POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
21.09.2016. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Mađarska 1
Videoton
1:1
Ferencvaroš
Ðirmot
1:0
Vašaš
Meksiko 1 (Apertura)
Gvadalahara Čivas
0:1
Tigres UANL
Kruz Azul
0:1
Deportivo Toluka
Monarkas Morelija
1:5
Pačuka
Nekaksa
1:1
Klub Amerika
Puebla
3:2
Tiburones Rohos de Verakruz
Moldavija 1
Dačija Kišinjev
3:0
Šerif
Milsami
4:0
Speranta
Zimbru
0:0
Petrokub
Nemačka 1
Bajer Leverkuzen
0:0
Augsburg
Bajern Minhen
3:0
Herta
RB Lajpcig
1:1
Bor. Menhengladbah
Šalke 04
1:3
Keln
Verder
1:2
Majnc 05
Nemačka 2
Erzgebirge Aue
1:1
Arminija Bilefeld
Hanover 96
1:0
Karlsrue
Kajzerslautern
3:0
Dinamo Drezden
Vircburger Kikers
0:1
Union Berlin
Nemačka 3
Fortuna Keln
0:2
Hanza
Frankfurt 1899
4:1
Projsen Minster
Magdeburg
2:0
Verder II
Majnc 05 II
1:2
Vehen Vizbaden
Paderborn 07
4:2
Kemnicer
Sportfrojnde Lote
2:1
Sonenhof Grosaspah
Nemačka 4 (Jugozapad)
Hesen Kasel
0:2
Homburg
Pirmasens
1:1
Teutonija Vacenborn-Štajnberg
Sarbriken
4:2
Notingen
TuS Koblenc
1:1
07 Elversberg
Ulm 1846
1:4
Kajzerslautern II
Nemačka 4 (Sever)
Mepen 1912
2:1
Lineburger Hanza
Nemačka 4 (Zapad)
Vatenšajd 09
0:1
Keln II
Nigerija 1
Abia Voriors
3:1
Enjimba
Hartlend
2:0
Niger Tornados
Kano Pilars
1:0
El Kanemi Voriors
Nikaragva 1 (Apertura)
Deportivo Sebako
1:0
Juventus Managva
Deportivo Valter Fereti
1:0
UNAN Managva
Nandasmo
0:6
Real Esteli
Real Madriz
5:0
Činandega FK
Norveška, Kup
četvrtfinale
Bodo/Glimt
4:0
Sarpsborg 08
Tromso
1:1
Rozenborg
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 3:5.
Poljska, Kup
1/8 finala
Puša Njepolomice
1:1
Lehija Gdanjsk
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 4:2.
Ruh Hožov
0:3
Leh Poznanj
Portugalija 2
Akademiko Vizeu
1:1
Sporting Braga B
Benfika B
1:0
Leikšoeš
Fafe
0:2
Portimonense
Famalikao
0:0
Penafiel
Kova da Piedad
1:1
Akademika
Porto B
1:0
Sporting Kovilja
Varzim
1:0
Olhanense
Vitoria Gimaraeš B
0:2
Uniao Madeira
Žil Visente
0:0
Freamunde
Rumunija 1 - 1.deo
Konkordija Čiajna
0:2
Botošani
Voluntari
0:1
KSU Krajova
Rumunija 2
Akademika Klinćeni
3:3
Foresta Sućeava
Brašov
4:2
Balotešti
CS Afumati
2:2
Unirea Tarlungeni
Dačija Unirea Braila
0:1
Ramnicu Valčea
Metalul Resita
0:2
Čindia Targovište
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
3:0
Dunarea Kalaraš
Rusija, Kup
1/16 finala
Čeljabinsk
0:3
Ural
Dinamo Moskva
4:0
Rostov
Energomaš Belgorod
1:1
Ufa
Penalima - 3:5.
Himki
0:3
Lokomotiva Moskva
Jenisej
2:1
CSKA Moskva
Mordovija
1:2
Anži
Sibir
0:0
Tom
1:0 nakon produžetaka.
SKA-Habarovsk
1:0
Spartak Moskva
Spartak Naljčik
0:2
Krasnodar
Tosno
2:0
Arsenal Tula
Volga Uljanovsk
0:0
Amkar
0:0 nakon produžetaka.
Penalima - 3:4.
Volgar Astrahan
0:1
Orenburg
Rusija, Kup
Fakel
1:1
Terek
Penalima - 3:5.
Salvador 1 Apertura
Pasakvina
0:2
Sonsonate
Santa Tekla
3:0
Munisipal Limenjo
Saudijska Arabija 1
Al Etifak
2:1
Al Batin
Škotska, Liga Kup - Završni deo
četvrtfinale
Seltik
2:0
Aloa Atletik
Slovenija 1
Aluminij
0:0
Gorica
Celje
0:1
Olimpija
Koper
1:2
Maribor
Krško
1:0
Rudar Velenje
Radomlje
0:5
Domžale
Španija 1
Barselona
1:1
Atletiko Madrid
Granada
1:2
Atletik Bilbao
Real Madrid
1:1
Viljareal
Real Sosijedad
4:1
Las Palmas
Selta
2:1
Real Sporting Hihon
Španija 2
Hueska
0:3
Elče
Levante
1:0
Sevilja Atletiko
UCAM Mursija
4:0
Almerija
Srbija, Kup
1/16 finala
BSK Borča
1:0
Radnički Niš
ČSK Pivara
0:3
Crvena Zvezda
Inđija
0:1
Voždovac
Kolubara
1:0
Mladost Lučani
Mladost B.Jarak
1:4
Novi Pazar
OFK Žarkovo
2:2
Metalac G.Milanovac
Penalima - 5:4.
Partizan
3:1
Napredak
Polet Ljubić
0:1
Radnik Surdulica
Proleter Novi Sad
0:1
Javor Matis
Radan
0:5
Čukarički
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno