Darmštat 98
1:0
Sarbriken
Nemačka 4 (Jug)
Frajburg II
0:1
Nirnberg II
Frankfurt 1899 II
1:2
Ingolštat 04 II
Nemačka 4 (Sever)
Energi Kotbus II
2:2
Plauen
Germanija Halberštad
2:2
Hamburger SV II
RB Lajpcig
1:0
Libek
Sent Pauli 1910 II
2:1
Herta II
ZFK Mojzelvic
0:0
Magdeburg
Nemačka 4 (Zapad)
Verl
1:0
Vupertaler SV
Nigerija 1
Enjimba
1:0
Džigava Golden Stars
Enugu Rendžers
1:0
Lobi Stars
Gombi Junajted
2:2
Hartlend
Kaduna Junajted
1:2
Abubakar Bukola Saraki
Nikaragva 1 (Klausura)
Činandega FK
0:0
Managva
Deportivo Okotal
0:2
Real Esteli
Juventus Managva
1:3
Dirangen
Real Madriz
2:1
Deportivo Valter Fereti
Novi Zeland, Kup - po grupama
Otago Junajted
1:6
Tim Velington
OFC Liga Šampiona gr.
Ba
3:2
Vejtejker Junajted
Panama 1 Klausura
Tauro
1:1
El Čorilo
Paragvaj 1 (Apertura)
Sero Portenjo
5:3
Rubio Nu
Sportivo Karapekua
3:0
Independiente Asunsion
Sportivo Lukenjo
3:0
Sero Portenjo Prezidente Franco
Peru 1 - 1.deo
Huan Aurih
2:2
Union Komersio
Kobresol
1:1
Hoze Galvez
Leon Huanuko
1:0
Inti Gas Deportes
Univ. Cezar Valjeho
4:1
Melgar
Poljska 1
Jagielonija
0:1
Ruh Hožov
Viđev
2:2
Šlonsk Vroclav
Portugalija 1
Feirense
1:1
Akademika
Rio Ave
4:0
Beira Mar
Vitoria Gimaraeš
1:0
Maritimo
Žil Visente
1:2
Pasoš Fereira
Portugalija 2
Arouka
2:2
Desportivo Aveš
Belenenseš
1:3
Trofense
Leikšoeš
1:0
Portimonense
Moreirense
1:0
Oliveirense
Santa Klara
1:0
Sporting Kovilja
Uniao Madeira
2:2
Freamunde
Portugalija 3 Centar
Aliadoš Lordelo
2:1
Angrenze
Boavišta
3:2
Paredeš
Ešpinjo
2:1
Kinfaeš
Gondomar
1:1
Anadia
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
21.05.2024.
20.05.2024.
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno