POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(43)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(32)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(22)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(57)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(13)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
21.04.2013. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Kostarika 1 Verano
Belen
2:3
Herediano
Puntarenas
1:1
Kartagines
Santos de Guapiles
0:0
Limon
Saprisa
4:0
Munisipal Perez Zeledon
Urugvaj de Koronado
2:3
Alahuelense
Letonija 1
Daugava
1:1
Liepajas Metalurgs
META/Latvijas Univerzitet
1:2
FK Jurmala
Liban 1
Tadamon Sur
3:1
Al Egtmaej Trablos
Tripoli
2:1
Šabab Al Gazieh
Litvanija 1
Atlantas
2:0
Kruoja
Žalgiris
4:2
Banga Gargždai
Luksemburg 1
Diferdanž 03
1:1
Vilc 71
Ecela
1:1
Progres Niderkorn
F91 Didelanž
0:0
Fola Eš
Rasing Union
1:0
Ženes Kanah
Union 05 Kajl Tetanž
1:2
Grevenmaher
Union Titus Petanž
1:3
UN Kerjeng 97
Ženes Eš
0:1
Ham Benfika
Makedonija 1
Drita
1:3
Vardar
Pelister
0:0
Bregalnica Štip
Sileks
1:2
Horizont Turnovo
Škendija 79
1:0
Rabotnički
Teteks
1:1
Metalurg Skoplje
Malta 1 - 2.deo
Melita
1:2
Balzan Juts
Valeta
3:1
Tarksien Rejnbouz
Maroko 1
Radža Kazablanka
2:1
Magreb Fes
Mađarska 1
Diožđer
2:2
Ferencvaroš
Sombathelj Haladaš
1:0
Debrecin
Mađarska 2 - Istok
Balmazujvaroš
3:2
Solnok MAV
Budapešt Honved II
2:1
Cegled
Ujpešt II
1:1
Vašaš
Mađarska 2 - Zapad
Pakš II
0:3
Kozarmišlenji SE
Vesprem
2:1
Rakoci Kapošvar II
Meksiko 1 (Klausura)
Atlante
2:0
Puebla
Deportivo Toluka
0:2
Kruz Azul
Meksiko 2 (Klausura)
Toros Neza
1:0
Lobos BUAP
Moldavija 1
Akademija UTM
5:1
Nistru Otaci
CSCA-Rapid Kišinjev
0:2
Šerif
Milsami
1:0
Dačija Kišinjev
Olimpija Balti
2:2
Zimbru
Tiraspol
5:0
Speranta
Nemačka 1
Nirnberg
0:1
Grojter Firt
Štutgart
2:1
Frajburg
Nemačka 2
Ajntraht Braunšvajg
1:1
Erzgebirge Aue
Dinamo Drezden
1:0
Energi Kotbus
Herta
1:0
Sandhauzen
Nemačka 4 (Jugozapad)
Frajburg II
0:1
Hesen Kasel
Frankfurt 1899 II
1:1
Idar Oberštajn
Nemačka 4 (Sever)
Havelse
2:0
Oldenburg
Nemačka 4 (Severoistok)
Energi Kotbus II
0:1
Herta II
Magdeburg
3:2
Lokomotiva Lajpcig
Nojstrelic
1:0
Optik Ratenov
Union Berlin II
1:1
Germanija Halberštad
Nikaragva 1 (Klausura)
Činandega FK
1:3
Managva
Deportivo Okotal
3:1
Ksilotepelt
Juventus Managva
0:2
Dirangen
Norveška 1
Alesund
0:0
Tromso
Haugesund
3:1
Rozenborg
Sandnes Ulf
1:1
Honefoš
Sogndal
0:0
Sarpsborg 08
Stromsgodset
1:0
Lilestrem
Norveška 2
Bodo/Glimt
3:0
Elverum
Ham Kam
2:1
Ulensaker/Kisa
Kristiansund
1:2
Vard Haugesund
Ranhajm
0:0
Brine
Stromen
1:1
Mjondalen
Norveška 3 II
Bosekop
1:3
Harstad
Raufoš
5:0
Tonsberg
Norveška 3 III
Viking 2
1:0
Arendal
Norveška 3 IV
Levanger
5:1
Nardo
Tromsdalen
3:2
Lorenskog
OFC Liga Šampiona gr.
Okland Siti
0:1
Vejtejker Junajted
Panama 1 Klausura
El Čorilo
2:1
Rio Abaho
Plaza Amador
1:0
Sporting San Migelito
Peru 1 - Apertura
Leon Huanuko
2:2
Univ. Cezar Valjeho
Melgar
3:0
Sporting Kristal
Poljska 1
Leh Poznanj
3:1
Zaglebje Lubin
Šlonsk Vroclav
1:1
Lehija Gdanjsk
Poljska 2
Kolejarz Strože
2:3
Dolčan Zabki
Polonija Bitom
0:3
Okočimski Brzesko
Sandecja Novi Sac
1:0
Miedž Legnica
Termalika Bruk-Bet
1:0
GKS Katovice
Poljska 3 Zapad
Jarota
1:2
Bitovija Bitov
Portoriko 1
Bajamon
10:0
Leones
Sevilja Portoriko
3:1
Guajama
Portugalija 1
Beira Mar
1:0
Žil Visente
Benfika
2:0
Sporting Lisabon
Nasional Madeira
2:1
Maritimo
Vitoria Setubal
1:0
Estoril Praia
Portugalija 2
Arouka
1:0
Feirense
Atletiko Lisabon
0:2
Naval
Freamunde
2:2
Santa Klara
Leikšoeš
2:1
Porto B
Maritimo B
1:1
Benfika B
Sporting Kovilja
4:1
Belenenseš
Sporting Lisabon B
2:0
Uniao Madeira
Trofense
3:0
Sporting Braga B
Vitoria Gimaraeš B
0:0
Desportivo Aveš
Portugalija 3 Centar
Anadia
2:0
Toča
Benfica Kastelo Branko
4:0
Ešpinjo
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno