POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(8)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(14)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
12.06.2016. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Angola 1
Rekreativo Kala
0:0
Primeiro de Majo
Argentina 2
Almagro
1:3
Fero Karil Oeste
Atletiko Parana
2:1
Huventud Unida Universitario
Daglas Heig
0:4
Vilja Dalmine
Himnazia Huhuj
2:0
Sentral Kordoba Santjago del Estero
Independiente Rivadavia
2:1
Điljermo Braun
Ol Bojs
3:0
Boka Unidos
Santamarina
0:2
Čakarita Juniors
Sportivo Estudijantes
2:1
Huventud Unida
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Akasuso
2:1
Kolegiales
Almirante Braun
2:1
Komunicasiones Buenos Aires
Barakas Sentral
2:1
Deportivo Moron
Deportivo Armenio
1:1
Atletiko Feniks
KA Atlanta
0:0
Flandria
Argentina 3, Torneo Argentino A-Plej of 1.deo
polufinale (r)
San Martin Tukuman
2:0
Libertad Sunčales
Union Akonkuiha
2:1
Huventud Antoniana
Brazil 1
Atletiko Mineiro
2:3
Kruzeiro
Botafogo
1:1
Vitoria Baija
Figueirense
1:0
Flamengo
Koritiba
3:2
Sport Resife
Palmeiras
1:0
Korintijans
Santa Kruz
0:2
Santos
Brazil 3 - 1.faza
ASA
0:0
River
Fortaleza
2:0
Kujaba
Guarani
1:0
Makae
Ipiranga
3:2
Guaratingueta
Portugeza Sao Paulo
0:5
Botafogo Ribeirao Preto
Salgeiro
2:0
Amerika Natal
EP po grupama
Nemačka
2:0
Ukrajina
Igrano u Lilu, Francuska.
Poljska
1:0
Severna Irska
Igrano u Nici, Francuska.
Turska
0:1
Hrvatska
Igrano u Parizu, Francuska.
Estonija 2
Flora II
0:1
Santos Tartu
Kohtla Jarve Alko
3:2
Talina Kalev
Vandra
2:2
Mardu Starbunker
Farska Ostrva 1
HB Toršavn
0:0
B36 Toršavn
IF Fuglafjordur
4:0
B68 Toftir
KI Klaksvik
2:0
Vikingur Gotu
Skala
1:0
AB Argir
TB Tvorojri
3:1
NSI Runavik
Filipini 1
JPV Marikina
0:0
Stalion
Kaja
0:3
Global
Manila Nomads
2:1
Forca
Finska 1
HJK Helsinki
1:1
RoPS Rovaniemi
IFK Mariehamn
1:0
SJK Seinajoen
Ilves
1:0
VPS Vasa
Inter Turku
1:0
HIFK Helsinki
Kemi Kings
2:1
Lahti
PK-35 Vanta
1:1
KuPS
Finska 2
EIF Ekenas
0:2
TPS Turku
Jaro
2:2
Grankula IFK
JJK Jivaskila
0:3
AC Oulu
KTP Kotka
3:3
Haka
Finska 3 A
Kultsu
3:0
Futura
MP Mikeli
1:1
Kepilen Palo
Sudet
2:2
MPS Helsinki
Finska 3 B
EsPa
3:1
TPV Tampere
Finska 3 C
AC Kajani
3:0
TP 47 Tornio
GBK Kokola
3:0
Kraft
MuSa
1:1
OPS Oulu
Vasa IFK
5:0
Santa Klaus
Virkia Lapuan
1:4
IPA Ilivieska
Indonezija 1
Grešik Junajted
2:1
Srivijaja
PSM
0:1
Arema Kronus
Island 2
HK Kopavogur
2:1
Grindavik
Keflavik
2:2
Fram
Leiknir Faskrudsfjordur
4:0
Haukar
Leiknir Rejkjavik
0:2
KA Akerejri
Selfos
2:1
KF Fjardabig
Tor
2:1
Hugin
Italija 3 Plej of
finale (r)
Fođa
1:1
Piza
Japan 2
Džef Junajted
2:2
Tokio Verdi
Ehim
0:2
Tokušima Vortis
Fađano Okajama
2:1
Macumoto Jamaga
Gifu
0:1
Serezo Osaka
Giravanc Kitakjušu
3:2
Cvajgen Kanazava
Kjoto Sanga
3:0
Renofa Jamaguči
Mito Holihok
2:2
Mačida Zelvia
Montedio Jamagata
2:1
Kamatamare Sanuki
Šimicu S-Puls
3:0
Jokohama
Tespakusacu Gunma
1:1
Roaso Kumamoto
Japan 3
Blaublic Akita
1:3
Kagošima Junajted
FK Tokio U-23
1:1
Fudžieda MYFC
Fukušima Junajted
3:1
Grulja Morioka
Gainare Totori
0:4
Gamba Osaka U23
Jokohama SCC
0:1
Točiđi
Kataler Tojama
2:1
Serezo Osaka U-23
Nagano Parseiro
2:0
Rjukju
Oita Trinita
3:0
Sagamihara
Južna Koreja 1 - 1.deo
Jeonam Dragons
0:0
Pohang Stilers
Seongnam
2:2
Jeonbuk Hjundai Motors
Suvon
0:3
Seul
Južna Koreja 2
Busan I`Park
0:0
Gangvon
Kamerun 1
APEJES Akademi
0:1
Kotonsport Garua
Botafogo Duala
2:0
Nju Stars de Duala
Dragon Jaunde
0:0
Eding Sport
Jang Sports Akademi
3:1
Les Astres
Kosmos de Bafia
1:1
Pantere Bangangte
Union Duala
0:0
Kenon Jaunde
Kanada 1
Ukrajina Junajted
3:2
Hamilton Siti
Kina 1
Beidžing Guoan
2:0
Čangčun Jatai
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno