POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(105)
Nemačka
(67)
Italija
(58)
Francuska
(27)
Srbija
(9)
Alžir
(4)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(37)
Australija
(5)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(12)
Belorusija
(1)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(14)
Češka
(16)
Čile
(15)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(9)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(19)
Gana
(2)
Grčka
(14)
Gruzija
(3)
Holandija
(9)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(8)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(1)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(30)
Jermenija
(2)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(11)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(16)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kazahstan
(4)
Kina
(6)
Kipar
(7)
Kolumbija
(16)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(4)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(2)
Malta
(2)
Maroko
(3)
Mađarska
(14)
Meksiko
(11)
Moldavija
(2)
Nigerija
(2)
Norveška
(21)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(26)
Rumunija
(18)
Rusija
(29)
SAD
(40)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(6)
Škotska
(20)
Slovačka
(6)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(11)
Švedska
(47)
Tajland
(8)
Tunis
(3)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Venecuela
(2)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
19.05.2016. (Četvrtak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 3, Primera B Metropolitana
San Telmo
1:2
Deportivo Armenio
Austrija, Kup
finale
Admira Vaker
0:5
Red Bul Salcburg
Igrano u Klagenfurtu.
Bahrein 1
Al Ahli Manama
2:2
Sitra
Al Hala Muharak
1:4
Al Had
Busaiten
0:1
Manama Klub
Belgija 1 Plej of
Ostende
0:1
Gent
Rasing Genk
5:2
Anderleht
Zulte Varegem
0:2
Klub Briž
Bolivija 1 (Klausura)
Bolivar
1:1
Univerzitario Sukre
Brazil, Kup
1/32 finala (r)
Atletika Aparesidense
2:1
Ipiranga
Botafogo
1:0
Žuazeirense
Koritiba
2:2
Žuventud
Vitoria Baija
3:1
Portugeza Sao Paulo
Egipat 1
Gazl El Mahala
0:1
Haras El Hodud
Petrodžet
0:0
Talaea El Džaiš
Smouha Sporting
0:2
Al Mokavlun Al Arab
Engleska 3 Plej of
polufinale (r)
Volsol
1:3
Barnsli
Estonija 2
Flora II
0:2
Viljandi Tulevik
Finska 3 A
KuFu 98
1:0
Vajakoski
Gvatemala 1 Klausura Plej of
polufinale
Komunikasiones
1:0
CSD Munisipal
Holandija 1 Plej of za LE
finale
Herakles
1:1
Utreht
Holandija 1 Plej of/aut
finale
Go Ahed Igls
4:1
De Grafšap
NAC Breda
2:1
Viljem II
Izrael 2 - 2.deo
Hapoel Katamon Jerusalim
0:0
Hapoel Aškelon
Kopa Libertadores - II faza
četvrtfinale (r)
Atletiko Nasional
3:1
Rozario Sentral
Boka Juniors
1:1
Nasional Montevideo
4:3 penalima.
Liban 1
Šabab Al Gazieh
0:0
Al Egtmaej Trablos
Safa
2:0
Al Ahed
Salam Zgarta
4:2
Al Hikma
Tripoli
0:1
Rasing Bejrut
Libija 1 - 1.deo
Al Madina
2:0
Atirsana Tripoli
Al Šat
3:2
Al Vahda Tripoli
Al Šat
0:0
Asvihli Sports Klub
Litvanija 1
Utenis
0:2
Trakai
Makedonija 1 - 2.deo
Rabotnički
0:1
Vardar
Sileks
1:1
Bregalnica Štip
Škupi
1:3
Škendija 79
Meksiko 1 (Klausura) - Plej of
polufinale
Leon
1:1
Pačuka
Nemačka 1 Plej aut/of
Ajntraht Frankfurt
1:1
Nirnberg
Nigerija 1
Gabros Internacional
0:0
Mauntajn of Fajer end Mirikls
Niger Tornados
2:1
Kano Pilars
Peru 1 (Klausura)
Huan Aurih
2:0
Univerzitario
Union Komersio
2:2
Alijanca Atletiko
Rumunija 2 II - 2.deo
Brašov
0:1
Gaz Metan Mediaš
UTA Arad
3:1
Čindia Targovište
Salvador 1 Klausura Plej of
polufinale
Alijanca San Salvador
0:1
Agvila
Saudijska Arabija 1 - Plej aut/of
Al Batin
2:1
Al Raed
Singapur 1
Hougang Junajted
1:1
Korts Jang Lajons
Houm Junajted
5:0
Brunej DPMM
Škotska 1 Plej of/aut
finale
Falkirk
1:0
Kilmarnok
Švedska 1
Gefle
0:4
Erebro
IFK Geteborg
1:1
IFK Norčeping
Đurgarden
0:3
Kalmar
Švedska 4 Z.Getaland
Ulareds IK
4:4
Heganas
Turska 1
Gacijantepspor
2:0
Antalijaspor
Galatasaraj
6:0
Kajzerispor
Genčlerbirligi
3:1
Eskišehirspor
Osmanlispor
1:0
Akhisar Beledijespor
Sivasspor
2:2
Fenerbahče
Trabzonspor
0:6
Kasimpašaspor
Turska 2 Plej of
polufinale
Balikesirspor
0:0
Alanijaspor
Elazigspor
3:2
Adana Demirspor
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno