POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(44)
Engleska
(43)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(45)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(11)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(4)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(3)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
04.11.2017. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Nemačka 3
Magdeburg
0:0
Vehen Vizbaden
Mepen 1912
3:2
Kemnicer
Paderborn 07
3:0
Osnabrik
Vircburger Kikers
1:0
Halešer
Nemačka 4 (Bajern)
1860 Rozenhajm
2:2
Buhbach
Garhing
2:0
Augsburg II
Grojter Firt II
1:2
Pipinsrid
Ilertisen
2:2
Oberfranken Bajrojt
Šalding-Hajning
2:1
Vaker Burghauzen
Unterforing
0:1
Ajhštat
Nemačka 4 (Jugozapad)
07 Elversberg
3:1
Astorija Valdorf
1899 Hofenhajm II
1:1
Sarbriken
Rohling Volklingen
2:0
Vormatija Vorms
Šot Majnc
2:0
Štutgart II
Štajnbah
0:2
Valdhof 07
Štutgarter Kikers
1:2
Majnc 05 II
Ulm 1846
2:2
Ajntraht Stadtalendorf
Nemačka 4 (Sever)
Drohtersen/Asel
4:0
Ajntraht Norderštet 03
Eutin 08
3:1
Ajntraht Braunšvajg II
Hamburger SV II
2:0
Altonaer 93
Hanover 96 II
2:3
Oldenburg
Libek
0:0
06 Hildešajm
SSV Jedeloh
1:2
Germanija Egestorf/Langreder
Nemačka 4 (Severoistok)
FSV 63 Lukenvalde
0:2
Budisa Baucen
Vaker 90 Nordhauzen
1:1
Energi Kotbus
Viktorija 1889
4:1
Nojstrelic
VSG Altglieničke
2:0
Oberlauzic Nojgersdorf
Nemačka 4 (Zapad)
Alemanija Ahen
1:2
Vatenšajd 09
Erntebrik
0:2
Rot Vajs Esen
Fortuna 95 Dizeldorf II
1:3
Boner SK
Rodinghauzen
0:2
Bor. Menhen. II
Viktorija Keln
6:1
Vestfalija Rajnern
Vupertaler SV
0:1
KFC Irdingen
Nikaragva 1 (Apertura) plej of
polufinale
Dirangen
1:0
Deportivo Valter Fereti
Managva
0:1
Real Esteli
Norveška 1
Molde
0:1
Kristiansund
Norveška 3 plej of
Notoden
2:1
Raufoš
2:1 nakon produžetaka.
Penalima - 5:4.
Novi Zeland 1
Istern Suburbs
2:1
Hamilton Vonderers
Obala Slonovače 1
Afrika Sports
1:1
Seve Sport
Indeni Abenguru
1:1
Akad. F. Amadu Dialo
Musou
0:3
Sporting Gagnoa
SO Armi
0:1
ASEK Mimosas
Paragvaj 1 (Klausura)
Rubio Nu
3:3
Sportivo Lukenjo
Sol de Amerika
3:1
Independiente Asunsion
Poljska 1 - 1.deo
Gornjik Zabže
3:1
Leh Poznanj
Visla Krakov
3:0
Sandecja Novi Sac
Visla Plock
1:2
Jagielonija
Poljska 2
GKS Katovice
2:0
Olimpija Grudžadž
Hojničanka
0:0
Miedž Legnica
Odra Opole
1:0
GKS Tihi
Puša Njepolomice
2:3
Pogon Siedlice
Rakov Čestohova
3:1
Gornjik Lečna
Vigri Suvalki
3:0
Podbeskidzje
Poljska 3
Blekitni Stargard
1:0
MKS Klucbork
GKS 1962 Jastrzebje
2:1
ROV 1964 Ribnik
GKS Belhatov
1:0
Gruf Vejherovo
LKS Lođ
1:0
Rozvoj Katovice
Varta
1:0
Garbarnija
Visla Pulavi
1:0
Radomjak
Portugalija 1
Estoril Praia
0:2
Rio Ave
Moreirense
1:1
Portimonense
Porto
2:0
Belenenseš
Tondela
3:2
Boavišta
Portugalija 3 A
AD Oliveirense
3:0
Kamara de Lobos
Aroeš
1:1
Mirandela
Republika Srpska 1 - 1.deo
Kozara
1:5
Zvijezda 09
Napredak Donji Šepak
0:2
Rudar Prijedor
Podrinje
3:2
Sloboda Mrkonjić Grad
Sutjeska Foča
0:3
Drina Zvornik
Tekstilac Derventa
3:1
Sloga Doboj
Željezničar Banja Luka
1:2
Slavija Srpsko Sarajevo
Rumunija 1 - 1.deo
Gaz Metan Mediaš
0:3
Dinamo Bukurešt
Vitorul Konstanca
3:0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Rumunija 2
Akademika Klinćeni
2:1
Sportul Snagov
Balotešti
1:0
Arđeš Pitešti
CS Afumati
2:0
Dačija Unirea Braila
Dunarea Kalaraš
3:0
ASA Trgu Mureš
Mioveni
0:1
Metaloglobus Bukurešt
Olimpija Satu Mare
1:1
Ripensia
Panduri
0:1
Foresta Sućeava
SS Politehnika Temišvar
1:0
Stinta Miroslava
UTA Arad
2:3
Lučeafarul Oradea
Rusija 1
Akhmat Grozni
1:0
Rostov
Tosno
1:3
Krasnodar
Rusija 2
Avangard Kursk
2:4
Krila Sovjetov
Baltika
0:1
Orenburg
Fakel
0:0
Dinamo Sankt Peterburg
Jenisej
0:0
Sibir
Kubanj
1:1
Volgar Astrahan
Luč Energija
1:1
Himki
Olimpiec
0:0
Tom
Rotor Volgograd
1:1
Šinjik
Spartak Moskva II
0:3
Tambov
Zenit II
1:2
Tjumen
San Marino 1
Juvenes Dogana
0:6
Libertas
Murata
0:2
Domanjano
Penjarosa
1:1
Kailungo
Tre Fiori
5:2
Faetano
Saudijska Arabija 1
Ohod
1:3
Al Faisali
Severna Irska 1 - 1.deo
Ards
2:4
Krusejders
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno