POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(2)
Španija
(31)
Engleska
(128)
Nemačka
(61)
Italija
(59)
Francuska
(41)
Srbija
(7)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Argentina
(34)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(2)
Bangladeš
(2)
Belgija
(17)
Belorusija
(8)
BIH
(3)
Bolivija
(1)
Brazil
(30)
Bugarska
(18)
Češka
(9)
Čile
(16)
Danska
(23)
Egipat
(4)
Ekvador
(4)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(14)
Grčka
(15)
Gruzija
(1)
Holandija
(20)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Iran
(2)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(21)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(4)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(17)
Kostarika
(3)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nigerija
(1)
Nikaragva
(1)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Panama
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(25)
Rusija
(29)
SAD
(26)
Saud. Arabija
(6)
Severna Irska
(9)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(11)
Švajcarska
(11)
Švedska
(27)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(9)
Vels
(3)
Venecuela
(3)
Rezultati po danu
<
26.04.2015. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Engleska 1
Everton
3:0
Mančester Junajted
Estonija 2
Kuresare
1:0
Nome Kalju II
Santos Tartu
0:2
Kivioli Irbis
Vandra
2:4
Levadia Talin II
Farska Ostrva 1
FK Suduroj
2:1
EB/Strejmur
HB Toršavn
1:3
B36 Toršavn
KI Klaksvik
2:1
AB Argir
TB Tvorojri
1:1
IF Fuglafjordur
Vikingur Gotu
5:1
NSI Runavik
Finska 3 Istok
Vikingit
4:1
JIPPO Joensu
Finska 3 Jug
NJS Nurmijarven
1:1
IF Gnistan
Finska 3 Zapad
AIFK Turku
1:1
Ekenas
BK - 46
2:1
MuSa
Grankula IFK
3:0
Masku
Finska, Kup
četvrtfinale
Haka
1:3
HJK Helsinki
HIFK Helsinki
0:2
Inter Turku
IFK Mariehamn
4:1
AC Oulu
KuPS
4:0
Keski-Usima
Francuska 1
Rasing Lens
0:3
Monako
Rems
2:4
Olimpik Lion
Sent Etjen
1:0
Monpelje
Gana 1
Aduana Stars
1:0
Bečem
Brong Ahafo Stars
2:1
Berekum Čelzi
Grejt Olimpiks
0:0
Harts of Ouk
Harts of Lajons
0:0
Liberti Profesionals
Nju Edubias Junajted
2:2
Asante Kotoko
Sekondi Hasakas
2:2
Medeama Sporting Klub
Va Ol Stars
1:0
Ašanti Gold
Grčka 1
Asteras Tripolis
2:1
Pantrakikos
Levadijakos
2:1
Atromitos
Panionios
2:2
Olimpijakos
PAOK
1:1
PAS Janjina
Platanias
2:0
Panetolikos
Grčka 2 Plej aut
Aharnaikos
1:0
Iraklis Psahna
Episkopi
0:1
Panaigialios
Kalitea
1:0
AE Ermionida
Pierikos
0:0
Anagenizi Kardicas 1904
Turnavos 2005
0:0
Aiginiakos
Zakintos
1:2
Agrotikos Asteras
Grčka 2 Plej of
Apolon Smirnis
0:0
Olimpijakos Volos
Iraklis
2:1
AEK
Panahaiki
2:3
Larisa
Gvatemala 1 Klausura
CSD Munisipal
1:1
Komunikasiones
Deportivo Guastatoja
2:2
Kselahu MC
Deportivo Koatepeke
1:1
Markense
Halkones
5:2
Malakateko
Holandija 1
Dordreht
0:0
Kambur
Groningen
1:1
Fejenord
PEC Cvole
1:1
Ajaks
Tvente
0:2
AZ Alkmar
Holandija 3 Nedelja
Herkules Utreht
2:0
EVV
Hong Kong, Kup
polufinale
Istern
1:0
Saut Čajna
Hrvatska 1
Rijeka
3:0
Istra 1961
Slaven Belupo
0:2
Hajduk Split
Hrvatska 2
Bistra
0:0
Hrvatski Dragovoljac
Lučko
1:1
Segesta
Rudeš
1:1
Inter Zaprešić
Indija 1 - I Liga
Rojal Vahingdoh
1:1
Mumbai
Irak 1 - 1.deo
Al Talaba
2:1
Naft Misan
Najaf
2:1
Duhok
Iran 1
Fulad
0:2
Zob Ahan
Naft Teheran
2:0
Malavan
Pajkan
0:2
Traktor Sazi
Saipa
2:2
Persepolis
Italija 1
Atalanta
2:2
Empoli
Fiorentina
1:3
Kaljari
Helas Verona
3:2
Sasuolo
Lacio
1:1
Kievo Verona
Napoli
4:2
Sampdorija
Parma
1:0
Palermo
Torino
2:1
Juventus
Đenova
3:1
Ćezena
Italija 3 B
Ankona
1:1
Piza
Forli
1:1
Savona
Groseto
1:0
Prato
Karareze
1:2
Spal
Pistojeze
3:2
Gubio
Pro Pjaćenca 1919
1:0
L Akvila
Ređana
3:2
San Marino Kalčo
Santarkanđelo
1:2
Askoli Kalčo 1898
Teramo
2:0
Ćita Di Pontedera
Tutokuoio
2:1
Lukeze
Izrael 1 - 2.deo
Beitar Jerusalim
1:1
Hapoel Ber Ševa
Jamajka 1
Barbiken
4:4
Reno FK
Harbur Vju
1:0
Tivoli Gardens
Kavalie
2:5
Arnet Gardens
Montego Bej Junajted
2:2
Hambl Lajons
Sporting Sentral Akademi
0:0
Rivoli Junajted
Voterhaus
5:1
Bojs Taun
Japan 1 - 1.deo
Gamba Osaka
2:1
Albireks Nigata
Japan 2
Avispa Fukuoka
2:2
Gifu
Džef Junajted
0:2
Džubilo Ivata
Fađano Okajama
0:1
Konsadole Saporo
Jokohama
1:1
Tokušima Vortis
Kamatamare Sanuki
1:3
Serezo Osaka
Kjoto Sanga
2:0
Giravanc Kitakjušu
Omija Ardija
2:1
Mito Holihok
Roaso Kumamoto
0:2
Cvajgen Kanazava
Točiđi
0:1
Ehim
Tokio Verdi
2:0
Tespakusacu Gunma
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno