POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(182)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(12)
Austrija
(35)
Azerbejdžan
(4)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(14)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(8)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(6)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Sirija
(5)
Škotska
(21)
Slovačka
(12)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(46)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
04.06.2017. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Španija 2
Tenerife
0:1
Himnastik
UCAM Mursija
0:1
Alkorkon
Đirona
0:0
Saragosa
Španija 3 Plej of
2.kolo
Atletiko Baleares
1:1
Albasete Balompi
Kartagena
1:2
Barselona B
Valensija Mestalja
2:1
Mursija
Viljanovense
2:0
Rasing Santander
Španija 3 Plej of
finale (r)
Kultural Leonesa
3:1
La Hoja Lorka
Srbija 3 (Beograd)
BASK
1:2
Stepojevac Vaga
Brodarac
0:3
Dorćol
BSK Batajnica
5:3
Crvena Zvezda MML
GSP Polet
0:4
Radnički Novi Beograd
IM Rakovica
4:4
Prva Iskra
OFK Žarkovo
3:1
IMT
Sopot
1:2
Grafičar
Teleoptik
3:2
Radnički Obrenovac
Srbija 3 (Istok)
Dunav Prahovo
3:1
Jedinstvo Bošnjace
Jedinstvo Paraćin
2:0
OFK Sinđelić
Moravac Orion
0:1
Sloga Despotovac
Pukovac
3:5
Trstenik PPT
Tabane 1970
1:1
Car Konstantin
Temnić 1924
2:2
Ozren
Vlasina
0:1
Timok
Srbija 3 (Zapad)
Budućnost Krušik 2014
5:2
Jošanica
Loznica
1:1
Jedinstvo Putevi
Mihajlovac 1934
0:3
Sloga Požega
Polet Ljubić
1:1
Šumadija 1903
Radnički 1923
1:0
FAP
Šapine
0:0
Mokra Gora
Smederevo 1924
1:1
Železnicar Lajkovac
Zlatibor
1:2
Karađorđe
Švedska 1
AFC Eskilstuna
1:3
AIK
Hamarbi
3:1
Đurgarden
IFK Norčeping
2:0
IFK Geteborg
Sirius
2:1
Halmštad
Švedska 2
Falkenberg
1:1
Helsingborg
Gefle
0:1
Ergrite
Švedska 3 (Jug)
Huskvarna
3:0
Engelholm
Landskrona BoIS
3:0
Kviding
Švedska 3 (Sever)
IFK Lulea
0:0
Vesteras
Nikeping
0:1
Sirianska Botkirka IF
Sandvikens
1:1
Asiriska Fereningen
Tegs
1:1
Solentuna
Švedska 4 I.Getaland
Esterlen
4:1
IFK Hesleholm
Nibro
2:2
Rape GOIF
Švedska 4 Norland
Hudiksvals
3:1
IFK Ostersund
IFK Timra
1:1
Pitea
Švedska 4 S.Getaland
FBK Karlstad
2:1
Lerum
Nordvermland
1:0
IK Gautiod
Vargarda IK
4:0
Venersborgs IF
Švedska 4 Z.Getaland
Heganas
2:1
Tvakers IF
Turska 2 Plej of
finale
Eskišehirspor
1:1
Goztep
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 2:3.
Igrano u Antaliji.
Urugvaj 1 (Intermedio)
El Tanke Sisli
0:0
Plaza Kolonija
Rampla Juniors
1:2
Defensor Sporting
River Plata Montevideo
0:2
Sud Amerika
Urugvaj 2
Deportivo Maldonado
2:1
Atletiko Rentistas
Sportivo Serito
1:1
Sero Largo
Torke
3:0
Atenas
Vijetnam, Kup
1/8 finala
Bekameks Bin Duong
3:2
Vietel
Hanoj
1:1
Song Lam Nghe An
Penalima - 3:4.
Kuang Nam
2:1
Haifong
Tan Kuang Nin
2:0
Bin Fuok
Zambija 1
Grin Bufalos
1:0
Lumvana Radiants
Red Erouz
0:0
NAPSA Stars
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno