POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(44)
Engleska
(43)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(46)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(11)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(4)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(3)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
27.08.2016. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Južna Koreja 1 - 1.deo
Jeju Junajted
1:0
Seongnam
Suvon
2:0
Inčeon Junajted
Ulsan Hjundai Horang-i
1:1
Gvangju FK
Južna Koreja 2
Čunghu Hjumel
2:2
Gangvon
Seul E-Land
1:1
Gojang Hi
Kina 2
Beidžing Rene
2:1
Ksinjiang Tianšan Leopard
Nei Mongol Žongjou
0:3
Ćingdao Huanghai
Šenžen FK
2:0
Meižou Haka
Vuhan Zal
4:0
Dalijen Jifang
Kipar 1
Anagenisis Derinia
2:2
Omonija
Anortozis
0:0
NEA Salamina
Apolon Limasol
0:0
Aris Limasol
Doksa Katokopia
1:3
AEL Limasol
Kolumbija 2
Itagui Leones
1:0
Barankilja
Orsomarso
1:0
Valedupar
Tigres Bogota
1:1
Amerika Kali
Union Magdalena
1:2
Real Santander
Kolumbija, 2.deo
Atletiko Bukaramanga
2:2
Alijanca Petrolera
Bojaka Patriotas
1:0
Bojaka Čiko
Envigado
3:1
Rionegro FK
Kortulua
1:1
Deportivo Kali
Liban, Superkup
Nejmeh
2:0
Al Ahed
Luksemburg 1
Rumelanž
0:2
UNA Strasen
Makedonija 1
Pelister
3:0
Rabotnički
Sileks
1:1
Makedonija Đorče Petrov
Škupi
0:0
Renova
Vardar
5:1
Bregalnica Štip
Makedonija 2
Euromilk Gorno Lisiče
4:1
Vardar Negotino
Horizont Turnovo
0:0
Novaci
Ljubanci 1974
1:3
Akademija Pandev
Metalurg Skoplje
1:3
Skoplje
Vlazrimi 77
2:1
Teteks
Malta 1
Hamrun Spartans
1:1
Gzira Junajted
Sent Endrjus
1:3
Florijana
Maroko 1
Čabab Atlas Kenifra
0:0
JS Kasbah Tadla
Itihad Tanger
4:1
Difa El Žadida
Olimpik Safi
2:1
Čabab Rif Hoseima
Meksiko 1 (Apertura)
Keretaro
1:2
Nekaksa
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
1:0
Pumas UNAM
Meksiko 2 (Apertura)
Kimarones de Sonora
2:3
Lobos BUAP
Korekaminos UAT
0:2
Universidad de Guadalahara
Venados
0:5
Klub Selaja
Zakatepek
4:2
Kafetaleros de Tapačula
Moldavija 1
Moldova-03 Ungeni
2:1
Dinamo-Auto
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
1:0
Šalke 04
Augsburg
0:2
Volfsburg
Bor. Menhengladbah
2:1
Bajer Leverkuzen
Borusija Dortmund
2:1
Majnc 05
Hamburger SV
1:1
Ingolštat 04
Keln
2:0
Darmštat 98
Nemačka 2
Grojter Firt
3:2
Erzgebirge Aue
Karlsrue
0:0
1860 Minhen
Nemačka 3
Hanza
1:1
Frankfurt 1899
Holštajn Kil
3:0
Cvikau
Jan Regenzburg
0:2
Alen
Kemnicer
0:1
Sportfrojnde Lote
Projsen Minster
1:0
Majnc 05 II
Rot Vajs Erfurt
3:0
Fortuna Keln
Sonenhof Grosaspah
3:0
Halešer
Vehen Vizbaden
1:2
Paderborn 07
Nemačka 4 (Bajern)
Garhing
2:2
Memingen
Ingolštat 04 II
1:1
Šalding-Hajning
SV Seligenporten
5:1
Bajern Hof
Unterhahing
5:0
Švajnfurt 05
Vaker Burghauzen
1:2
Ilertisen
Nemačka 4 (Jugozapad)
07 Elversberg
3:0
Kajzerslautern II
Pirmasens
1:0
Štutgart II
Valdhof 07
2:0
Homburg
Nemačka 4 (Sever)
Ajntraht Braunšvajg II
1:5
Hamburger SV II
Germanija Egestorf/Langreder
2:3
Mepen 1912
Hanover 96 II
2:2
Havelse
Libek
1:1
Drohtersen/Asel
Sent Pauli 1910 II
2:2
Volfsburg II
Švarc-Vajs Reden
2:0
Ajntraht Norderštet 03
Nemačka 4 (Severoistok)
Babelsberg 03
2:0
Lokomotiva Lajpcig
Karl Cajs Jena
4:0
Union Furstenvalde
Nemačka 4 (Zapad)
Rodinghauzen
2:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
Rot Vajs Ahlen
1:3
Viktorija Keln
Rot Vajs Esen
0:2
Bor. Menhen. II
Šalke 04 II
2:0
TSG 1881 Šprokhovel
Verl
2:2
Vupertaler SV
Nigerija 1
Enjimba
2:1
Akva Junajted
Norveška 1
Haugesund
3:2
Bran
Stromsgodset
0:2
Molde
Norveška 3 I
Harstad
2:1
Senja
Kjelsas
2:2
Grorud
Norveška 3 II
Bjasen
1:0
Elverum
Bratvag
0:1
Nibergsund
Brumundal
2:1
Gjovik-Lin
Honefoš
5:1
Tinset
Norveška 3 III
Filingsdalen
1:3
Frig
Floro
7:0
Forde
Nest Sotra
4:2
Lisekloster
Vidar
2:2
Fana
Norveška 3 IV
Berum
0:2
Tonsberg
Flekeroj
2:5
Asker
Fram Larvik
0:1
Orn-Horten
Notoden
5:2
Pors Grenland
Panama 1 (Apertura)
Atletiko Nasional de Panama
1:2
El Čorilo
San Francisko La Čorera
0:1
Alijanca Panama
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno